Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Jak zdjąć tylne siedzenie Volkswagen Golf 7 ?

Chęć załatwienia drobnych problemów, które można zrobić w samochodzie, okazuje się o wiele bardziej podstawowa. W rzeczywistości roczny budżet przeznaczany na samochód jest ogromny, więc planowanie naprawy na własną rękę wydaje się mądrą decyzją. Bez względu na to, czy chodzi o dostęp do stacji benzynowej, zmianę siedzenia, pranie plam, czy wyjątkowo ciężki transport, niektórzy z Was się zastanawiają jak zdjąć tylne siedzenie w Volkswagen Golf 7. W tym artykule postaramy się przedstawić różne rozwiązania w zależności od roku i serii Twojego Volkswagena Golfa 7.

Jak zdjąć tylne siedzenie w Volkswagenie Golfie 7 z systemem śrub?

Zacznijmy od pierwszego scenariusza. Jeśli interesuje Cię sposób na zdjęcie tylnego siedzenia Twojego Volkswagena Golfa 7, które jest przytrzymywane tylko 4 śrubami, technika ta jest prawdopodobnie najprostsza. W rzeczywistości, aby to zrobić, wystarczy odkręcić dwie nakrętki z tyłu siedzenia, dostępne z bagażnika, za pomocą bitu Torx. Następnie odkręć dwie nakrętki z przodu siedzenia, które znajdują się pod siedzeniem na poziomie przestrzeni na nogi pasażera. Umożliwi to całkowite uwolnienie go z zapięć i wyjęcie.

Jak zdjąć tylne siedzenie Volkswagen Golf 7 z systemem klipsów

Proces jest teraz trochę bardziej irytujący, ponieważ jesteśmy ostrożni wobec więzów, które są na stałe, zawsze boimy się pociągnąć zbyt mocno i zerwać jeden. Jak zdjąć tylne siedzenie mojego Volkswagena Golfa 7 wyposażonego w system zacisków? Zazwyczaj te klipsy będą znajdować się pod siedzeniem, zobaczysz je, gdy podniesiesz siedzisko ławki. Te klipsy często składają się z plastikowej części i metalowego żelazka, które się w niej zaciska, aby je zwolnić, będziesz musiał nacisnąć plastikową część śrubokrętem i pociągnąć metalową część. W niektórych seriach, jeśli ta metoda nie działa, zwykle wystarczy pociągnąć, aby je uwolnić.

Jak zdemontować tylną kanapę Volkswagen Golf 7 ze składanym systemem za pomocą śrub tylko z przodu

Wreszcie, ostatnie rozwiązanie, aby wyjąć tylne siedzenie Twojego Volkswagena Golfa 7, od kilku lat ma składane siedzenie, które nie jest mocowane do tylnej części, w tym przypadku jest to najłatwiejsza technika, jaką możesz mieć do zrealizowania. Będziesz musiał tylko przechyl siedzenie do przodu, a uzyskasz dostęp do nakrętek Torx, które przytrzymują je do podwozia pojazdu. Po odkręceniu tych nakrętek powinno być możliwe zdjęcie tylnego siedzenia Twojego Volkswagena Golfa 7.

Weiterlesen:
Gdzie jest rozrusznik w Volkswagenie Golfie 3?

To wszystko, teraz powinieneś mieć wszystkie szczegóły, których potrzebujesz, aby bez problemu zdjąć tylne siedzenie pojazdu mechanicznego. Jeśli chcesz zdemontować inne części, takie jak zderzak Twojego Volkswagena Golfa 7, przygotowaliśmy również kilka poradników, które pomogą Ci w tych misjach.

Więcej wskazówek na temat Volkswagena Golfa 7 znajdziesz w kategorii Volkswagen Golf 7.

голоса
Рейтинг статьи
Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector