Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Jak zdjąć tylne siedzenie Bmw Z4 ?

Chęć naprawienia drobnych poprawek, które należy wprowadzić w swoim pojeździe, staje się coraz bardziej powszechna. W rzeczywistości roczny budżet przeznaczony na samochód jest pokaźny, więc staranie się o jego naprawę bez pomocy wydaje się dobrym rozwiązaniem. Niezależnie od tego, czy chodzi o dostęp do pompy paliwa, zmianę fotela, pranie plam, czy transport wyjątkowo nieporęcznych przedmiotów, niektórzy z was myślą o tym jak zdjąć tylne siedzenie w Bmw Z4. W poniższych akapitach postaramy się przedstawić różne opcje w zależności od roku i serii Twojego Bmw Z4.

Jak zdjąć tylne siedzenie w Bmw Z4 z systemem śrub?

Zacznijmy od pierwszego scenariusza. Jeśli próbujesz znaleźć technikę usunięcia tylnego siedzenia swojego Bmw Z4, które jest mocowane tylko za pomocą 4 śrub, proces jest prawie na pewno najprostszy. W rzeczywistości, aby to zrobić, wystarczy odkręcić dwie nakrętki z tyłu siedzenia, dostępne z bagażnika, za pomocą bitu Torx. Następnie odkręć dwie nakrętki z przodu siedzenia, które znajdują się pod siedzeniem na poziomie przestrzeni na nogi pasażera. Umożliwi to całkowite uwolnienie go z mocowań i usunięcie.

Jak zdjąć tylne siedzenie Bmw Z4 z systemem klipsów?

Podejdź teraz trochę dłużej do osiągnięcia, ponieważ jesteśmy ostrożni wobec więzów, które są ustalone w mocy, generalnie boimy się pociągnąć zbyt mocno i zniszczyć jedną. Jak mogę zdjąć tylne siedzenie mojego Bmw Z4 z systemem klipsów? Zazwyczaj te klipsy będą znajdować się pod siedzeniem, zobaczysz je, gdy podniesiesz siedzisko ławki. Te klipsy często składają się z plastikowej części i metalowego żelazka, które się w nich zaciska, aby je zwolnić, musisz nacisnąć plastikową część śrubokrętem i pociągnąć metalową część. W niektórych seriach, jeśli ten proces nie działa, na ogół wystarczy pociągnięcie, aby je uwolnić.

Weiterlesen:
Jak zaktualizować GPS w moim Bmw Z4?

Jak zdemontować tylną kanapę Bmw Z4 ze składanym systemem za pomocą śrub tylko z przodu

Wreszcie, ostatni proces zdejmowania tylnego siedzenia Twojego Bmw Z4, kilka lat ma składane siedzenie, które nie jest przymocowane do tylnej części, w tym przypadku jest to najłatwiejsze rozwiązanie, jakie możesz mieć do zrealizowania. Musisz tylko przechyl siedzenie do przodu, a uzyskasz dostęp do nakrętek Torx, które przytrzymują je do podwozia pojazdu. Po odkręceniu tych nakrętek powinieneś być w stanie zdjąć tylne siedzenie swojego Bmw Z4.

To wszystko, teraz powinieneś mieć wszystkie informacje, których potrzebujesz, aby spokojnie zdjąć tylne siedzenie pojazdu mechanicznego. Jeśli próbujesz zdemontować inne części, takie jak zderzak twojego Bmw Z4, przygotowaliśmy również kilka samouczków, które pomogą ci w tych zadaniach.

Jeśli masz dodatkowe pytania dotyczące Bmw Z4, nie wahaj się skonsultować z naszą kategorią Bmw Z4.

Ссылка на основную публикацию