Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Jak zdjąć kołpak z mojego Bmw Serie 3 E90 ?

Niezależnie od tego, czy nasz samochód jest klasyczny, czy nowy, doceniamy utrzymywanie go w dobrych warunkach, zarówno zewnętrznie, jak i wewnętrznie, dbanie o jego samochód pomoże Ci łatwiej go odsprzedać i drożej. Czy to głównie dlatego, że chcesz sprzedać swój samochód, czy z powodu uszkodzenia kołpaków, wymiana kołpaków nie jest bardzo skomplikowaną czynnością. W tym konkretnym artykule wyjaśnimy jak zdjąć kołpak w moim Bmw Serie 3 E90. W tym celu najpierw pomożemy Ci dobrać kołpaki do Twojego samochodu, następnie jak je wymienić, zdejmując kołpaki z Twojego pojazdu, a następnie zamontować nowe.

Jak wybrać kołpaki do mojego Bmw Serie 3 E90?

Warto wiedzieć, że kołpaki w Twoim aucie są stricte kosmetyczne, nie mają wpływu na zdolność hamowania, przyczepność, przyspieszenie Twojego auta. Dlatego od Ciebie będzie zależeć, czy kupisz kołpaki, które bardziej Ci się podobają. Jedyne zainteresowanie, jakie możesz im dać, to zachowanie metalowych felg, które są ukryte z tyłu. Niemniej jednak, w zależności od jakości kołpaków Twojego Bmw Serie 3 E90, będą one mniej lub bardziej dobrze je chronić. Zapamietaj to kołpaki kosztują tylko od 20 do 60 euro, najważniejsze przy ich wyborze będzie sprawdzenie rozmiaru felg, aby wybrać odpowiedni rozmiar, będziesz miał te dane na swoich oponach (przykład: 14 cali, 15 cali, 16 cali). Reszta będzie zależeć od Twoich upodobań, celu, jeśli na przykład chcesz odsprzedać swoje Bmw Serie 3 E90, może być naprawdę przydatne usunięcie uszkodzonych kołpaków i zastąpienie ich oryginalnymi kołpakami, aby Twój samochód był tak atrakcyjny, jak to tylko możliwe .

Weiterlesen:
Jak wymienić żarówkę tylnego kierunkowskazu w moim Bmw Serie 3?

Jak wymienić kołpak w moim Bmw Serie 3 E90?

Przejdźmy teraz do części, która jest dla Ciebie najbardziej entuzjastyczna, jak zmienić kołpaki w Bmw Serie 3 E90. Najpierw zobaczymy, jak zdjąć kołpaki z pojazdu, a potem jak założyć nowe.

Jak zdjąć kołpaki z mojego Bmw Serie 3 E90?

Chodźmy, pokażemy Ci jak to zrobić zdejmij kołpaki z Twojego Bmw Serie 3 E90. Jest to jedna z najprostszych czynności konserwacyjnych, ale prawda jest taka, że ​​wiele osób nie wie, jak to działa i nie ma odwagi na siłę wciskać kołpaków w obawę przed ich uszkodzeniem. Prawda jest taka, że ​​kołpaki są przypinane tylko na felgach. Aby je usunąć, musisz tylko podważ kołpak płaskim śrubokrętem np. na kołpaku aby zdjąć go z obręczy swojego Bmw Serie 3 E90. Po zakończeniu powinieneś być w stanie go usunąć, przyciągając go do siebie. Jest on mocowany tylko za pomocą małych plastikowych występów, które właśnie utkwiły w kołnierzu felgi. Powiel operację na innych kołach, aby zdjąć wszystkie kołpaki z pojazdu.

Dopasuj kołpaki do mojego Bmw Serie 3 E90

W ostatnim kroku naszego samouczka przechodzimy do fazy ponownego montażu kołpaków. Nic nie mogłoby być prostsze. Po prostu musisz zlokalizuj dyszę inflacyjną swojego koła;, wyrównaj go z wycięciem na kołpaku, umieść kołpak przed obręczą swojego Bmw Serie 3 E90 i umieść małe nakłucia lub młotki wokół kołpaka, aby przypiąć go do obręczy. W końcu wystarczy wykonać tę samą operację na każdym z kół, aby zakończyć pracę.

Weiterlesen:
Gdzie znaleźć bezpiecznik licznika kilometrów w Bmw Serie 3 F30 ?

Jesteś teraz w stanie aby zdjąć kołpak na swoim Bmw Serie 3 E90 i załóż nowe.

Jeśli masz dodatkowe pytania dotyczące Bmw Serie 3 E90, nie wahaj się skonsultować z naszą kategorią Bmw Serie 3 E90.

Ссылка на основную публикацию