Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Jak zdjąć kołpak z mojego Volvo XC90?

Niezależnie od tego, czy nasz samochód jest stary, czy nowy, mamy tendencję do doceniania, że ​​jest w dobrym stanie, zarówno zewnętrznie, jak i wewnętrznie, dbanie o jego samochód pozwoli Ci go odsprzedać bez trudności i po wyższej cenie. Czy to po prostu dlatego, że musisz sprzedać swój samochód, czy też dlatego, że Twoje kołpaki są uszkodzone, wymiana kołpaków nie jest bardzo skomplikowaną czynnością. Na tej stronie nauczymy się Ciebie jak zdjąć kołpak w moim Volvo XC90. W tym celu na początku pomożemy Ci dobrać kołpaki do Twojego samochodu, później jak je wymienić, zdejmując kołpaki z Twojego samochodu, a następnie montaż nowych.

Jak wybrać kołpaki do mojego Volvo XC90?

Ważne jest, aby wiedzieć, że kołpaki w Twoim samochodzie są tylko dekoracyjne, nie mają wpływu na zdolność hamowania, przyczepność, przyspieszenie Twojego samochodu. Następnie od Ciebie będzie zależeć, czy chcesz kupić kołpaki, które najbardziej Ci się podobają. Jedyne zainteresowanie, jakie możesz im dać, to dbanie o metalowe felgi, które są ukryte w ich tylnej części. Jednak w zależności od jakości kołpaków Twojego Volvo XC90 będą one mniej lub bardziej dobrze je chronić. Weź pod uwagę, że kołpaki kosztują od 20 do 60 euro najważniejsze przy ich wyborze będzie ocena rozmiaru felg, aby wybrać odpowiedni rozmiar, będziesz miał te dane na swoich oponach (przykład: 14 cali, 15 cali, 16 cali). Reszta będzie zależeć od Twoich upodobań, celu, jeśli na przykład chcesz odsprzedać swoje Volvo XC90, może być konieczne usunięcie uszkodzonych kołpaków i zastąpienie ich oryginalnymi kołpakami, aby Twój pojazd był jak najbardziej schludny.

Jak zmienić kołpak w moim Volvo XC90?

Przejdźmy teraz do sekcji, która prawie na pewno Cię najbardziej zainteresuje, jak wymienić kołpaki w Twoim Volvo XC90. Najpierw zobaczymy jak zdjąć kołpaki z pojazdu, potem jak zamontować nowe.

Jak zdjąć kołpaki z mojego Volvo XC90?

Chodźmy, pokażemy Ci jak to zrobić zdejmij kołpaki z Twojego Volvo XC90. Jest to jedna z najprostszych czynności konserwacyjnych, jednak wiele osób nie wie, jak to działa i nie ma odwagi na siłę wciskać kołpaków w obawę przed ich uszkodzeniem. Prawda jest taka, że ​​kołpaki są przypinane tylko na felgach. Aby je usunąć, wystarczy podważ kołpak płaskim śrubokrętem np. na kołpaku aby zdjąć go z obręczy Twojego Volvo XC90. Po odpięciu powinieneś być w stanie go usunąć, przyciągając go do siebie. Jest po prostu mocowany za pomocą małych plastikowych występów, które właśnie utkwiły w kołnierzu felgi. Powtórz proces na pozostałych kołach, aby zdjąć wszystkie kołpaki z samochodu.

Weiterlesen:
Jak zmienić światło postojowe w moim Volvo XC90?

Zamontuj kołpaki w moim Volvo XC90

W ostatnim kroku naszego samouczka przechodzimy do etapu ponownego montażu kołpaków. Nic nie może być mniej skomplikowane. Musisz tylko znajdź dyszę do pompowania swojego koła!, dopasuj go do wycięcia na kołpaku, umieść kołpak przed obręczą Twojego Volvo XC90 i wbij małe nakłucia wokół kołpaka, aby przypiąć go do felgi. Aby zakończyć, wystarczy wykonać tę samą czynność na każdym z kół, aby zakończyć zadanie.

Jesteś teraz w stanie zdejmowania kołpaka w Twoim Volvo XC90 i załóż nowe.

Jeśli potrzebujesz więcej samouczków na temat Volvo XC90, przejdź do naszej kategorii Volvo XC90.

голоса
Рейтинг статьи
Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector