Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Jak zdjąć kołpak z mojej Kia Carens?

Niezależnie od tego, czy nasz samochód jest stary, czy nowy, doceniamy utrzymywanie go w dobrych warunkach, zarówno na zewnątrz, jak i wewnętrznie, dbanie o jego samochód ułatwi jego szybką i droższą sprzedaż. Czy to głównie dlatego, że chcesz sprzedać swój samochód, czy z powodu zepsutych kołpaków, wymiana kołpaków nie jest bardzo skomplikowaną czynnością. W tym poście wyjaśnimy jak zdjąć kołpak z mojej Kia Carens. Aby to osiągnąć, na początku pomożemy Ci dobrać kołpaki do Twojego samochodu, następnie, jak je wymienić, zdejmując kołpaki z Twojego samochodu, a następnie montaż nowych.

Jak dobrać kołpaki do mojej Kia Carens?

Ważne jest, aby wiedzieć, że kołpaki w Twoim samochodzie są całkowicie dekoracyjne, nie mają wpływu na zdolność hamowania, przyczepność, prędkość Twojego samochodu. Dlatego od Ciebie zależy, czy kupisz kołpaki, które bardziej Ci się podobają. Jedyne znaczenie, jakie możesz im nadać, to dbanie o metalowe felgi, które są ukryte z tyłu. Jednak w zależności od poziomu jakości kołpaków w Twojej Kia Carens, będą one mniej lub bardziej dobrze je chronić. Weź pod uwagę, że kołpaki są warte od 20 do 60 euro najważniejsze przy ich wyborze będzie sprawdzenie rozmiaru felg, aby wybrać odpowiedni rozmiar, będziesz mieć te informacje na swoich oponach (przykład: 14 cali, 15 cali, 16 cali). Inne ważne rzeczy, które należy wziąć pod uwagę, będą zależeć od twoich upodobań, cel, na przykład jeśli chcesz odsprzedać swoją Kia Carens, może być konieczne zdjęcie uszkodzonych kołpaków i zastąpienie ich oryginalnymi kołpakami, aby Twój samochód był czysty jak to możliwe.

Weiterlesen:
Gdzie jest bezpiecznik rozrusznika Kia Carens ?

Jak zmienić kołpak w mojej Kia Carens?

Przejdźmy teraz do części, która jest dla Ciebie najbardziej entuzjastyczna: jak zmienić kołpaki w Twojej Kia Carens. Najpierw zobaczymy, jak zdjąć kołpaki z pojazdu, potem jak założyć nowe.

Jak zdjąć kołpaki z mojej Kia Carens?

Chodźmy, pokażemy Ci jak to zrobić zdejmij kołpaki z Twojej Kia Carens. Jest to jedna z najbardziej podstawowych procedur konserwacyjnych, jednak wiele osób nie wie, jak to działa i nie ma odwagi na siłę wciskać kołpaków w obawę przed ich uszkodzeniem. W rzeczywistości kołpaki są po prostu przypinane do felg. Aby je usunąć, wystarczy podważ kołpak płaskim śrubokrętem np. na kołpaku aby zdjąć go z obręczy Twojej Kia Carens. Po zakończeniu powinieneś być w stanie go usunąć, pociągając go do siebie. Jest po prostu mocowany za pomocą małych plastikowych występów, które właśnie utkwiły w kołnierzu felgi. Powtórz ten proces na pozostałych kołach, aby zdjąć wszystkie kołpaki z samochodu.

Dopasuj kołpaki do mojej Kia Carens

W ostatnim kroku naszego poradnika przechodzimy do etapu ponownego montażu Twoich kołpaków. Nic nie może być mniej trudne. Po prostu musisz Zidentyfikuj dyszę inflacyjną swojego koła;, dopasuj go do wycięcia na kołpaku, umieść kołpak przed obręczą samochodu Kia Carens i umieść małe nakłucia lub młotki wokół kołpaka, aby przypiąć go do obręczy. Aby zakończyć, wystarczy wykonać tę samą czynność na każdym z kół, aby zakończyć zadanie.

Weiterlesen:
Lampka ABS pozostaje na Kia Carens, co robić ?

Jesteś teraz w stanie zdejmowania kołpaka w Twojej Kia Carens i załóż nowe.

Jeśli potrzebujesz więcej samouczków na temat Kia Carens, przejdź do naszej kategorii Kia Carens.

Ссылка на основную публикацию