Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Jak zdjąć kołpak z mojej Kia Cee D?

Niezależnie od tego, czy nasz samochód jest klasyczny, czy nowy, doceniamy utrzymanie go w dobrych warunkach, zarówno zewnętrznie, jak i wewnętrznie, dbanie o jego samochód pomoże Ci sprzedać go bez trudności i drożej. Czy to dlatego, że chcesz sprzedać swój samochód, czy z powodu zepsutych kołpaków, wymiana kołpaków nie jest bardzo skomplikowaną czynnością. W tym poście nauczymy się Ciebie jak zdjąć kołpak w mojej Kia Cee D. W tym celu w pierwszej kolejności pomożemy Ci dobrać kołpaki do Twojego samochodu, następnie jak je wymienić, zdemontować kołpaki z Twojego pojazdu, a następnie zamontować nowe.

Jak wybrać kołpaki do mojej Kia Cee D?

Ważne jest, aby wiedzieć, że kołpaki w Twoim samochodzie są czysto dekoracyjne, nie mają wpływu na zdolność hamowania, przyczepność, prędkość Twojego samochodu. Dlatego od Ciebie zależy, czy kupisz kołpaki, które bardziej Ci się podobają. Jedyne znaczenie, jakie możesz im nadać, to ochrona metalowych felg, które są ukryte z tyłu. Mimo to, w zależności od jakości kołpaków Twojej Kia Cee D, będą one mniej lub bardziej dobrze je chronić. Zapamietaj to kołpaki kosztują od 20 do 60 euro najważniejsze przy ich wyborze będzie przyjrzenie się rozmiarowi felg, aby wybrać odpowiedni rozmiar, będziesz mieć te informacje na swoich oponach (przykład: 14 cali, 15 cali, 16 cali). Inne ważne rzeczy, które należy wziąć pod uwagę, zależą od twoich upodobań, celu, jeśli chcesz na przykład odsprzedać swoją Kia Cee D, może być naprawdę przydatne wyjęcie uszkodzonych kołpaków i zastąpienie ich oryginalnymi kołpakami, aby zrobić swój samochód tak atrakcyjne, jak to tylko możliwe.

Weiterlesen:
Jak ustawić światła mijania w Kia Cee D?

Jak wymienić kołpak w mojej Kia Cee D?

Przejdźmy teraz do części, która prawdopodobnie najbardziej Cię ekscytuje: jak zmienić kołpaki w Kia Cee D. Najpierw zobaczymy, jak zdjąć kołpaki z pojazdu, potem jak założyć nowe.

Jak zdjąć kołpaki z mojej Kia Cee D?

Chodźmy, pokażemy Ci jak to zrobić zdejmij kołpaki z Twojej Kia Cee D. Jest to jedna z najbardziej podstawowych czynności konserwacyjnych, ale prawda jest taka, że ​​wiele osób nie wie, jak to działa i nie ma odwagi narzucać kołpaków w obawie przed ich uszkodzeniem. W rzeczywistości kołpaki są po prostu przypinane do felg. Aby je usunąć, będziesz musiał tylko podważ kołpak płaskim śrubokrętem np. na kołpaku aby zdjąć go z obręczy Kia Cee D. Po zakończeniu powinieneś być w stanie go zdjąć, pociągając go do siebie. Jest on mocowany tylko za pomocą małych plastikowych występów, które właśnie utkwiły w kołnierzu felgi. Powiel proces na pozostałych kołach, aby zdjąć wszystkie kołpaki z pojazdu.

Dopasuj kołpaki do mojej Kia Cee D

W ostatnim kroku naszego artykułu przechodzimy do fazy ponownego montażu kołpaków. Nic prostszego. Po prostu musisz umieść dyszę inflacyjną swojego koła;, dopasuj go do wycięcia na kołpaku, umieść kołpak przed obręczą Kia Cee Dand, nałóż maleńkie nakłucia lub młotki na kołpak, aby przypiąć go do obręczy. Aby zakończyć, wystarczy wykonać tę samą operację na każdym z kół, aby zakończyć pracę.

Weiterlesen:
Jak wyczyścić czujnik masowego przepływu powietrza w Kia Cee D?

Jesteś teraz w stanie zdejmowanie kołpaka w Twojej Kia Cee D i załóż nowe.

Jeśli masz dodatkowe pytania dotyczące Kia Cee D, zapoznaj się z naszą kategorią Kia Cee D.

Ссылка на основную публикацию