Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Jak zdjąć tylne siedzenie Volvo Xc40 ?

Chęć rozwiązania drobnych problemów związanych z pojazdem mechanicznym okazuje się o wiele bardziej powszechna. Rzeczywiście, roczny budżet przeznaczony na samochód jest ważny, więc samodzielna naprawa wydaje się dobrą opcją. Nieważne, czy chodzi o dojazd do stacji benzynowej, zmianę siedzenia, pranie plam, czy transport wyjątkowo nieporęcznych przedmiotów, niektórzy z Was się zastanawiają jak wyjąć tylne siedzenie w Volvo Xc40. W tym artykule postaramy się przedstawić różne metody w zależności od roku i serii Twojego Volvo Xc40.

Jak zdjąć tylne siedzenie w Volvo Xc40 z systemem śrub?

Zacznijmy od pierwszego scenariusza. Jeśli próbujesz znaleźć sposób na usunięcie tylnego siedzenia Twojego Volvo Xc40, które jest mocowane tylko za pomocą 4 śrub, technika ta jest prawie na pewno najprostsza. Rzeczywiście, aby to zrobić, wystarczy odkręcić dwie nakrętki z tyłu siedzenia, dostępne z bagażnika, za pomocą bitu Torx. Następnie odkręć dwie nakrętki z przodu siedzenia, które znajdują się pod siedzeniem na poziomie przestrzeni na nogi pasażera. Umożliwi to całkowite uwolnienie jej z mocowań i wyjęcie.

Jak wyjąć tylne siedzenie Volvo Xc40 z systemem klipsów

Technika jest teraz trochę dłuższa do osiągnięcia, ponieważ jesteśmy ostrożni w stosunku do więzi, które są na stałe, generalnie boimy się zbyt mocno pociągnąć i zniszczyć jedną. Jak zdjąć tylne siedzenie mojego Volvo Xc40 wyposażonego w system zacisków? Zazwyczaj te klipsy będą znajdować się pod siedzeniem, zobaczysz je, gdy podniesiesz siedzisko ławki. Te klipsy często składają się z plastikowej części i metalowego żelazka, które się w nich zaciska, aby je zwolnić, musisz nacisnąć plastikową część śrubokrętem i pociągnąć metalową część. W niektórych seriach, jeśli ta technika nie działa, w większości przypadków wystarczy pociągnięcie, aby je uwolnić.

Jak wymontować tylną kanapę Volvo Xc40 z systemem składania ze śrubami tylko z przodu

Wreszcie ostatnie podejście do usunięcia tylnego siedzenia Twojego Volvo Xc40, kilka lat składane siedzenie, które nie jest przymocowane do tylnej części, w tym przypadku jest to najprostsza technika, jaką możesz zrobić. Musisz tylko przechyl siedzenie do przodu, a uzyskasz dostęp do nakrętek Torx, które przytrzymują je do podwozia pojazdu. Po odkręceniu tych nakrętek powinno być możliwe zdjęcie tylnego siedzenia Twojego Volvo Xc40.

Weiterlesen:
Jak wyregulować reflektory w Volvo Xc40 ?

To wszystko, teraz powinieneś mieć wszystkie szczegóły, których potrzebujesz, aby bez problemu zdjąć tylne siedzenie samochodu. Jeśli próbujesz zdemontować inne części, takie jak zderzak Twojego Volvo Xc40, napisaliśmy również kilka samouczków, które pomogą Ci w tych zadaniach.

Jeśli masz dodatkowe pytania dotyczące Volvo Xc40, nie wahaj się skonsultować z naszą kategorią Volvo Xc40.

голоса
Рейтинг статьи
Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector