Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Jak zdjąć kołpak z mojego Bmw Serie 3 E92 ?

Niezależnie od tego, czy nasz samochód jest klasyczny, czy nowy, doceniamy to, że jest w dobrym stanie, zarówno zewnętrznie, jak i wewnętrznie, dbanie o jego samochód pozwoli Ci go odsprzedać mniejszym wysiłkiem i drożej. Czy to głównie dlatego, że chcesz sprzedać swój samochód, czy z powodu zepsutych kołpaków, wymiana kołpaków nie jest bardzo skomplikowaną czynnością. Na tej stronie opiszemy jak zdjąć kołpak w moim Bmw Serie 3 E92. W tym celu najpierw pomożemy Ci dobrać kołpaki do Twojego samochodu, następnie jak je wymienić, zdemontować kołpaki z Twojego samochodu, a następnie zamontować nowe.

Jak wybrać kołpaki do mojego Bmw Serie 3 E92?

Warto wiedzieć, że kołpaki w Twoim samochodzie są po prostu kosmetyczne, nie mają wpływu na skuteczność hamowania, przyczepność, prędkość Twojego samochodu. W rezultacie od Ciebie będzie zależeć, czy kupisz kołpaki, które bardziej Ci się podobają. Jedyne znaczenie, jakie możesz im nadać, to ochrona metalowych felg, które są ukryte z tyłu. Jednak w zależności od jakości osłony koła Twojego Bmw Serie 3 E92 będą one mniej lub bardziej dobrze je chronić. Zapamietaj to kołpaki kosztują tylko od 20 do 60 euro, najważniejsze przy ich wyborze będzie sprawdzenie rozmiaru felg, aby wybrać odpowiedni rozmiar, będziesz miał te dane na swoich oponach (przykład: 14 cali, 15 cali, 16 cali). Reszta będzie zależeć od Twoich upodobań, celu, jeśli na przykład musisz odsprzedać swoje Bmw Serie 3 E92, może być ważne, aby usunąć uszkodzone kołpaki i zastąpić je oryginalnymi kołpakami, aby Twój samochód był tak czysty, jak to tylko możliwe.

Weiterlesen:
Mój Bmw Serie 3 E92 ciągnie w lewo, co robić ?

Jak wymienić kołpak w moim Bmw Serie 3 E92?

Przejdźmy teraz do części, w której prawie na pewno jesteś najbardziej entuzjastycznie nastawiony, jak zmienić kołpaki w Bmw Serie 3 E92. Najpierw zobaczymy jak zdjąć kołpaki z pojazdu, potem jak zamontować nowe.

Jak zdjąć kołpaki z mojego Bmw Serie 3 E92?

Chodźmy, pokażemy Ci jak to zrobić zdejmij kołpaki z Twojego Bmw Serie 3 E92. Jest to jedna z najłatwiejszych procedur konserwacyjnych, mimo że wiele osób nie wie, jak to działa i nie ma odwagi na siłę wciskać kołpaków w obawie przed ich uszkodzeniem. W rzeczywistości kołpaki są przypinane tylko na felgach. Aby je usunąć, wystarczy podważ kołpak płaskim śrubokrętem np. na kołpaku aby usunąć go z obręczy swojego Bmw Serie 3 E92. Gdy to zrobisz, powinieneś być w stanie go usunąć, pociągając go do siebie. Jest po prostu mocowany za pomocą małych plastikowych występów, które właśnie utkwiły w kołnierzu felgi. Powtórz proces na pozostałych kołach, aby zdjąć wszystkie kołpaki z samochodu.

Dopasuj kołpaki do mojego Bmw Serie 3 E92

W ostatnim kroku naszego samouczka przechodzimy do części dotyczącej ponownego montażu kołpaków. Nic prostszego. Musisz tylko zlokalizuj dyszę inflacyjną swojego koła;, wyrównaj go z wycięciem na kołpaku, umieść kołpak przed obręczą swojego Bmw Serie 3 E92 i umieść małe nakłucia lub młotki wokół kołpaka, aby przypiąć go do obręczy. W końcu wystarczy wykonać tę samą procedurę na każdym z kół, aby zakończyć pracę.

Weiterlesen:
Fotel utknął w pozycji Bmw Serie 3 E90

Jesteś teraz w stanie aby zdjąć kołpak na swoim Bmw Serie 3 E92 i załóż nowe.

Jeśli masz dodatkowe pytania dotyczące Bmw Serie 3 E92, nie wahaj się zapoznać z naszą kategorią Bmw Serie 3 E92.

Ссылка на основную публикацию