Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Jak zdjąć tylne siedzenie GMC Savana ?

Chęć załatwienia drobnych poprawek w samochodzie staje się coraz bardziej regularna. Rzeczywiście, roczny budżet zainwestowany w samochód jest ogromny, więc chęć samodzielnego serwisowania wydaje się mądrym wyborem. Niezależnie od tego, czy chodzi o dostęp do stacji benzynowej, zmianę siedzenia, pranie plam, czy transport wyjątkowo obszernych rzeczy, niektórzy z Was chcą wiedzieć jak usunąć tylne siedzenie w GMC Savana. W tym artykule postaramy się przedstawić różne rozwiązania w zależności od roku i serii GMC Savana.

Jak zdjąć tylne siedzenie w GMC Savana z systemem śrub?

Zacznijmy od pierwszej sytuacji. Jeśli szukasz sposobu na usunięcie tylnego siedzenia swojego GMC Savana, które jest mocowane tylko 4 śrubami, technika ta jest prawdopodobnie najprostsza. Rzeczywiście, aby to zrobić, wystarczy odkręcić dwie nakrętki z tyłu siedzenia, dostępne z bagażnika, za pomocą bitu Torx. Następnie odkręć dwie nakrętki z przodu siedzenia, które znajdują się pod siedzeniem na poziomie przestrzeni na nogi pasażera. Pozwoli to całkowicie uwolnić go z zapięć i zdjąć.

Jak zdjąć tylną kanapę GMC Savana z systemem klipsów?

Procedura jest teraz trochę dłuższa do osiągnięcia, ponieważ jesteśmy sceptycznie nastawieni do więzów, które są mocne, generalnie boimy się pociągnąć zbyt mocno i zerwać jeden. Jak zdjąć tylne siedzenie mojego GMC Savana wyposażonego w system zacisków? W większości przypadków te klipsy będą znajdować się pod siedzeniem, zobaczysz je, gdy podniesiesz siedzisko ławki. Te klipsy często składają się z plastikowej części i metalowego żelazka, które się w niej zaciska, aby je zwolnić, będziesz musiał nacisnąć plastikową część śrubokrętem i pociągnąć metalową część. W niektórych seriach, jeśli ta technika nie działa, zazwyczaj wystarczy pociągnąć, aby je uwolnić.

Weiterlesen:
Gorący grzechoczący silnik na moim GMC Savana

Jak zdemontować tylną kanapę GMC Savana z systemem składania ze śrubami tylko z przodu

Wreszcie, ostatnie rozwiązanie, aby zdjąć tylne siedzenie swojego GMC Savana, od kilku lat ma składane siedzenie, które nie jest przymocowane do tylnej części, w tym przypadku jest to najprostsza technika, jaką możesz mieć do zrealizowania. Po prostu będziesz musiał przechyl siedzenie do przodu, a uzyskasz dostęp do nakrętek Torx, które przytrzymują je do podwozia pojazdu. Po odkręceniu tych nakrętek powinieneś być w stanie zdjąć tylne siedzenie swojego GMC Savana.

To wszystko, teraz powinieneś mieć wszystkie szczegóły, których potrzebujesz, aby spokojnie zdjąć tylne siedzenie samochodu. Jeśli chcesz zdemontować inne części, takie jak zderzak swojego GMC Savana, przygotowaliśmy również kilka przewodników, które pomogą Ci w tych zadaniach.

Aby odkryć więcej wskazówek na temat GMC Savana, spójrz na kategorię GMC Savana.

Ссылка на основную публикацию