Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Jak zdjąć tylne siedzenie volvo xc70 ?

Chęć rozwiązania drobnych napraw, które należy wykonać w pojeździe, staje się coraz bardziej powszechna. Rzeczywiście, roczny budżet przeznaczony na samochód jest znaczny, więc planowanie samodzielnej naprawy wydaje się dobrym pomysłem. Nie ma znaczenia, czy chodzi o dostęp do stacji benzynowej, zmianę siedzenia, pranie plam, czy nadzwyczajny transport ciężkich przedmiotów, niektórzy z Was chcą wiedzieć jak zdjąć tylne siedzenie w volvo xc70. W tym artykule postaramy się przedstawić różne opcje w zależności od roku i serii Twojego volvo xc70.

Jak zdjąć tylne siedzenie w volvo xc70 z systemem śrub?

Zacznijmy od pierwszej sytuacji. Jeśli szukasz sposobu na usunięcie tylnego siedzenia Twojego volvo xc70, które jest przytrzymywane tylko 4 śrubami, technika ta jest prawie na pewno najprostsza. Rzeczywiście, aby to osiągnąć, wystarczy odkręcić dwie nakrętki z tyłu siedzenia, dostępne z bagażnika, za pomocą bitu Torx. Następnie odkręć dwie nakrętki z przodu siedzenia, które znajdują się pod siedzeniem na poziomie przestrzeni na nogi pasażera. Pozwoli to całkowicie uwolnić go z zapięć i wyjąć.

Jak zdjąć tylne siedzenie volvo xc70 z systemem klipsów?

Rozwiązanie teraz trochę bardziej irytujące, ponieważ mamy tendencję do wystrzegania się więzów, które są ustalone na mocy, często boimy się pociągnąć zbyt mocno i zerwać jeden. Jak zdjąć tylne siedzenie mojego volvo xc70 wyposażonego w system zacisków? Zwykle te klipsy będą znajdować się pod siedzeniem, zobaczysz je, gdy podniesiesz siedzisko ławki. Te klipsy często składają się z plastikowej części i metalowego żelazka, które wpina się w nią, aby je zwolnić, musisz nacisnąć plastikową część śrubokrętem i pociągnąć metalową część. W niektórych seriach, jeśli ta taktyka nie działa, ogólnie pociągnięcie wystarczy, aby je uwolnić.

Jak wymontować tylną kanapę volvo xc70 z systemem składania za pomocą śrub tylko z przodu

Wreszcie ostatnie podejście do wyjęcia tylnego siedzenia w volvo xc70, w niektórych latach składane siedzenie nie jest mocowane do tylnej części, w tym przypadku jest to najszybsza metoda, jaką możesz mieć do zrealizowania. Musisz tylko przechyl siedzenie do przodu, a uzyskasz dostęp do nakrętek Torx, które przytrzymują je do podwozia pojazdu. Po odkręceniu tych nakrętek powinno być możliwe zdjęcie tylnego siedzenia Twojego volvo xc70.

Weiterlesen:
Jak zmienić głośniki w volvo xc70?

To wszystko, teraz powinieneś mieć wszystkie informacje, których potrzebujesz, aby bez problemu usunąć tylne siedzenie pojazdu silnikowego. Jeśli chcesz zdemontować inne części, takie jak zderzak Twojego volvo xc70, przygotowaliśmy również kilka artykułów, które pomogą Ci w tych zadaniach.

Jeśli masz dodatkowe pytania dotyczące volvo xc70, nie wahaj się zajrzeć do naszej kategorii volvo xc70.

голоса
Рейтинг статьи
Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector