Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Jak zamontować zaczep w Volkswagenie Golfie 7 ?

Marzysz o pojechaniu na pole namiotowe przyczepą kempingową, masz duży ogród i jak się nim zajmiesz, przyczepa pomoże Ci wywieźć zielone odpady, jesteś rzemieślnikiem i chcesz w sumie przywieźć swój sprzęt W takich sytuacjach problem będzie kluczowym czynnikiem, aby móc realizować swoje zadania. Prawie na pewno zastanawiasz się, jak zamontować zaczep do przyczepy w swoim Volkswagenie Golfie 7? Nasi pisarze stworzyli ten artykuł, aby ułatwić montaż zaczepu przyczepy. Najpierw przyjrzymy się czynnościom montażu zaczepu do przyczepy w Volkswagenie Golfie 7, a następnie części elektrycznej z podłączeniem wiązki.

Jak zamontować zaczep w moim Volkswagenie Golfie 7: Montaż zaczepu na podwoziu

Tak więc zaczynamy od pierwszego etapu montażu zaczepu przyczepy, czyli od etapu montażu. Sekcja ta zostanie podzielona na etapy, najpierw przygotowanie, następnie montaż, a na końcu kilka przeglądów do wykonania.

Jak zamontować hak holowniczy w Volkswagenie Golfie 7: Przygotowanie montażu

Zanim przystąpisz do montażu zaczepu holowniczego w Twoim Volkswagenie Golfie 7, musisz wykonać kilka czynności, aby przygotować pojazd do montażu zaczepu. Każdy pojazd jest przystosowany do systemu holowania, podobnie jak Twój pojazd, jednak będziesz potrzebować do niego dostępu. Aby to osiągnąć, będziesz musiał zdejmij tylny zderzak, w większości przypadków jest kilka nakrętek w bagażniku, w tylnych nadkolach i pod zderzakiem, pamiętaj aby zachować wszystkie śruby. Oprócz zderzaka do zamontowania haka holowniczego w Volkswagenie Golfie 7 należy również zdejmij tylne światła, ponieważ mogą Ci przeszkadzać, a konkretnie podłączysz do nich zasilanie haka holowniczego.

Jak zamontować zaczep do przyczepy w moim Volkswagenie Golfie 7: Montaż części

Montaż zaczepu sam w sobie nie jest trudny, wystarczy trzymać się zaleceń montażowych dołączonych do zestawu zaczepu. W większości przypadków wystarczy przymocować główny zaczep do kołyski Twojego Volkswagena Golfa 7, w większości przypadków ten krok jest wykonywany przez przykręcenie tylko 4 śrub po bokach głównego zaczepu. Po tym kroku sprawdź, czy wszystkie śruby są dobrze dokręcone i dopiero wtedy pomyślnie wykonasz pierwszy krok Jak zamontować zaczep w Twoim Volkswagenie Golfie 7.

Weiterlesen:
Światło stopu Volkswagen Golf 8 pozostaje włączone, co robić ?

Jak zamontować zaczep w moim Volkswagenie Golfie 7: Zamontuj wiązkę elektryczną

Na koniec zaczyna się bardziej techniczny krok. Elektryczność w większości przypadków nie jest ulubioną misją profesjonalistów lub początkujących majsterkowiczów. Nadal będziesz musiał przez to przejść, ponieważ w przeciwnym razie Twoja przyczepa lub przyczepa kempingowa nie będzie miała prądu, a światła, oświetlenie tablicy lub elementy elektryczne nie będą działać.

Jak zamontować zaczep w moim Volkswagenie Golfie 7: Uniwersalna wiązka elektryczna

Pierwsza opcja w drugiej części naszego artykułu jak zamontować zaczep do Twojego Volkswagena Golfa 7, montaż uniwersalnej wiązki elektrycznej. Zestawy te są w rzeczywistości dość łatwe do ustawienia niż klasyczne uprzęże. Mimo to upewnij się, że wybrałeś uprząż zgodnie z tym, co chcesz ciągnąć za pomocą zaczepu samochodowego. Jeśli jest to przyczepa kempingowa, będziesz potrzebować 13-pinowej wtyczki do przesyłania prądu w jej wnętrzu, a jeśli chcesz tylko ciągnąć przyczepę, wystarczy wtyczka 7-pinowa.

W przypadku tych wiązek wystarczy odzyskać prąd z połączeń tylnych świateł, połączyć masę z karoserią Volkswagena Golfa 7, a następnie podłączyć wtyczkę do zaczepu. Do końca, upewnij się, że wszystkie twoje światła/wskaźniki działają po tych połączeniach.

Jak zamontować zaczep w moim Volkswagenie Golfie 7: Klasyczna wiązka przewodów

Jeśli nie masz uniwersalnego urządzenia, zdecydowanie zalecamy skontaktowanie się z warsztatem w celu uzyskania części elektrycznej. W rzeczywistości, jeśli nie masz żadnego doświadczenia w elektryczności, ryzykujesz utratę połączenia i utratę czasu ten krok, który może być długi. Proszę bardzo, wiesz już, jak zamontować zaczep w swoim Volkswagenie Golfie 7, mamy nadzieję, że znalazłeś wszystkie informacje, które próbowałeś znaleźć, jeśli masz inne pytania lub problemy dotyczące swojego Volkswagena Golfa 7, nie wahaj się przeczytaj nasz katalog artykułów lub wpisów na blogu na ten temat.

Weiterlesen:
Jak wyłączyć immobilizer Volkswagen Golf 6 ?

Jeśli chcesz uzyskać więcej samouczków na temat Volkswagena Golfa 7, przejdź do naszej kategorii Volkswagen Golf 7.

голоса
Рейтинг статьи
Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector