Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Jak zdjąć tylne siedzenie Ford F 350 ?

Chęć radzenia sobie z drobnymi problemami, które mogą pojawić się w Twoim samochodzie, staje się coraz bardziej powszechna. W rzeczywistości roczny budżet zainwestowany w samochód jest znaczny, więc staranie się o jego samodzielne serwisowanie wydaje się dobrą decyzją. Nieważne, czy chodzi o dojazd do stacji benzynowej, zmianę siedzenia, umycie plamy, czy transport wyjątkowo obszernych przedmiotów, niektórzy z Was myślą o tym jak zdjąć tylne siedzenie w Ford F 350 . Na tej stronie postaramy się przedstawić różne opcje w zależności od roku i serii Twojego Ford F 350 .

Jak zdjąć tylne siedzenie w Ford F 350 z systemem śrub?

Zacznijmy od pierwszego scenariusza. Jeśli próbujesz znaleźć sposób na usunięcie tylnego siedzenia Twojego Ford F 350, które jest przytrzymywane tylko 4 śrubami, proces jest prawdopodobnie najbardziej podstawowy. W rzeczywistości, aby to zrobić, wystarczy odkręcić dwie nakrętki z tyłu siedzenia, dostępne z bagażnika, za pomocą bitu Torx. Następnie odkręć dwie nakrętki z przodu siedzenia, które znajdują się pod siedzeniem na poziomie przestrzeni na nogi pasażera. Umożliwi to całkowite uwolnienie go z mocowań i wyjęcie go.

Jak zdjąć tylną kanapę Ford F 350 z systemem klipsów?

Rozwiązanie teraz trochę dłużej do osiągnięcia, ponieważ jesteśmy sceptyczni wobec mocnych więzi, często boimy się pociągnąć za mocno i zerwać jeden. Jak zdjąć tylne siedzenie mojego Ford F 350 wyposażonego w system zacisków? Ogólnie te klipsy znajdziesz pod siedzeniem, zobaczysz je, gdy podniesiesz siedzisko ławki. Te klipsy często składają się z plastikowej części i metalowego żelazka, które się w nich zaciska, aby je zwolnić, należy nacisnąć plastikową część śrubokrętem i pociągnąć metalową część. W niektórych seriach, jeśli ta metoda nie działa, w większości przypadków wystarczy pociągnąć, aby je uwolnić.

Weiterlesen:
Jak holować Ford F 350 ?

Jak zdemontować tylną kanapę Ford F 350 z systemem składania ze śrubami tylko z przodu

Wreszcie ostatnia technika zdejmowania tylnego siedzenia Twojego Ford F 350 , niektóre lata mają składane siedzenie, które nie jest przymocowane do tylnej części, w tym przypadku jest to najprostsza metoda, jaką możesz wykonać. Będziesz musiał tylko przechyl siedzenie do przodu, a uzyskasz dostęp do nakrętek Torx, które przytrzymują je do podwozia pojazdu. Po odkręceniu tych nakrętek powinno być możliwe zdjęcie tylnego siedzenia Twojego Ford F 350 .

To wszystko, teraz powinieneś mieć wszystkie informacje, których potrzebujesz, aby bez problemu usunąć tylne siedzenie pojazdu silnikowego. Jeśli planujesz zdemontować inne części, takie jak zderzak Twojego Ford F 350 , przygotowaliśmy również kilka poradników, które pomogą Ci w tych zadaniach.

Jeśli potrzebujesz więcej przewodników po Ford F 350, przejdź do naszej kategorii Ford F 350.

Ссылка на основную публикацию