Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Jak zdjąć kołpak z mojego Jeepa Gladiatora?

Niezależnie od tego, czy nasz pojazd silnikowy jest klasyczny, czy nowy, doceniamy utrzymywanie go w dobrych warunkach, zarówno zewnętrznie, jak i wewnętrznie, dbanie o jego samochód pomoże Ci go szybko i drożej odsprzedać. Czy to po prostu dlatego, że musisz sprzedać swój pojazd silnikowy, czy też z powodu uszkodzenia kołpaków, wymiana kołpaków nie jest bardzo skomplikowaną czynnością. W tym poście opiszemy jak zdjąć kołpak w moim Jeepie Gladiatorze. W tym celu w pierwszej kolejności pomożemy Ci dobrać kołpaki do Twojego samochodu, następnie jak je wymienić, zdejmując kołpaki z Twojego samochodu, a następnie zamontować nowe.

Jak wybrać kołpaki do mojego Jeepa Gladiatora?

Ważne jest, aby wiedzieć, że kołpaki w Twoim samochodzie są całkowicie dekoracyjne, nie mają wpływu na zdolność hamowania, przyczepność, przyspieszenie pojazdu mechanicznego. Następnie od Ciebie będzie zależeć na zakupie kołpaków, które bardziej Ci się podobają. Jedyne zainteresowanie, jakie możesz im dać, to ochrona metalowych felg, które są ukryte z tyłu. Jednak w zależności od jakości kołpaków Twojego Jeepa Gladiatora, będą one mniej lub bardziej dobrze je chronić. Zapamietaj to kołpaki są warte od 20 do 60 euro najważniejsze przy ich wyborze będzie przyjrzenie się rozmiarowi felg, aby wybrać odpowiedni rozmiar, będziesz mieć te informacje na swoich oponach (przykład: 14 cali, 15 cali, 16 cali). Reszta będzie zależeć od twoich upodobań, celu, jeśli chcesz na przykład odsprzedać swojego Jeepa Gladiatora, może być naprawdę przydatne wyjęcie uszkodzonych kołpaków i zastąpienie ich oryginalnymi kołpakami, aby Twój pojazd był tak schludny, jak to tylko możliwe.

Weiterlesen:
Wahanie podczas przyspieszania Jeepa Gladiatora

Jak zmienić kołpak w moim Jeep Gladiator?

Przejdźmy teraz do części, która najprawdopodobniej najbardziej Cię ekscytuje, jak zmienić kołpaki w Twoim Jeepie Gladiatorze. Najpierw zobaczymy, jak zdjąć kołpaki z pojazdu, a potem jak założyć nowe.

Jak wyjąć kołpaki z mojego Jeepa Gladiatora?

Chodźmy, pokażemy Ci jak to zrobić zdejmij kołpaki z Twojego Jeepa Gladiatora. Jest to jedna z najbardziej podstawowych czynności konserwacyjnych, niemniej jednak wiele osób nie wie, jak to działa i nie ma odwagi na siłę wciskać kołpaków w obawę przed ich uszkodzeniem. W rzeczywistości kołpaki są przypinane tylko na felgach. Aby je usunąć, musisz po prostu podważ kołpak płaskim śrubokrętem np. na kołpaku aby zdjąć go z obręczy Twojego Jeepa Gladiatora. Po zakończeniu powinieneś być w stanie go usunąć, pociągając go do siebie. Jest po prostu mocowany za pomocą małych plastikowych występów, które właśnie utkwiły w kołnierzu felgi. Powiel operację na pozostałych kołach, aby wyjąć wszystkie kołpaki z samochodu.

Zainstaluj kołpaki na moim Jeepie Gladiatorze

W ostatnim kroku naszego samouczka przechodzimy do części dotyczącej ponownego montażu kołpaków. Nic nie może być mniej skomplikowane. Musisz tylko umieść dyszę inflacyjną swojego koła;, wyrównaj go z wycięciem na kołpaku, umieść kołpak przed obręczą Jeepa Gladiatora i umieść małe nakłucia lub młotki wokół kołpaka, aby przypiąć go do felgi. Na koniec wystarczy wykonać tę samą operację na każdym z kół, aby zakończyć zadanie.

Weiterlesen:
Problem with automatic transmission Jeep Gladiator ?

Jesteś teraz w stanie zdejmowanie kołpaka w Twoim Jeepie Gladiatorze i załóż nowe.

Aby znaleźć więcej wskazówek na temat Jeepa Gladiatora, spójrz na kategorię Jeep Gladiator.

Ссылка на основную публикацию