Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Jak zdjąć tylne siedzenie Suzuki Vitara ?

Chęć rozwiązania drobnych poprawek, które należy wprowadzić do pojazdu silnikowego, staje się coraz bardziej powszechna. W rzeczywistości roczny budżet przeznaczony na samochód jest pokaźny, więc chęć samodzielnej naprawy wydaje się dobrym pomysłem. Bez względu na to, czy chodzi o dostęp do pompy paliwa, zmianę siedzenia, mycie plamy czy transport wyjątkowo nieporęcznych przedmiotów, niektórzy z Was się zastanawiają jak zdjąć tylne siedzenie w Suzuki Vitara. Na tej stronie postaramy się przedstawić różne sposoby w zależności od roku i serii Twojego Suzuki Vitara.

Jak zdjąć tylne siedzenie w Suzuki Vitara z systemem śrub?

Zacznijmy od pierwszego scenariusza. Jeśli interesuje Cię technika demontażu tylnego siedzenia Twojego Suzuki Vitara, które jest przytrzymywane tylko 4 śrubami, proces ten jest prawdopodobnie najprostszy. W rzeczywistości, aby to osiągnąć, wystarczy odkręcić dwie nakrętki z tyłu siedzenia, dostępne z bagażnika, za pomocą bitu Torx. Następnie odkręć dwie nakrętki z przodu siedzenia, które znajdują się pod siedzeniem na poziomie przestrzeni na nogi pasażera. Umożliwi to całkowite wyjęcie go z zapięć i wyjęcie.

Jak zdjąć tylne siedzenie Suzuki Vitara z systemem klipsów

Proces jest teraz trochę dłuższy do osiągnięcia, ponieważ jesteśmy ostrożni wobec więzów, które są ustalone na mocy, zwykle boimy się pociągnąć zbyt mocno i zniszczyć jeden. Jak zdjąć tylne siedzenie mojego Suzuki Vitara wyposażonego w system zacisków? Ogólnie te klipsy będą znajdować się pod siedzeniem, zobaczysz je, gdy podniesiesz siedzisko ławki. Te klipsy często składają się z plastikowej części i metalowego żelazka, które się w nich zaciska, aby je zwolnić, musisz nacisnąć plastikową część śrubokrętem i pociągnąć metalową część. W niektórych seriach, jeśli ta taktyka nie działa, ogólnie pociągnięcie wystarczy, aby je uwolnić.

Jak zdemontować tylną kanapę Suzuki Vitara z systemem składania za pomocą śrub tylko z przodu

Wreszcie ostatni proces usuwania tylnego siedzenia w Suzuki Vitara, od kilku lat składane siedzenie, które nie jest przymocowane do tylnej części, w takim przypadku jest to najprostsza opcja, jaką możesz mieć do zrealizowania. Musisz tylko przechyl siedzenie do przodu, a uzyskasz dostęp do nakrętek Torx, które przytrzymują je do podwozia pojazdu. Po odkręceniu tych nakrętek powinieneś być w stanie zdjąć tylne siedzenie swojego Suzuki Vitara.

Weiterlesen:
Lampka wskaźnika paliwa świeci się w moim Suzuki Vitara, co robić?

To wszystko, teraz powinieneś mieć wszystkie informacje, których potrzebujesz, aby bez problemu zdjąć tylne siedzenie samochodu. Jeśli próbujesz zdemontować inne części, takie jak zderzak Suzuki Vitara, przygotowaliśmy również kilka artykułów, które pomogą ci w tych misjach.

Jeśli potrzebujesz więcej przewodników na temat Suzuki Vitara, przejdź do naszej kategorii Suzuki Vitara.

голоса
Рейтинг статьи
Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector