Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Jak zdjąć kołpak z mojej Kia Stronic ?

Niezależnie od tego, czy nasz samochód jest klasyczny, czy nowy, doceniamy utrzymywanie go w dobrych warunkach, zarówno zewnętrznie, jak i wewnętrznie, dbanie o jego samochód pozwoli Ci sprzedać go łatwiej i drożej. Czy to dlatego, że chcesz sprzedać swój samochód, czy z powodu pękniętych kołpaków, wymiana kołpaków nie jest bardzo skomplikowaną czynnością. W tym konkretnym artykule wyjaśnimy jak zdjąć kołpak w mojej Kia Stronic. W tym celu na początku pomożemy dobrać kołpaki do samochodu, potem jak je wymienić, zdemontować kołpaki z samochodu, a następnie zamontować nowe.

Jak dobrać kołpaki do mojej Kia Stronic?

Ważne jest, aby wiedzieć, że kołpaki w Twoim samochodzie są całkowicie dekoracyjne, nie mają wpływu na zdolność hamowania, przyczepność, prędkość Twojego samochodu. W rezultacie od Ciebie będzie zależeć, czy kupisz kołpaki, które najbardziej Ci się podobają. Jedyne zainteresowanie, jakie możesz im dać, to zachowanie metalowych felg, które są ukryte w ich tylnej części. Jednak w zależności od jakości kołpaków w Twojej Kia Stronic będą one mniej lub bardziej dobrze je chronić. Zapamietaj to kołpaki kosztują od 20 do 60 euro najważniejsze przy ich wyborze będzie ocena rozmiaru felg, aby wybrać odpowiedni rozmiar, będziesz mieć te informacje na swoich oponach (przykład: 14 cali, 15 cali, 16 cali). Inne ważne rzeczy, które należy wziąć pod uwagę, będą zależeć od twoich upodobań, celu, jeśli na przykład musisz odsprzedać swoją Kia Stronic, może być istotne, aby zdjąć zepsute kołpaki i zastąpić je oryginalnymi kołpakami, aby twój samochód był tak atrakcyjny jak to możliwe.

Weiterlesen:
Jak złożyć lusterka boczne w Kia Stronic?

Jak wymienić kołpak w mojej Kia Stronic?

Przejdźmy teraz do części, która na pewno wzbudza w Tobie największy entuzjazm: jak zmienić kołpaki w Kia Stronic. Najpierw zobaczymy, jak zdjąć kołpaki z pojazdu, potem jak założyć nowe.

Jak zdjąć kołpaki z mojej Kia Stronic?

Chodźmy, pokażemy Ci jak to zrobić zdejmij kołpaki z Twojej Kia Stronic. Jest to jedna z najbardziej podstawowych czynności konserwacyjnych, niemniej jednak wiele osób nie wie, jak to działa i nie ma odwagi na siłę wciskać kołpaków w obawę przed ich uszkodzeniem. W rzeczywistości kołpaki są przypinane tylko na felgach. Aby je usunąć, będziesz musiał tylko podważ kołpak płaskim śrubokrętem np. na kołpaku aby zdjąć go z obręczy Twojej Kia Stronic. Po odpięciu powinieneś być w stanie go usunąć, przyciągając go do siebie. Jest on mocowany tylko za pomocą małych plastikowych występów, które właśnie utkwiły w kołnierzu felgi. Powtórz operację na pozostałych kołach, aby zdjąć wszystkie kołpaki z samochodu.

Zainstaluj kołpaki na mojej Kia Stronic

W ostatnim kroku naszego artykułu przechodzimy do części dotyczącej ponownego montażu kołpaków. Nic prostszego. Musisz tylko Zidentyfikuj dyszę inflacyjną swojego koła;, dopasuj go do wycięcia na kołpaku, umieść kołpak przed obręczą Kia Stronic i umieść małe nakłucia wokół kołpaka, aby przypiąć go do obręczy. Aby zakończyć, wystarczy wykonać tę samą czynność na każdym z kół, aby zakończyć pracę.

Jesteś teraz w stanie zdejmowanie kołpaka w Twojej Kia Stronic i załóż nowe.

Weiterlesen:
Kiedy wymieniać amortyzatory Kia Stronic ?

Jeśli masz dodatkowe pytania dotyczące Kia Stronic, nie wahaj się zapoznać z naszą kategorią Kia Stronic.

Ссылка на основную публикацию