Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Jak zdjąć kołpak z mojego Ford Escape?

Niezależnie od tego, czy nasz pojazd silnikowy jest stary, czy nowy, doceniamy utrzymanie go w dobrych warunkach, zarówno zewnętrznie, jak i wewnętrznie, dbanie o jego samochód ułatwi sprzedanie go mniejszym wysiłkiem i drożej. Czy to głównie dlatego, że chcesz sprzedać swój pojazd silnikowy, czy też z powodu pękniętych kołpaków, wymiana kołpaków nie jest bardzo skomplikowaną czynnością. Na tej stronie nauczymy się Ciebie jak zdjąć kołpak w moim Ford Escape. W tym celu w pierwszej kolejności pomożemy Ci dobrać kołpaki do Twojego samochodu, następnie jak je wymienić, zdemontować kołpaki z Twojego samochodu, a następnie zamontować nowe.

Jak wybrać kołpaki do mojego Ford Escape?

Ważne jest, aby wiedzieć, że kołpaki Twojego pojazdu są czysto kosmetyczne, nie mają wpływu na zdolność hamowania, przyczepność, przyspieszenie pojazdu mechanicznego. Dlatego od Ciebie zależy, czy kupisz kołpaki, które bardziej Ci się podobają. Jedyne znaczenie, jakie możesz im nadać, to dbanie o metalowe felgi, które są za nimi ukryte. Mimo to, w zależności od jakości kołpaków Twojego Ford Escape, będą one mniej lub bardziej dobrze je chronić. Miej świadomość, że kołpaki są warte od 20 do 60 euro najważniejsze przy ich wyborze będzie ocena rozmiaru felg, aby wybrać odpowiednią specyfikację, będziesz mieć te informacje na swoich oponach (przykład: 14 cali, 15 cali, 16 cali). Reszta będzie zależeć od Twoich upodobań, celu, jeśli chcesz na przykład odsprzedać swojego Ford Escape, może być konieczne usunięcie uszkodzonych kołpaków i zastąpienie ich oryginalnymi kołpakami, aby Twój pojazd był tak czysty, jak to tylko możliwe.

Weiterlesen:
Pomarańczowe światło Ford Escape, które pozostaje włączone

Jak wymienić kołpak w moim Ford Escape?

Przejdźmy teraz do sekcji, która prawie na pewno wzbudza Twój entuzjazm, jak zmienić kołpaki Ford Escape. Najpierw zobaczymy, jak zdjąć kołpaki z pojazdu, potem jak zamontować nowe.

Jak zdjąć kołpaki z mojego Ford Escape?

Chodźmy, pokażemy Ci jak to zrobić zdejmij kołpaki z Twojego Ford Escape. Jest to jedna z najprostszych procedur konserwacyjnych, jednak wiele osób nie wie, jak to działa i nie ma odwagi na siłę wciskać kołpaków w obawę przed ich uszkodzeniem. W rzeczywistości kołpaki są przypinane tylko na felgach. Aby je usunąć, wystarczy podważ kołpak płaskim śrubokrętem np. na kołpaku aby usunąć go z obręczy Twojego Ford Escape. Po zakończeniu powinieneś być w stanie go usunąć, pociągając go do siebie. Jest po prostu mocowany za pomocą małych plastikowych występów, które właśnie utkwiły w kołnierzu felgi. Powtórz procedurę na pozostałych kołach, aby zdjąć wszystkie kołpaki z samochodu.

Zainstaluj kołpaki w moim Ford Escape

W ostatnim kroku naszego samouczka przechodzimy do etapu ponownego montażu kołpaków. Nic prostszego. Ty po prostu musisz znajdź dyszę do pompowania swojego koła!, dopasuj go do wycięcia na kołpaku, umieść kołpak przed obręczą Twojego Ford Escape i nałóż na kołpak małe nakłucia lub młotki, aby przypiąć go do felgi. Aby zakończyć, wystarczy wykonać tę samą operację na każdym z kół, aby zakończyć zadanie.

Jesteś teraz w stanie zdejmowanie kołpaka w swoim Ford Escape i załóż nowe.

Weiterlesen:
Klimatyzacja w moim Ford Escape nie jest już zimna

Aby znaleźć więcej wskazówek dotyczących Ford Escape, zajrzyj do kategorii Ford Escape.

Ссылка на основную публикацию