Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Jak zdjąć kołpak z mojego Nissana Qashqai 2?

Niezależnie od tego, czy nasz pojazd silnikowy jest klasyczny, czy nowy, doceniamy utrzymanie go w dobrych warunkach, zarówno na zewnątrz, jak i wewnętrznie, dbanie o jego samochód ułatwi odsprzedanie go szybciej i drożej. Niezależnie od tego, czy chcesz sprzedać swój pojazd silnikowy, czy też Twoje kołpaki są uszkodzone, wymiana kołpaków nie jest bardzo skomplikowaną czynnością. W tym poście opiszemy jak zdjąć kołpak w moim Nissan Qashqai 2. Aby to osiągnąć, na początku pomożemy Ci dobrać kołpaki do Twojego samochodu, następnie, jak je wymienić, zdejmując kołpaki z Twojego pojazdu, a następnie zamontować nowe.

Jak wybrać kołpaki do mojego Nissana Qashqai 2?

Ważne jest, aby wiedzieć, że kołpaki w Twoim samochodzie są całkowicie dekoracyjne, nie mają wpływu na zdolność hamowania, przyczepność, przyspieszenie pojazdu mechanicznego. Dlatego od Ciebie zależy, czy kupisz kołpaki, które bardziej Ci się podobają. Jedyne znaczenie, jakie możesz im nadać, to dbanie o metalowe felgi, które są za nimi ukryte. Mimo to, w zależności od jakości kołpaków Twojego Nissana Qashqai 2, będą one mniej lub bardziej dobrze je chronić. Miej świadomość, że kołpaki są warte od 20 do 60 euro najważniejsze przy ich wyborze będzie sprawdzenie rozmiaru felg, aby wybrać odpowiedni rozmiar, będziesz miał te dane na swoich oponach (przykład: 14 cali, 15 cali, 16 cali). Reszta będzie zależeć od Twoich upodobań, celu, jeśli chcesz na przykład odsprzedać Nissana Qashqai 2, może być naprawdę przydatne wyjęcie uszkodzonych kołpaków i zastąpienie ich oryginalnymi kołpakami, aby Twój samochód był jak najbardziej atrakcyjny.

Weiterlesen:
Ekran dotykowy Nissan Qashqai nie działa

Jak wymienić kołpak w moim Nissan Qashqai 2?

Przejdźmy teraz do części, która najprawdopodobniej najbardziej Cię ekscytuje: jak wymienić kołpaki w Nissan Qashqai 2. Najpierw zobaczymy, jak zdjąć kołpaki z pojazdu, potem jak założyć nowe.

Jak zdjąć kołpaki z mojego Nissana Qashqai 2?

Chodźmy, pokażemy Ci jak to zrobić zdejmij kołpaki z Twojego Nissana Qashqai 2. Jest to jedna z najbardziej podstawowych czynności konserwacyjnych, ale prawda jest taka, że ​​wiele osób nie wie, jak to działa i nie ma odwagi na siłę wciskać kołpaków w obawę przed ich uszkodzeniem. Prawda jest taka, że ​​kołpaki są po prostu przypinane do felg. Aby je usunąć, wystarczy podważ kołpak płaskim śrubokrętem np. na kołpaku aby zdjąć go z obręczy Nissana Qashqai 2. Po wykonaniu tej czynności powinieneś mieć możliwość zdjęcia go, pociągając go do siebie. Jest po prostu mocowany za pomocą małych plastikowych występów, które właśnie utkwiły w kołnierzu felgi. Powtórz procedurę na pozostałych kołach, aby zdjąć wszystkie kołpaki z pojazdu.

Zamontuj kołpaki w moim Nissan Qashqai 2

W ostatnim kroku naszego artykułu przechodzimy do części dotyczącej ponownego montażu kołpaków. Nic nie mogłoby być prostsze. Ty po prostu musisz Zidentyfikuj dyszę inflacyjną swojego koła;, dopasuj go do wycięcia na kołpaku, umieść kołpak przed obręczą Nissana Qashqai 2 i umieść wokół kołpaka małe nakłucia lub młotki, aby przypiąć go do obręczy. W końcu wystarczy wykonać tę samą czynność na każdym z kół, aby ukończyć pracę.

Weiterlesen:
Nissan Qashqai, które mają problemy z pracą na biegu jałowym

Jesteś teraz w stanie zdejmowanie kołpaka w Nissan Qashqai 2 i załóż nowe.

Jeśli potrzebujesz więcej przewodników na temat Nissana Qashqai 2, przejdź do naszej kategorii Nissan Qashqai 2.

Ссылка на основную публикацию