Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Jak zdjąć kołpak z mojego Jeepa Patriota?

Niezależnie od tego, czy nasz samochód jest klasyczny, czy nowy, doceniamy to, że jest w dobrym stanie, zarówno zewnętrznie, jak i wewnętrznie, dbanie o jego samochód pomoże Ci sprzedać go szybko i drożej. Czy to po prostu dlatego, że chcesz sprzedać swój samochód, czy też z powodu uszkodzenia kołpaków, wymiana kołpaków nie jest bardzo skomplikowaną czynnością. Na tej stronie wyjaśnimy jak zdjąć kołpak z mojego Jeepa Patriot. Aby to zrobić, w pierwszej kolejności pomożemy Ci wybrać kołpaki do Twojego samochodu, następnie jak je wymienić, zdejmując kołpaki z samochodu, a następnie zamontować nowe.

Jak dobrać kołpaki do mojego Jeepa Patriota?

Ważne jest, aby wiedzieć, że kołpaki w Twoim samochodzie są czysto kosmetyczne, nie mają wpływu na zdolność hamowania, przyczepność, przyspieszenie Twojego samochodu. Następnie od Ciebie będzie zależeć, czy kupisz kołpaki, które bardziej Ci się podobają. Jedyne znaczenie, jakie możesz im nadać, to dbanie o metalowe felgi, które są ukryte w ich tylnej części. Mimo to, w zależności od jakości kołpaków Twojego Jeepa Patriota, będą one mniej lub bardziej dobrze je chronić. Pamiętaj, że kołpaki kosztują tylko od 20 do 60 euro najważniejsze przy ich wyborze będzie sprawdzenie rozmiaru felg, aby wybrać odpowiednią specyfikację, będziesz miał te dane na swoich oponach (przykład: 14 cali, 15 cali, 16 cali). Reszta będzie zależeć od twoich upodobań, celu, jeśli chcesz na przykład odsprzedać swojego Jeepa Patriota, może być ważne, aby zdjąć zepsute kołpaki i zastąpić je oryginalnymi kołpakami, aby Twój samochód był tak czysty, jak to tylko możliwe.

Weiterlesen:
Jak wymienić klocki hamulcowe w moim Jeep Patriot?

Jak zmienić kołpak w moim Jeep Patriot?

Przejdźmy teraz do części, która z pewnością Cię najbardziej ekscytuje: jak zmienić kołpaki w Twoim Jeepie Patriot. Najpierw zobaczymy, jak zdjąć kołpaki z pojazdu, potem jak założyć nowe.

Jak zdjąć kołpaki z mojego Jeep Patriot?

Chodźmy, pokażemy Ci jak to zrobić zdejmij kołpaki z Twojego Jeep Patriot. Jest to jedna z najłatwiejszych czynności konserwacyjnych, nawet tak wiele osób nie wie, jak to działa i nie ma odwagi na siłę wciskać kołpaków w obawie przed ich uszkodzeniem. W rzeczywistości kołpaki są po prostu przypinane do felg. Aby je usunąć, musisz po prostu podważ kołpak płaskim śrubokrętem np. na kołpaku aby zdjąć go z obręczy Twojego Jeepa Patriota. Po odpięciu powinieneś być w stanie go usunąć, przyciągając go do siebie. Jest po prostu mocowany za pomocą małych plastikowych występów, które właśnie utkwiły w kołnierzu felgi. Powtórz operację na pozostałych kołach, aby zdjąć wszystkie kołpaki z samochodu.

Dopasuj kołpaki do mojego Jeepa Patriot

W ostatnim kroku naszego artykułu przechodzimy do fazy ponownego montażu kołpaków. Nic nie może być mniej trudne. Po prostu musisz umieść dyszę inflacyjną swojego koła;, dopasuj go do wycięcia na kołpaku, umieść kołpak przed obręczą Jeepa Patriot i umieść małe nakłucia wokół kołpaka, aby przypiąć go do obręczy. Na koniec wystarczy wykonać tę samą procedurę na każdym z kół, aby zakończyć pracę.

Weiterlesen:
Jak holować Jeepa Patriota ?

Jesteś teraz w stanie zdejmowanie kołpaka w Twoim Jeep Patriot i załóż nowe.

Jeśli chcesz więcej samouczków o Jeep Patriot, przejdź do naszej kategorii Jeep Patriot.

Ссылка на основную публикацию