Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Jak zdjąć tylne siedzenie Volkswagen Polo 3 ?

Chęć rozwiązania drobnych problemów, które mogą wystąpić w Twoim pojeździe mechanicznym, okazuje się coraz bardziej podstawowa. W rzeczywistości roczny budżet przeznaczony na samochód jest znaczny, więc samodzielna naprawa wydaje się mądrym rozwiązaniem. Nieważne, czy chodzi o dostęp do pompy paliwa, zmianę fotela, pranie plam, czy wyjątkowo transportowanie ciężkich rzeczy, niektórzy z Was myślą o tym jak zdjąć tylne siedzenie w Volkswagen Polo 3. W tym poście postaramy się przedstawić różne sposoby w zależności od roku i serii Twojego Volkswagen Polo 3.

Jak zdjąć tylne siedzenie w Volkswagen Polo 3 z systemem śrub?

Zacznijmy od pierwszego scenariusza. Jeśli szukasz sposobu na usunięcie tylnego siedzenia Twojego Volkswagen Polo 3, które jest montowane tylko za pomocą 4 śrub, proces ten jest prawdopodobnie najprostszy. W rzeczywistości, aby to zrobić, wystarczy odkręcić dwie nakrętki z tyłu siedzenia, dostępne z bagażnika, za pomocą bitu Torx. Następnie odkręć dwie nakrętki z przodu siedzenia, które znajdują się pod siedzeniem na poziomie przestrzeni na nogi pasażera. Pozwoli to całkowicie uwolnić go z zapięć i zdjąć.

Jak zdjąć tylne siedzenie Volkswagen Polo 3 z systemem klipsów

Metodologia jest teraz trochę bardziej irytująca, ponieważ jesteśmy ostrożni wobec więzów, które są ustalone w mocy, zawsze boimy się pociągnąć zbyt mocno i zerwać jedną. Jak zdjąć tylne siedzenie mojego Volkswagena Polo 3 wyposażonego w system zacisków? Zwykle te klipsy znajdziesz pod siedzeniem, zobaczysz je, gdy podniesiesz siedzisko ławki. Te klipsy często składają się z plastikowej części i metalowego żelazka, które się w nich zaciska, aby je zwolnić, będziesz musiał nacisnąć plastikową część śrubokrętem i pociągnąć metalową część. W niektórych seriach, jeśli ten proces nie działa, na ogół wystarczy pociągnięcie, aby je uwolnić.

Jak zdemontować tylne siedzenie Volkswagen Polo 3 ze składanym systemem za pomocą śrub tylko z przodu

Wreszcie ostatnia technika wyjmowania tylnego siedzenia Twojego Volkswagen Polo 3, niektóre lata mają składane siedzenie, które nie jest przymocowane do tylnej części, w tym przypadku jest to najłatwiejsza opcja, jaką możesz mieć do zrealizowania. Musisz tylko przechyl siedzenie do przodu, a uzyskasz dostęp do nakrętek Torx, które przytrzymują je do podwozia pojazdu. Po odkręceniu tych nakrętek powinno być możliwe zdjęcie tylnego siedzenia Twojego Volkswagen Polo 3.

Weiterlesen:
Kiedy wymieniać tarcze hamulcowe Volkswagen Polo ?

To wszystko, teraz powinieneś mieć wszystkie informacje, których potrzebujesz, aby spokojnie zdjąć tylne siedzenie pojazdu mechanicznego. Jeśli chcesz zdemontować inne części, takie jak zderzak Twojego Volkswagena Polo 3, przygotowaliśmy również kilka przewodników, które pomogą Ci w tych misjach.

Aby uzyskać więcej wskazówek na temat Volkswagen Polo 3, spójrz na kategorię Volkswagen Polo 3.

голоса
Рейтинг статьи
Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector