Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Jak zdjąć tylne siedzenie Lexus GS?

Chęć rozwiązania drobnych problemów, które mogą wystąpić w Twoim samochodzie, staje się coraz bardziej regularna. Tak naprawdę roczny budżet przeznaczony na samochód jest ważny, więc planowanie naprawy we własnym zakresie wydaje się mądrym rozwiązaniem. Nieważne, czy chodzi o dostęp do pompy paliwa, zmianę siedzenia, pranie plam, czy transport wyjątkowo obszernych rzeczy, niektórzy z Was myślą o tym jak zdjąć tylne siedzenie w Lexusie GS. W poniższych akapitach postaramy się przedstawić różne opcje w zależności od roku i serii Twojego Lexusa GS.

Jak wyjąć tylne siedzenie w Lexusie GS z systemem śrub?

Zacznijmy od pierwszego scenariusza. Jeśli szukasz sposobu na usunięcie tylnego siedzenia Twojego Lexusa GS, które jest przytrzymywane tylko 4 śrubami, ta technika jest prawdopodobnie najłatwiejsza. W rzeczywistości, aby to zrobić, wystarczy odkręcić dwie nakrętki z tyłu siedzenia, dostępne z bagażnika, za pomocą bitu Torx. Następnie odkręć dwie nakrętki z przodu siedzenia, które znajdują się pod siedzeniem na poziomie przestrzeni na nogi pasażera. Umożliwi to całkowite wyjęcie go z zapięć i zdjęcie.

Jak wyjąć tylne siedzenie Lexus GS z systemem klipsów

Rozwiązanie teraz trochę trudniejsze, ponieważ jesteśmy sceptycznie nastawieni do więzów, które są mocowane, często boimy się pociągnąć za mocno i zerwać jeden. Jak zdjąć tylne siedzenie mojego Lexusa GS wyposażonego w system zacisków? Zwykle te klipsy będą znajdować się pod siedzeniem, zobaczysz je, gdy podniesiesz siedzisko ławki. Te klipsy często składają się z plastikowej części i metalowego żelazka, które się w nich zaciska, aby je zwolnić, musisz nacisnąć plastikową część śrubokrętem i pociągnąć metalową część. W niektórych seriach, jeśli ta technika nie działa, w większości przypadków wystarczy pociągnięcie, aby je uwolnić.

Weiterlesen:
Gdzie znaleźć bezpiecznik kierunkowskazów w Lexusie GS?

Jak zdemontować tylną kanapę Lexus GS ze składanym systemem za pomocą śrub tylko z przodu

Wreszcie, ostatni proces zdejmowania tylnego siedzenia Twojego Lexusa GS, od kilku lat składane siedzenie, które nie jest przymocowane do tylnej części, w tym przypadku jest to najłatwiejsza metoda, jaką możesz mieć do zrobienia. Po prostu będziesz musiał przechyl siedzenie do przodu, a uzyskasz dostęp do nakrętek Torx, które przytrzymują je do podwozia pojazdu. Po odkręceniu tych nakrętek powinno być możliwe zdjęcie tylnego siedzenia Twojego Lexusa GS.

To wszystko, teraz powinieneś mieć wszystkie informacje, których potrzebujesz, aby bez problemu zdjąć tylne siedzenie samochodu. Jeśli planujesz zdemontować inne części, takie jak zderzak Twojego Lexusa GS, przygotowaliśmy również kilka artykułów, które pomogą Ci w tych zadaniach.

Jeśli potrzebujesz więcej samouczków na temat Lexusa GS, przejdź do naszej kategorii Lexus GS.

Ссылка на основную публикацию