Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Jak zdjąć tylne siedzenie Chrysler 300 ?

Chęć rozwiązania drobnych napraw, które należy wykonać w pojeździe, staje się coraz bardziej powszechna. W rzeczywistości roczny budżet przeznaczony na samochód jest ogromny, więc próba samodzielnej naprawy wygląda na mądrą decyzję. Niezależnie od tego, czy chodzi o dostęp do pompy paliwa, zmianę siedzenia, pranie plam, czy wyjątkowo transportowanie ciężkich przedmiotów, niektórzy z was myślą o tym jak zdjąć tylne siedzenie w Chryslerze 300. W tym poście postaramy się przedstawić różne opcje w zależności od roku i serii Twojego Chryslera 300.

Jak zdjąć tylne siedzenie w Chryslerze 300 z systemem śrub?

Zacznijmy od pierwszej sytuacji. Jeśli próbujesz znaleźć sposób na usunięcie tylnego siedzenia Twojego Chryslera 300, które jest mocowane tylko 4 śrubami, rozwiązanie jest najprawdopodobniej najprostsze. W rzeczywistości, aby to osiągnąć, wystarczy odkręcić dwie nakrętki z tyłu siedzenia, dostępne z bagażnika, za pomocą bitu Torx. Następnie odkręć dwie nakrętki z przodu siedzenia, które znajdują się pod siedzeniem na poziomie przestrzeni na nogi pasażera. Umożliwi to całkowite wyjęcie go z mocowań i wyjęcie go.

Jak zdjąć tylne siedzenie Chrysler 300 z systemem zaciskowym?

Proces jest teraz nieco dłuższy do osiągnięcia, ponieważ jesteśmy sceptycznie nastawieni do więzi, które są ustalone w mocy, zwykle boimy się pociągnąć zbyt mocno i zniszczyć jedną. Jak zdjąć tylne siedzenie mojego Chryslera 300 wyposażonego w system zacisków? Ogólnie te klipsy będą znajdować się pod siedzeniem, zobaczysz je, gdy podniesiesz siedzisko ławki. Te klipsy często składają się z plastikowej części i metalowego żelazka, które się w nią wpina, aby je zwolnić, należy nacisnąć plastikową część śrubokrętem i pociągnąć metalową część. W niektórych seriach, jeśli ten proces nie działa, w większości przypadków wystarczy je pociągnąć, aby je uwolnić.

Weiterlesen:
Jak wyłączyć lampkę silnika Chryslera 300 ?

Jak zdemontować tylną kanapę Chrysler 300 ze składanym systemem za pomocą śrub tylko z przodu

Wreszcie ostatnia technika demontażu tylnego siedzenia Twojego Chryslera 300, od kilku lat składane siedzenie, które nie jest przymocowane do tylnej części, w takim przypadku jest to najprostsze rozwiązanie, jakie możesz mieć do zrealizowania. Musisz tylko przechyl siedzenie do przodu, a uzyskasz dostęp do nakrętek Torx, które przytrzymują je do podwozia pojazdu. Po odkręceniu tych nakrętek powinno być możliwe zdjęcie tylnego siedzenia Twojego Chryslera 300.

To wszystko, teraz powinieneś mieć wszystkie informacje, których potrzebujesz, aby spokojnie zdjąć tylne siedzenie pojazdu mechanicznego. Jeśli chcesz zdemontować inne części, takie jak zderzak Twojego Chryslera 300, napisaliśmy również kilka przewodników, które pomogą Ci w tych zadaniach.

Jeśli chcesz więcej samouczków na temat Chryslera 300, przejdź do naszej kategorii Chrysler 300.

Ссылка на основную публикацию