Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Jak zdjąć tylne siedzenie Volvo XC60 ?

Coraz częściej chcesz zająć się drobnymi problemami w Twoim samochodzie. W rzeczywistości roczny budżet zainwestowany w samochód jest znaczny, więc samodzielne serwisowanie wydaje się dobrym rozwiązaniem. Niezależnie od tego, czy chodzi o dostęp do pompy paliwa, zmianę siedzenia, pranie plam, czy transport wyjątkowo obszernych przedmiotów, niektórzy z Was chcą wiedzieć jak zdjąć tylne siedzenie w Volvo XC60. W tym artykule postaramy się przedstawić różne metody w zależności od roku i serii Twojego Volvo XC60.

Jak zdjąć tylne siedzenie w Volvo XC60 z systemem śrub?

Zacznijmy od pierwszej sytuacji. Jeśli próbujesz znaleźć sposób na usunięcie tylnego siedzenia Twojego Volvo XC60, które jest przymocowane tylko 4 śrubami, ta technika jest prawdopodobnie najłatwiejsza. W rzeczywistości, aby to zrobić, wystarczy odkręcić dwie nakrętki z tyłu siedzenia, dostępne z bagażnika, za pomocą bitu Torx. Następnie odkręć dwie nakrętki z przodu siedzenia, które znajdują się pod siedzeniem na poziomie przestrzeni na nogi pasażera. Umożliwi to całkowite wyjęcie go z zapięć i wyjęcie.

Jak zdjąć tylne siedzenie Volvo XC60 z systemem klipsów

Proces jest teraz nieco bardziej irytujący, ponieważ jesteśmy ostrożni w stosunku do więzów, które są ustalone na mocy, generalnie boimy się pociągnąć zbyt mocno i zerwać jeden. Jak zdjąć tylne siedzenie mojego Volvo XC60 wyposażonego w system zacisków? Zwykle te klipsy będą znajdować się pod siedzeniem, zobaczysz je, gdy podniesiesz siedzisko ławki. Te klipsy często składają się z plastikowej części i metalowego żelazka, które się w nią wpina, aby je zwolnić, musisz nacisnąć plastikową część śrubokrętem i pociągnąć metalową część. W niektórych seriach, jeśli to rozwiązanie nie działa, generalnie wystarczy pociągnąć, aby je zwolnić.

Jak wymontować tylną kanapę Volvo XC60 z systemem składania ze śrubami tylko z przodu

Wreszcie ostatni proces wyjmowania tylnego siedzenia Twojego Volvo XC60, kilka lat składane siedzenie, które nie jest przymocowane do tylnej części, w tym przypadku jest to najprostsza technika, jaką możesz wykonać. Będziesz musiał tylko przechyl siedzenie do przodu, a uzyskasz dostęp do nakrętek Torx, które przytrzymują je do podwozia pojazdu. Po odkręceniu tych nakrętek powinno być możliwe zdjęcie tylnego siedzenia Twojego Volvo XC60.

Weiterlesen:
Korek wlewu paliwa zakleszczony w moim Volvo XC60, co robić?

To wszystko, teraz powinieneś mieć wszystkie informacje, których potrzebujesz, aby bez problemu zdjąć tylne siedzenie samochodu. Jeśli planujesz zdemontować inne części, takie jak zderzak Twojego Volvo XC60, przygotowaliśmy również kilka samouczków, które pomogą Ci w tych zadaniach.

Aby uzyskać więcej wskazówek dotyczących Volvo XC60, zapoznaj się z kategorią Volvo XC60.

голоса
Рейтинг статьи
Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector