Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Jak zdjąć kołpak z mojego Opla Crosslanda?

Niezależnie od tego, czy nasz pojazd silnikowy jest stary, czy nowy, doceniamy, że jest w dobrym stanie, zarówno zewnętrznie, jak i wewnętrznie, dbanie o jego samochód umożliwi szybką i droższą sprzedaż. Czy to po prostu dlatego, że musisz sprzedać swój pojazd silnikowy, czy też z powodu uszkodzenia kołpaków, wymiana kołpaków nie jest bardzo skomplikowaną czynnością. W tym artykule nauczymy się Ciebie jak zdjąć kołpak w moim Oplu Crosslandzie. W tym celu w pierwszej kolejności pomożemy Ci dobrać kołpaki do Twojego samochodu, następnie jak je wymienić, zdejmując kołpaki z Twojego samochodu, a następnie zamontować nowe.

Jak wybrać kołpaki do mojego Opla Crosslanda?

Ważne jest, aby wiedzieć, że kołpaki Twojego samochodu są czysto kosmetyczne, nie mają wpływu na zdolność hamowania, przyczepność, prędkość Twojego pojazdu mechanicznego. W rezultacie to od Ciebie będzie zależał zakup kołpaków, które najbardziej Ci się podobają. Jedyne znaczenie, jakie możesz im nadać, to zachowanie metalowych felg, które są ukryte z tyłu. Jednak w zależności od jakości kołpaków Twojego Opla Crosslanda będą one mniej lub bardziej dobrze je chronić. Zapamietaj to kołpaki kosztują od 20 do 60 euro najważniejsze przy ich wyborze będzie sprawdzenie rozmiaru felg, aby wybrać odpowiednią specyfikację, będziesz miał te dane na swoich oponach (przykład: 14 cali, 15 cali, 16 cali). Reszta będzie zależeć od Twoich upodobań, celu, jeśli chcesz na przykład odsprzedać swojego Opla Crosslanda, może być konieczne usunięcie uszkodzonych kołpaków i zastąpienie ich oryginalnymi kołpakami, aby Twój pojazd był jak najbardziej atrakcyjny.

Weiterlesen:
Jak złożyć lusterka boczne w Oplu Crosslandzie?

Jak wymienić kołpak w moim Oplu Crossland?

Przejdźmy teraz do części, która z pewnością Cię najbardziej ekscytuje: jak zmienić kołpaki w Oplu Crossland. Najpierw zobaczymy, jak zdjąć kołpaki z pojazdu, a potem jak założyć nowe.

Jak wyjąć kołpaki w moim Oplu Crossland?

Chodźmy, pokażemy Ci jak to zrobić zdejmij kołpaki z Twojego Opel Crossland. Jest to jedna z najprostszych czynności konserwacyjnych, ale prawda jest taka, że ​​wiele osób nie wie, jak to działa i nie ma odwagi na siłę wciskać kołpaków w obawie przed ich uszkodzeniem. W rzeczywistości kołpaki są po prostu przypinane do felg. Aby je usunąć, musisz po prostu podważ kołpak płaskim śrubokrętem np. na kołpaku aby zdjąć go z felgi Twojego Opla Crosslanda. Po zakończeniu powinieneś mieć możliwość usunięcia go, pociągając go do siebie. Jest po prostu mocowany za pomocą małych plastikowych występów, które właśnie utkwiły w kołnierzu felgi. Powtórz proces na pozostałych kołach, aby wyjąć wszystkie kołpaki z samochodu.

Załóż kołpaki na mojego Opla Crosslanda

W ostatnim kroku naszego artykułu przechodzimy do etapu ponownego montażu kołpaków. Nic nie może być mniej trudne. Po prostu musisz zlokalizuj dyszę inflacyjną swojego koła;, dopasuj go do wycięcia na kołpaku, umieść kołpak przed obręczą Twojego Opla Crosslanda i nałóż na kołpak małe nakłucia lub młotki, aby przypiąć go do felgi. Aby zakończyć, wystarczy wykonać tę samą czynność na każdym z kół, aby zakończyć zadanie.

Weiterlesen:
Zakleszczony bagażnik w Oplu Crosslandzie, co mogę zrobić ?

Jesteś teraz w stanie zdejmowania kołpaka w Twoim Oplu Crossland i załóż nowe.

Jeśli masz dodatkowe pytania dotyczące Opla Crossland, nie wahaj się zapoznać z naszą kategorią Opel Crossland.

Ссылка на основную публикацию