Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Jak zdjąć tylne siedzenie Volkswagen Golf 2 ?

Chęć radzenia sobie z drobnymi poprawkami, które należy wprowadzić do pojazdu silnikowego, staje się coraz bardziej powszechne. Rzeczywiście, roczny budżet zainwestowany w samochód jest spory, więc chęć naprawienia go bez pomocy wydaje się mądrą decyzją. Niezależnie od tego, czy chodzi o dostęp do pompy paliwowej, zmianę siedzenia, mycie plamy lub wyjątkowo transportowanie dużych przedmiotów, niektórzy z was chcą wiedzieć jak zdjąć tylne siedzenie w Volkswagen Golf 2. W poniższych akapitach postaramy się przedstawić różne opcje w zależności od roku i serii Twojego Volkswagena Golfa 2.

Jak zdjąć tylne siedzenie w Volkswagenie Golfie 2 z systemem śrub?

Zacznijmy od pierwszego scenariusza. Jeśli próbujesz znaleźć sposób na zdjęcie tylnego siedzenia Twojego Volkswagena Golfa 2, które jest mocowane tylko 4 śrubami, procedura jest najprawdopodobniej najłatwiejsza. Rzeczywiście, aby to osiągnąć, wystarczy odkręcić dwie nakrętki z tyłu siedzenia, dostępne z bagażnika, za pomocą bitu Torx. Następnie odkręć dwie nakrętki z przodu siedzenia, które znajdują się pod siedzeniem na poziomie przestrzeni na nogi pasażera. Umożliwi to całkowite uwolnienie go z zapięć i wyjęcie.

Jak zdjąć tylne siedzenie Volkswagen Golf 2 z systemem klipsów

Technika jest teraz trochę bardziej irytująca, ponieważ jesteśmy ostrożni wobec więzów, które są ustalone na mocy, zwykle boimy się pociągnąć zbyt mocno i zerwać jeden. Jak zdjąć tylne siedzenie mojego Volkswagena Golfa 2 wyposażonego w system zacisków? Zwykle te klipsy będą znajdować się pod siedzeniem, zobaczysz je, gdy podniesiesz siedzisko ławki. Te klipsy często składają się z plastikowej części i metalowego żelazka, które wpina się w nią, aby je zwolnić, musisz nacisnąć plastikową część śrubokrętem i pociągnąć metalową część. W niektórych seriach, jeśli ta taktyka nie działa, na ogół wystarczy pociągnięcie, aby je uwolnić.

Weiterlesen:
Wahanie podczas przyspieszania Volkswagena Golfa 6

Jak zdemontować tylną kanapę Volkswagen Golf 2 ze składanym systemem za pomocą śrub tylko z przodu

Wreszcie ostatnie podejście do demontażu tylnego siedzenia Twojego Volkswagena Golfa 2, od kilku lat posiada składane siedzenie, które nie jest mocowane na tylnej części, w takim przypadku jest to najłatwiejsze rozwiązanie, jakie możesz mieć do przeprowadzenia. Będziesz musiał tylko przechyl siedzenie do przodu, a uzyskasz dostęp do nakrętek Torx, które przytrzymują je do podwozia pojazdu. Po odkręceniu tych nakrętek powinno być możliwe zdjęcie tylnego siedzenia Twojego Volkswagena Golfa 2.

To wszystko, teraz powinieneś mieć wszystkie informacje, których potrzebujesz, aby bez problemu zdjąć tylne siedzenie samochodu. Jeśli planujesz zdemontować inne części, takie jak zderzak Twojego Volkswagena Golfa 2, napisaliśmy również kilka artykułów, które pomogą Ci w tych zadaniach.

Więcej wskazówek dotyczących Volkswagena Golfa 2 znajdziesz w kategorii Volkswagen Golf 2.

голоса
Рейтинг статьи
Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector