Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Jak zdjąć tylne siedzenie Volkswagen Polo 4 ?

Chęć radzenia sobie z drobnymi problemami, jakie mogą wystąpić w Twoim samochodzie, staje się coraz bardziej regularna. Rzeczywiście, roczny budżet zainwestowany w samochód jest ważny, więc staranie się naprawić go bez pomocy wydaje się mądrym rozwiązaniem. Niezależnie od tego, czy chodzi o dostęp do stacji benzynowej, zmianę siedzenia, pranie plam, czy transport wyjątkowo nieporęcznych przedmiotów, niektórzy z Was chcą wiedzieć jak zdjąć tylne siedzenie w Volkswagen Polo 4. Na tej stronie postaramy się przedstawić różne opcje w zależności od roku i serii Twojego Volkswagen Polo 4.

Jak zdjąć tylne siedzenie w Volkswagen Polo 4 z systemem śrub?

Zacznijmy od pierwszego scenariusza. Jeśli próbujesz znaleźć sposób na zdjęcie tylnego siedzenia Twojego Volkswagen Polo 4, które jest przytrzymywane tylko 4 śrubami, rozwiązanie jest prawdopodobnie najłatwiejsze. Rzeczywiście, aby to osiągnąć, wystarczy odkręcić dwie nakrętki z tyłu siedzenia, dostępne z bagażnika, za pomocą bitu Torx. Następnie odkręć dwie nakrętki z przodu siedzenia, które znajdują się pod siedzeniem na poziomie przestrzeni na nogi pasażera. Pozwoli to całkowicie uwolnić go z mocowań i wyjąć.

Jak zdjąć tylne siedzenie Volkswagen Polo 4 z systemem klipsów

Podejdź teraz trochę dłużej do osiągnięcia, ponieważ jesteśmy ostrożni w stosunku do ustalonych więzów, generalnie boimy się pociągnąć zbyt mocno i zerwać jeden. Jak zdjąć tylne siedzenie mojego Volkswagena Polo 4 wyposażonego w system zacisków? Ogólnie te klipsy znajdziesz pod siedzeniem, zobaczysz je, gdy podniesiesz siedzisko ławki. Zaciski te często składają się z plastikowej części i metalowego żelazka, które się w nich zaciska, aby je zwolnić, należy nacisnąć plastikową część śrubokrętem i pociągnąć za metalową część. W niektórych seriach, jeśli to rozwiązanie nie działa, zwykle wystarczy pociągnąć, aby je zwolnić.

Jak zdemontować tylne siedzenie Volkswagen Polo 4 ze składanym systemem za pomocą śrub tylko z przodu

Wreszcie ostatnie rozwiązanie, aby wyjąć tylną kanapę Twojego Volkswagen Polo 4, od kilku lat jest składane siedzenie, które nie jest mocowane do tylnej części, w takim przypadku jest to najprostsze rozwiązanie, jakie możesz osiągnąć. Po prostu będziesz musiał przechyl siedzenie do przodu, a uzyskasz dostęp do nakrętek Torx, które przytrzymują je do podwozia pojazdu. Po odkręceniu tych nakrętek powinno być możliwe zdjęcie tylnego siedzenia Twojego Volkswagen Polo 4.

Weiterlesen:
Gdzie znaleźć bezpiecznik klimatyzacji w Volkswagen Polo 5 ?

To wszystko, teraz powinieneś mieć wszystkie informacje potrzebne do bezproblemowego usunięcia tylnego siedzenia pojazdu mechanicznego. Jeśli chcesz zdemontować inne części, takie jak zderzak Twojego Volkswagen Polo 4, przygotowaliśmy również kilka artykułów, które pomogą Ci w tych zadaniach.

Jeśli masz dodatkowe pytania dotyczące Volkswagen Polo 4, nie wahaj się skonsultować z naszą kategorią Volkswagen Polo 4.

голоса
Рейтинг статьи
Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector