Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Jak zdjąć tylne siedzenie Volvo XC90 ?

Chęć rozwiązania drobnych poprawek, które należy wprowadzić do pojazdu, staje się coraz bardziej podstawowa. Tak naprawdę roczny budżet przeznaczony na samochód jest spory, więc chęć samodzielnej naprawy wydaje się mądrym pomysłem. Nie ma znaczenia, czy chodzi o dostęp do pompy paliwa, zmianę siedzenia, pranie plam, czy wyjątkowo transportowanie ciężkich rzeczy, niektórzy z Was się zastanawiają jak zdjąć tylne siedzenie w Volvo XC90. W tym poście postaramy się przedstawić różne opcje w zależności od roku i serii Twojego Volvo XC90.

Jak zdjąć tylne siedzenie w Volvo XC90 z systemem śrub?

Zacznijmy od pierwszej sytuacji. Jeśli próbujesz znaleźć sposób na usunięcie tylnego siedzenia Twojego Volvo XC90, które jest mocowane tylko za pomocą 4 śrub, technika ta jest z pewnością najbardziej podstawowa. W rzeczywistości, aby to zrobić, wystarczy odkręcić dwie nakrętki z tyłu siedzenia, dostępne z bagażnika, za pomocą bitu Torx. Następnie odkręć dwie nakrętki z przodu siedzenia, które znajdują się pod siedzeniem na poziomie przestrzeni na nogi pasażera. Umożliwi to całkowite wyjęcie go z mocowań i wyjęcie.

Jak zdjąć tylne siedzenie Volvo XC90 z systemem klipsów

Procedura teraz trochę bardziej irytująca, ponieważ jesteśmy sceptyczni wobec więzów, które są ustalone w mocy, generalnie boimy się zbyt mocno pociągnąć i zniszczyć jedną. Jak zdjąć tylne siedzenie mojego Volvo XC90 wyposażonego w system zacisków? W większości przypadków te klipsy będą znajdować się pod siedzeniem, zobaczysz je, gdy podniesiesz siedzisko ławki. Te klipsy często składają się z plastikowej części i metalowego żelazka, które wpina się w nią, aby je zwolnić, musisz nacisnąć plastikową część śrubokrętem i pociągnąć metalową część. W niektórych seriach, jeśli to podejście nie działa, zwykle wystarczy pociągnąć, aby je uwolnić.

Jak wymontować tylną kanapę Volvo XC90 z systemem składania ze śrubami tylko z przodu

Wreszcie ostatnia technika usuwania tylnego siedzenia Twojego Volvo XC90, w niektórych latach składane siedzenie, które nie jest przymocowane do tylnej części, w takim przypadku jest to najłatwiejsze podejście, jakie możesz zrobić. Musisz tylko przechyl siedzenie do przodu, a uzyskasz dostęp do nakrętek Torx, które przytrzymują je do podwozia pojazdu. Po odkręceniu tych nakrętek powinno być możliwe zdjęcie tylnego siedzenia Twojego Volvo XC90.

Weiterlesen:
Jak wyłączyć immobilizer Volvo XC90 ?

To wszystko, teraz powinieneś mieć wszystkie szczegóły, których potrzebujesz, aby bez problemu zdjąć tylne siedzenie samochodu. Jeśli chcesz zdemontować inne części, takie jak zderzak Twojego Volvo XC90, przygotowaliśmy również kilka poradników, które pomogą Ci w tych misjach.

Więcej wskazówek dotyczących Volvo XC90 znajdziesz w kategorii Volvo XC90.

голоса
Рейтинг статьи
Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector