Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Jak zdjąć kołpak z mojego Infiniti G?

Niezależnie od tego, czy nasz pojazd silnikowy jest stary, czy nowy, mamy tendencję do doceniania, że ​​jest w dobrym stanie, zarówno zewnętrznie, jak i wewnętrznie, dbanie o jego samochód pomoże Ci sprzedać go bez trudności i drożej. Niezależnie od tego, czy po prostu chcesz sprzedać swój pojazd silnikowy, czy też kołpaki są pęknięte, wymiana kołpaków nie jest bardzo skomplikowaną czynnością. Na tej stronie wyjaśnimy jak zdjąć kołpak w moim Infiniti G. W tym celu najpierw pomożemy dobrać kołpaki do samochodu, potem jak je wymienić, zdejmując kołpaki z samochodu, a następnie zamontować nowe.

Jak wybrać kołpaki do mojego Infiniti G?

Ważne jest, aby wiedzieć, że kołpaki w Twoim samochodzie są po prostu dekoracyjne, nie mają wpływu na zdolność hamowania, przyczepność, prędkość Twojego pojazdu mechanicznego. Dlatego od Ciebie zależy, czy kupisz kołpaki, które najbardziej Ci się podobają. Jedyne zainteresowanie, jakie możesz im dać, to zachowanie metalowych felg, które są za nimi ukryte. Jednak w zależności od poziomu jakości kołpaków w Twoim Infiniti G będą one mniej lub bardziej dobrze je chronić. Zapamietaj to kołpaki kosztują tylko od 20 do 60 euro, najważniejsze przy ich wyborze będzie sprawdzenie rozmiaru felg, aby wybrać odpowiednią specyfikację, będziesz mieć te informacje na swoich oponach (przykład: 14 cali, 15 cali, 16 cali). Inne ważne rzeczy, które należy wziąć pod uwagę, będą zależeć od twoich upodobań, celu, jeśli na przykład musisz odsprzedać Infiniti G, może być ważne wyjęcie uszkodzonych kołpaków i zastąpienie ich oryginalnymi kołpakami, aby Twój samochód był czysty jak to możliwe.

Weiterlesen:
Steering wheel locked on my Infiniti G, what can I do ?

Jak wymienić kołpak w moim Infiniti G?

Przejdźmy teraz do sekcji, która z pewnością Cię najbardziej ekscytuje, jak zmienić kołpaki w Twoim Infiniti G. Najpierw zobaczymy jak zdjąć kołpaki z pojazdu, potem jak zamontować nowe.

Jak zdjąć kołpaki z mojego Infiniti G?

Chodźmy, pokażemy Ci jak to zrobić zdejmij kołpaki z Twojego Infiniti G. Jest to jedna z najprostszych procedur konserwacyjnych, mimo że wiele osób nie wie, jak to działa i nie ma odwagi na siłę wciskać kołpaków w obawie przed ich uszkodzeniem. W rzeczywistości kołpaki są po prostu przypinane do felg. Aby je usunąć, wystarczy podważ kołpak płaskim śrubokrętem np. na kołpaku aby zdjąć go z obręczy Twojego Infiniti G. Gdy to zrobisz, powinieneś być w stanie go zdjąć, pociągając go do siebie. Jest po prostu mocowany za pomocą małych plastikowych występów, które właśnie utkwiły w kołnierzu felgi. Powtórz ten proces na pozostałych kołach, aby zdjąć wszystkie kołpaki z samochodu.

Dopasuj kołpaki do mojego Infiniti G

W ostatnim kroku naszego poradnika przechodzimy do fazy ponownego montażu kołpaków. Nic prostszego. Po prostu musisz umieść dyszę inflacyjną swojego koła;, wyrównaj go z wycięciem na kołpaku, umieść kołpak przed obręczą swojego Infiniti Gand wbij małe nakłucia lub młotki dookoła kołpaka, aby przypiąć go do obręczy. Na koniec wystarczy wykonać tę samą procedurę na każdym z kół, aby zakończyć pracę.

Jesteś teraz w stanie zdejmowanie kołpaka w Twoim Infiniti G i załóż nowe.

Weiterlesen:
How to convert a 2-seater Infiniti G into a 5-seater ?

Aby uzyskać więcej wskazówek na temat Infiniti G, spójrz na kategorię Infiniti G.

Ссылка на основную публикацию