Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Jak zdjąć kołpak z mojego Peugeota 107 ?

Niezależnie od tego, czy nasz samochód jest stary, czy nowy, mamy tendencję do doceniania, że ​​jest w dobrym stanie, zarówno zewnętrznie, jak i wewnętrznie, dbanie o jego samochód umożliwi szybką i droższą sprzedaż. Czy to dlatego, że chcesz sprzedać swój samochód, czy z powodu zepsutych kołpaków, wymiana kołpaków nie jest bardzo skomplikowaną czynnością. W tym poście wyjaśnimy jak zdjąć kołpak w moim Peugeot 107. Aby to zrobić, w pierwszej kolejności pomożemy Ci dobrać kołpaki do Twojego samochodu, następnie jak je wymienić, zdejmując kołpaki z Twojego samochodu, a następnie zamontować nowe.

Jak dobrać kołpaki do mojego Peugeot 107?

Ważne jest, aby wiedzieć, że kołpaki w Twoim samochodzie są całkowicie dekoracyjne, nie mają wpływu na zdolność hamowania, przyczepność i przyspieszenie Twojego samochodu. Następnie od Ciebie będzie zależeć na zakupie kołpaków, które bardziej Ci się podobają. Jedyne znaczenie, jakie możesz im nadać, to zachowanie metalowych felg, które są ukryte w ich tylnej części. Mimo to, w zależności od jakości kołpaków Twojego Peugeot 107, będą one mniej lub bardziej dobrze je chronić. Pamiętaj, że kołpaki kosztują od 20 do 60 euro najważniejsze przy ich wyborze będzie sprawdzenie rozmiaru felg, aby wybrać odpowiednią specyfikację, będziesz miał te dane na swoich oponach (przykład: 14 cali, 15 cali, 16 cali). Reszta będzie zależeć od Twoich upodobań, celu, jeśli chcesz na przykład odsprzedać swojego Peugeot 107, może być konieczne wyjęcie uszkodzonych kołpaków i zastąpienie ich oryginalnymi kołpakami, aby Twój samochód był tak czysty, jak to tylko możliwe.

Weiterlesen:
Gorący terkot silnika w moim Peugeot 107

Jak wymienić kołpak w moim Peugeot 107?

Przejdźmy teraz do sekcji, która z pewnością Cię najbardziej ekscytuje, jak wymienić kołpaki w Peugeot 107. Najpierw zobaczymy, jak zdjąć kołpaki z pojazdu, potem jak założyć nowe.

Jak zdjąć kołpaki w moim Peugeot 107?

Chodźmy, pokażemy Ci jak to zrobić zdejmij kołpaki z Twojego Peugeot 107. Jest to jedna z najbardziej podstawowych procedur konserwacyjnych, ale prawda jest taka, że ​​wiele osób nie wie, jak to działa i nie ma odwagi na siłę wciskać kołpaków w obawę przed ich uszkodzeniem. W rzeczywistości kołpaki są po prostu przypinane do felg. Aby je usunąć, musisz po prostu podważ kołpak płaskim śrubokrętem np. na kołpaku aby zdjąć go z obręczy Twojego Peugeot 107. Po wykonaniu tej czynności powinieneś mieć możliwość usunięcia go, pociągając go do siebie. Jest po prostu mocowany za pomocą małych plastikowych występów, które właśnie utkwiły w kołnierzu felgi. Powtórz ten proces na pozostałych kołach, aby zdjąć wszystkie kołpaki z samochodu.

Zainstaluj kołpaki w moim Peugeot 107

W ostatnim kroku naszego poradnika przechodzimy do fazy ponownego montażu kołpaków. Nic nie mogłoby być prostsze. Musisz tylko umieść dyszę inflacyjną swojego koła;, dopasuj go do wycięcia na kołpaku, umieść kołpak przed obręczą peugeota 107 i umieść wokół kołpaka malutkie nakłucia lub młotki, aby przypiąć go do obręczy. Na koniec wystarczy wykonać tę samą czynność na każdym z kół, aby ukończyć zadanie.

Weiterlesen:
Jak odczytać kod błędu w Peugeot 107 ?

Jesteś teraz w stanie zdejmowanie kołpaka w Twoim Peugeot 107 i załóż nowe.

Aby znaleźć więcej wskazówek na temat Peugeota 107, spójrz na kategorię Peugeot 107.

Ссылка на основную публикацию