Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Jak zdjąć tylne siedzenie Volkswagen Jetta ?

Chęć rozwiązania drobnych czynności konserwacyjnych, które należy wykonać w samochodzie, staje się coraz bardziej regularna. W rzeczywistości roczny budżet przeznaczony na samochód jest ważny, więc próba naprawy bez pomocy wydaje się mądrą opcją. Niezależnie od tego, czy chodzi o dostęp do pompy paliwa, zmianę siedzenia, mycie plamy czy transport wyjątkowo obszernych przedmiotów, niektórzy z Was się zastanawiają jak zdjąć tylne siedzenie w Volkswagen Jetta. W tym poście postaramy się przedstawić różne metody w zależności od roku i serii Twojego Volkswagena Jetty.

Jak zdjąć tylne siedzenie w Volkswagenie Jetcie z systemem śrub?

Zacznijmy od pierwszego scenariusza. Jeśli szukasz sposobu na usunięcie tylnego siedzenia Twojego Volkswagena Jetty, które jest przytrzymywane tylko 4 śrubami, procedura jest prawdopodobnie najłatwiejsza. W rzeczywistości, aby to zrobić, wystarczy odkręcić dwie nakrętki z tyłu siedzenia, dostępne z bagażnika, za pomocą bitu Torx. Następnie odkręć dwie nakrętki z przodu siedzenia, które znajdują się pod siedzeniem na poziomie przestrzeni na nogi pasażera. Umożliwi to całkowite uwolnienie go z zapięć i wyjęcie.

Jak zdjąć tylne siedzenie Volkswagen Jetta z systemem klipsów

Technika jest teraz nieco trudniejsza, ponieważ staramy się uważać na więzy, które są mocowane, zazwyczaj boimy się zbyt mocno pociągnąć i zniszczyć jedną. Jak zdjąć tylne siedzenie mojego Volkswagena Jetta wyposażonego w system zacisków? W większości przypadków te klipsy będą znajdować się pod siedzeniem, zobaczysz je, gdy podniesiesz siedzisko ławki. Te klipsy często składają się z plastikowej części i metalowego żelazka, które się w nią wpina, aby je zwolnić, musisz nacisnąć plastikową część śrubokrętem i pociągnąć metalową część. W niektórych seriach, jeśli ta taktyka nie działa, na ogół wystarczy pociągnięcie, aby je uwolnić.

Weiterlesen:
Gdzie jest bezpiecznik rozrusznika Volkswagen Jetta ?

Jak zdemontować tylną kanapę Volkswagen Jetta z systemem składania za pomocą śrub tylko z przodu

Wreszcie ostatnie podejście do wyjęcia tylnego siedzenia Twojego Volkswagena Jetty, od kilku lat składane siedzenie, które nie jest mocowane na tylnej części, w tym przypadku jest to najprostsza opcja, jaką możesz mieć do wykonania. Musisz tylko przechyl siedzenie do przodu, a uzyskasz dostęp do nakrętek Torx, które przytrzymują je do podwozia pojazdu. Po odkręceniu tych nakrętek powinno być możliwe zdjęcie tylnego siedzenia Twojego Volkswagena Jetty.

To wszystko, teraz powinieneś mieć wszystkie szczegóły, których potrzebujesz, aby spokojnie zdjąć tylne siedzenie pojazdu mechanicznego. Jeśli próbujesz zdemontować inne części, takie jak zderzak Twojego Volkswagena Jetty, przygotowaliśmy również kilka samouczków, które pomogą Ci w tych zadaniach.

Jeśli masz dodatkowe pytania dotyczące Volkswagen Jetta, nie wahaj się skonsultować z naszą kategorią Volkswagen Jetta.

Ссылка на основную публикацию