Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Jak zdjąć tylne siedzenie Volkswagen Polo 8 ?

Chęć zadbania o drobną konserwację, którą należy wykonać w samochodzie, zaczyna być o wiele bardziej regularna. W rzeczywistości roczny budżet przeznaczony na samochód jest pokaźny, więc chęć samodzielnego serwisowania wydaje się mądrym wyborem. Niezależnie od tego, czy chodzi o dostęp do pompy paliwa, zmianę siedzenia, pranie plam, czy wyjątkowo transport ciężkich przedmiotów, niektórzy z Was chcą wiedzieć jak zdjąć tylne siedzenie w Volkswagen Polo 8. Na tej stronie postaramy się przedstawić różne opcje w zależności od roku i serii Twojego Volkswagena Polo 8.

Jak zdjąć tylne siedzenie w Volkswagen Polo 8 z systemem śrub?

Zacznijmy od pierwszego scenariusza. Jeśli interesuje Cię sposób na usunięcie tylnego siedzenia Twojego Volkswagen Polo 8, które jest mocowane tylko 4 śrubami, technika ta jest prawie na pewno najłatwiejsza. W rzeczywistości, aby to osiągnąć, wystarczy odkręcić dwie nakrętki z tyłu siedzenia, dostępne z bagażnika, za pomocą bitu Torx. Następnie odkręć dwie nakrętki z przodu siedzenia, które znajdują się pod siedzeniem na poziomie przestrzeni na nogi pasażera. Umożliwi to całkowite uwolnienie go z mocowań i wyjęcie go.

Jak zdjąć tylne siedzenie Volkswagen Polo 8 z systemem klipsów

Metodologia jest teraz nieco trudniejsza, ponieważ jesteśmy ostrożni wobec więzów, które są utrwalone na mocy, zwykle boimy się zbyt mocno pociągnąć i zerwać jeden. Jak zdjąć tylne siedzenie mojego Volkswagena Polo 8 wyposażonego w system zacisków? W większości przypadków te klipsy będą znajdować się pod siedzeniem, zobaczysz je, gdy podniesiesz siedzisko ławki. Te klipsy często składają się z plastikowej części i metalowego żelazka, które się w nią wpina, aby je zwolnić, musisz nacisnąć plastikową część śrubokrętem i pociągnąć metalową część. W niektórych seriach, jeśli ta technika nie działa, na ogół wystarczy pociągnięcie, aby je uwolnić.

Weiterlesen:
Jak wyczyścić czujnik masowego przepływu powietrza w Volkswagen Polo 8?

Jak zdemontować tylne siedzenie Volkswagen Polo 8 ze składanym systemem za pomocą śrub tylko z przodu

Wreszcie ostatnia technika zdejmowania tylnego siedzenia Twojego Volkswagen Polo 8, kilka lat ma składane siedzenie, które nie jest przymocowane do tylnej części, w takim przypadku jest to najprostsza technika, jaką możesz wykonać. Po prostu będziesz musiał przechyl siedzenie do przodu, a uzyskasz dostęp do nakrętek Torx, które przytrzymują je do podwozia pojazdu. Po odkręceniu tych nakrętek powinno być możliwe zdjęcie tylnego siedzenia Twojego Volkswagen Polo 8.

To wszystko, teraz powinieneś mieć wszystkie informacje, których potrzebujesz, aby spokojnie zdjąć tylne siedzenie pojazdu mechanicznego. Jeśli chcesz zdemontować inne części, takie jak zderzak Twojego Volkswagena Polo 8, przygotowaliśmy również kilka poradników, które pomogą Ci w tych zadaniach.

Więcej wskazówek dotyczących Volkswagen Polo 8 znajdziesz w kategorii Volkswagen Polo 8.

голоса
Рейтинг статьи
Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector