Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Jak zdjąć tylne siedzenie Volkswagen Golf 8 ?

Chęć naprawienia drobnych prac konserwacyjnych, które należy wykonać w swoim pojeździe, staje się coraz bardziej powszechna. W rzeczywistości roczny budżet przeznaczony na samochód jest ważny, więc chęć samodzielnego serwisowania wydaje się być sprytną opcją. Niezależnie od tego, czy chodzi o dostęp do pompy paliwa, zmianę siedzenia, pranie plam, czy transport wyjątkowo obszernych przedmiotów, niektórzy z Was się zastanawiają jak zdjąć tylne siedzenie w Volkswagen Golf 8. Na tej stronie postaramy się przedstawić różne rozwiązania w zależności od roku i serii Twojego Volkswagena Golfa 8.

Jak zdjąć tylne siedzenie w Volkswagenie Golfie 8 z systemem śrub?

Zacznijmy od pierwszej sytuacji. Jeśli próbujesz znaleźć sposób na zdjęcie tylnego siedzenia Twojego Volkswagena Golfa 8, które jest mocowane tylko 4 śrubami, proces ten jest prawdopodobnie najprostszy. W rzeczywistości, aby to zrobić, wystarczy odkręcić dwie nakrętki z tyłu siedzenia, dostępne z bagażnika, za pomocą bitu Torx. Następnie odkręć dwie nakrętki z przodu siedzenia, które znajdują się pod siedzeniem na poziomie przestrzeni na nogi pasażera. Umożliwi to całkowite wyjęcie go z zapięć i wyjęcie.

Jak zdjąć tylne siedzenie Volkswagen Golf 8 z systemem klipsów

Podejście teraz trochę bardziej irytujące, ponieważ jesteśmy ostrożni wobec więzów, które są ustalone na mocy, często boimy się pociągnąć zbyt mocno i zniszczyć jeden. Jak zdjąć tylne siedzenie mojego Volkswagena Golfa 8 wyposażonego w system zacisków? Ogólnie te klipsy będą znajdować się pod siedzeniem, zobaczysz je, gdy podniesiesz siedzisko ławki. Te klipsy często składają się z plastikowej części i metalowego żelazka, które się do nich wpina, aby je zwolnić, należy nacisnąć plastikową część śrubokrętem i pociągnąć metalową część. W niektórych seriach, jeśli ta taktyka nie działa, zazwyczaj wystarczy pociągnąć, aby je uwolnić.

Weiterlesen:
Jak wyłączyć alarm pasa w Volkswagenie Golfie?

Jak zdemontować tylną kanapę Volkswagen Golf 8 ze składanym systemem za pomocą śrub tylko z przodu

Wreszcie, ostatnie rozwiązanie, aby usunąć tylną kanapę Twojego Volkswagena Golfa 8, od kilku lat posiada składane siedzenie, które nie jest mocowane do tylnej części, w takim przypadku jest to najłatwiejsza opcja, jaką możesz mieć do zrobienia. Musisz tylko przechyl siedzenie do przodu, a uzyskasz dostęp do nakrętek Torx, które przytrzymują je do podwozia pojazdu. Po odkręceniu tych nakrętek powinno być możliwe zdjęcie tylnego siedzenia Twojego Volkswagena Golfa 8.

To wszystko, teraz powinieneś mieć wszystkie szczegóły, których potrzebujesz, aby spokojnie zdjąć tylne siedzenie samochodu. Jeśli chcesz zdemontować inne części, takie jak zderzak Twojego Volkswagena Golfa 8, przygotowaliśmy również kilka samouczków, które pomogą Ci w tych zadaniach.

Więcej wskazówek na temat Volkswagena Golfa 8 znajdziesz w kategorii Volkswagen Golf 8.

голоса
Рейтинг статьи
Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector