Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Jak zdjąć tylne siedzenie Volkswagen Polo ?

Chęć rozwiązania drobnych czynności konserwacyjnych, które należy wykonać w pojeździe, staje się coraz bardziej regularna. W rzeczywistości roczny budżet przeznaczony na samochód jest ogromny, więc próba naprawy bez pomocy wydaje się mądrą opcją. Nieważne, czy chodzi o dostęp do stacji benzynowej, zmianę siedzenia, pranie plam, czy transport przedmiotów o dużej objętości, niektórzy z Was się zastanawiają jak zdjąć tylne siedzenie w Volkswagen Polo. W tym artykule postaramy się przedstawić różne sposoby w zależności od roku i serii Twojego Volkswagen Polo.

Jak zdjąć tylne siedzenie w Volkswagen Polo z systemem śrub?

Zacznijmy od pierwszego scenariusza. Jeśli szukasz sposobu na usunięcie tylnego siedzenia Twojego Volkswagen Polo, które jest mocowane tylko 4 śrubami, proces ten jest prawdopodobnie najprostszy. W rzeczywistości, aby to osiągnąć, wystarczy odkręcić dwie nakrętki z tyłu siedzenia, dostępne z bagażnika, za pomocą bitu Torx. Następnie odkręć dwie nakrętki z przodu siedzenia, które znajdują się pod siedzeniem na poziomie przestrzeni na nogi pasażera. Umożliwi to całkowite wyjęcie go z zapięć i zdjęcie.

Jak zdjąć tylne siedzenie Volkswagen Polo z systemem klipsów

Metodologia jest teraz nieco bardziej irytująca, ponieważ jesteśmy ostrożni wobec więzów, które są ustalone w mocy, generalnie boimy się zbyt mocno pociągnąć i zerwać jedną. Jak zdjąć tylne siedzenie mojego Volkswagena Polo wyposażonego w system zacisków? Ogólnie te klipsy będą znajdować się pod siedzeniem, zobaczysz je, gdy podniesiesz siedzisko ławki. Te klipsy często składają się z plastikowej części i metalowego żelazka, które wpina się w nią, aby je zwolnić, musisz nacisnąć plastikową część śrubokrętem i pociągnąć metalową część. W niektórych seriach, jeśli ta metoda nie działa, zwykle wystarczy pociągnąć, aby je uwolnić.

Jak zdemontować tylne siedzenie Volkswagen Polo z systemem składania za pomocą śrub tylko z przodu

Wreszcie, ostatni proces usuwania tylnego siedzenia Twojego Volkswagen Polo, od kilku lat składane siedzenie, które nie jest mocowane do tylnej części, w takim przypadku jest to najprostsza opcja, jaką możesz zrobić. Po prostu będziesz musiał przechyl siedzenie do przodu, a uzyskasz dostęp do nakrętek Torx, które przytrzymują je do podwozia pojazdu. Po odkręceniu tych nakrętek powinno być możliwe zdjęcie tylnego siedzenia Twojego Volkswagen Polo.

Weiterlesen:
Jak sprawdzić poziom płynu hamulcowego w Volkswagen Polo 3 ?

To wszystko, teraz powinieneś mieć wszystkie informacje, których potrzebujesz, aby spokojnie zdjąć tylne siedzenie pojazdu mechanicznego. Jeśli próbujesz zdemontować inne części, takie jak zderzak Twojego Volkswagena Polo, przygotowaliśmy również kilka samouczków, które pomogą Ci w tych zadaniach.

Aby uzyskać więcej wskazówek na temat Volkswagen Polo, spójrz na kategorię Volkswagen Polo.

голоса
Рейтинг статьи
Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector