Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Jak zdjąć tylne siedzenie Volkswagen Golf 3 ?

Chęć zajęcia się drobnymi czynnościami konserwacyjnymi, które należy wykonać, staje się coraz bardziej powszechna. W rzeczywistości roczny budżet zainwestowany w samochód jest spory, więc próba samodzielnej naprawy wydaje się mądrą decyzją. Bez względu na to, czy chodzi o dostęp do stacji benzynowej, zmianę siedzenia, pranie plam, czy wyjątkowo transport ciężkich rzeczy, niektórzy z Was się zastanawiają jak zdjąć tylne siedzenie w Volkswagen Golf 3. Na tej stronie postaramy się przedstawić różne opcje w zależności od roku i serii Twojego Volkswagena Golfa 3.

Jak zdjąć tylne siedzenie w Volkswagenie Golfie 3 z systemem śrub?

Zacznijmy od pierwszej sytuacji. Jeśli szukasz sposobu na usunięcie tylnego siedzenia Twojego Volkswagena Golfa 3, które jest przytrzymywane tylko 4 śrubami, rozwiązanie jest prawie na pewno najprostsze. W rzeczywistości, aby to osiągnąć, wystarczy odkręcić dwie nakrętki z tyłu siedzenia, dostępne z bagażnika, za pomocą bitu Torx. Następnie odkręć dwie nakrętki z przodu siedzenia, które znajdują się pod siedzeniem na poziomie przestrzeni na nogi pasażera. Umożliwi to całkowite uwolnienie go z zapięć i zdjęcie.

Jak zdjąć tylne siedzenie Volkswagen Golf 3 z systemem klipsów

Rozwiązanie teraz nieco trudniejsze, ponieważ jesteśmy ostrożni wobec więzów, które są mocowane, często boimy się pociągnąć zbyt mocno i zniszczyć jeden. Jak zdjąć tylne siedzenie mojego Volkswagena Golfa 3 wyposażonego w system zacisków? W większości przypadków te klipsy będą znajdować się pod siedzeniem, zobaczysz je, gdy podniesiesz siedzisko ławki. Te klipsy często składają się z plastikowej części i metalowego żelazka, które się w nich zaciska, aby je zwolnić, musisz nacisnąć plastikową część śrubokrętem i pociągnąć metalową część. W niektórych seriach, jeśli to podejście nie działa, zwykle wystarczy pociągnąć, aby je uwolnić.

Weiterlesen:
Jak wymienić żarówkę tylnego kierunkowskazu w moim Volkswagenie Golfie 8?

Jak zdemontować tylną kanapę Volkswagen Golf 3 ze składanym systemem za pomocą śrub tylko z przodu

Wreszcie ostatni proces demontażu tylnego siedzenia Twojego Volkswagena Golfa 3, od kilku lat składane siedzenie, które nie jest mocowane do tylnej części, w tym przypadku jest to najszybsze rozwiązanie, jakie możesz mieć do zrealizowania. Będziesz musiał tylko przechyl siedzenie do przodu, a uzyskasz dostęp do nakrętek Torx, które przytrzymują je do podwozia pojazdu. Po odkręceniu tych nakrętek powinno być możliwe zdjęcie tylnego siedzenia Twojego Volkswagena Golfa 3.

To wszystko, teraz powinieneś mieć wszystkie szczegóły, których potrzebujesz, aby bez problemu zdjąć tylne siedzenie pojazdu mechanicznego. Jeśli chcesz zdemontować inne części, takie jak zderzak Twojego Volkswagena Golfa 3, przygotowaliśmy również kilka poradników, które pomogą Ci w tych zadaniach.

Jeśli masz dodatkowe pytania dotyczące Volkswagena Golfa 3, skonsultuj się z naszą kategorią Volkswagen Golf 3.

Ссылка на основную публикацию