Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Jak zdjąć tylne siedzenie Honda Insight ?

Chęć załatwienia drobnych problemów w samochodzie okazuje się być coraz bardziej regularna. Tak naprawdę roczny budżet zainwestowany w samochód jest spory, więc próba samodzielnego serwisowania wydaje się rozsądnym wyborem. Nie ma znaczenia, czy chodzi o dostęp do pompy paliwa, zmianę siedzenia, pranie plam, czy wyjątkowo transportowanie ciężkich rzeczy, niektórzy z Was się zastanawiają jak zdjąć tylne siedzenie w Honda Insight. W tym poście postaramy się przedstawić różne rozwiązania w zależności od roku i serii Twojej Hondy Insight.

Jak zdjąć tylne siedzenie w Honda Insight z systemem śrub?

Zacznijmy od pierwszej sytuacji. Jeśli szukasz sposobu na usunięcie tylnego siedzenia Twojej Hondy Insight, które jest przytrzymywane tylko 4 śrubami, technika ta jest z pewnością najprostsza. W rzeczywistości, aby to zrobić, wystarczy odkręcić dwie nakrętki z tyłu siedzenia, dostępne z bagażnika, za pomocą bitu Torx. Następnie odkręć dwie nakrętki z przodu siedzenia, które znajdują się pod siedzeniem na poziomie przestrzeni na nogi pasażera. Umożliwi to całkowite uwolnienie go z zapięć i wyjęcie.

Jak zdjąć tylne siedzenie Honda Insight z systemem klipsów?

Proces jest teraz nieco trudniejszy, ponieważ jesteśmy ostrożni wobec więzów, które są ustalone w mocy, generalnie boimy się pociągnąć zbyt mocno i zerwać jeden. Jak zdjąć tylne siedzenie mojej Hondy Insight wyposażonej w system zacisków? Zazwyczaj te klipsy będą znajdować się pod siedzeniem, zobaczysz je, gdy podniesiesz siedzisko ławki. Te klipsy często składają się z plastikowej części i metalowego żelazka, które się w nich zaciska, aby je zwolnić, musisz nacisnąć plastikową część śrubokrętem i pociągnąć metalową część. W niektórych seriach, jeśli ta taktyka nie działa, w większości przypadków wystarczy pociągnąć, aby je uwolnić.

Weiterlesen:
Gdzie znajduje się podnośnik w Honda Insight?

Jak wymontować tylną kanapę Honda Insight z systemem składania ze śrubami tylko z przodu

Wreszcie ostatnie podejście do demontażu tylnego siedzenia w Twojej Honda Insight, od kilku lat składane siedzenie, które nie jest przymocowane do tylnej części, w takim przypadku jest to najprostsza metoda, jaką możesz mieć do zrobienia. Po prostu będziesz musiał przechyl siedzenie do przodu, a uzyskasz dostęp do nakrętek Torx, które przytrzymują je do podwozia pojazdu. Po odkręceniu tych nakrętek powinieneś być w stanie zdjąć tylne siedzenie swojej Hondy Insight.

To wszystko, teraz powinieneś mieć wszystkie informacje, których potrzebujesz, aby spokojnie zdjąć tylne siedzenie pojazdu mechanicznego. Jeśli chcesz zdemontować inne części, takie jak zderzak Twojej Hondy Insight, przygotowaliśmy również kilka poradników, które pomogą Ci w tych zadaniach.

Jeśli potrzebujesz więcej przewodników na temat Hondy Insight, przejdź do naszej kategorii Honda Insight.

Ссылка на основную публикацию