Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Jak zdjąć zderzak z Chevroleta Silverado ?

Jeśli lubisz majsterkować, prawie na pewno chętnych do zarządzania większością prac konserwacyjnych, które mają zostać przeprowadzone w Twoim Chevrolecie Silverado, ale niektóre są bardziej złożone niż inne i wymagają usunięcia części ciała lub elementów, aby uzyskać dostęp do komponentu, na którym chcesz się skupić. Naprawdę chcemy Ci w tym pomóc. Dlatego dzisiaj się dowiemy jak zdjąć zderzak z Chevroleta Silverado. Ten proces nie jest bardzo skomplikowany i powinieneś mieć możliwość jego wykonania przy użyciu niewielkiej ilości sprzętu. Aby to zrobić, najpierw zobaczymy, jak zdjąć przedni zderzak z Twojego Chevroleta Silverado, a następnie jak zdjąć tylny zderzak tego.

Jak zdjąć przedni zderzak z Chevroleta Silverado

Zacznijmy więc treść naszego artykułu od przedniego zderzaka Twojego Chevroleta Silverado. Aby go usunąć, wystarczy zestaw kluczy z grzechotką, trochę śrubokrętów i bitów torx. Oto proste kroki, których musisz przestrzegać, aby móc zdemontować zderzak Twojego Chevroleta Silverado w dobrych warunkach:

 • Jeśli chcesz być bardziej zrelaksowany, zalecamy ustawienie Chevroleta Silverado na stojakach i zdjęcie przednich kół, aby mieć doskonały dostęp do całego przedniego zderzaka.
 • Otwórz maskę swojego pojazdu mechanicznego: Wydaje się oczywiste, ale będziesz potrzebować dostępu do mocowania zderzaka w komorze silnika.
 • Zdejmij nadkola: są również nazywane błotnikami, ale będą przeszkadzać i uniemożliwiać dostęp do wszystkich śrub na przednim zderzaku Twojego Chevroleta Silverado. W zależności od cech samochodu i rocznika modelu, będziesz mógł również znaleźć zszywki, aby to osiągnąć, wystarczy użyć wyciągacza zszywek lub zrobić to delikatnie dużym płaskim śrubokrętem i użyć dźwigni do otwórz zszywkę.
 • Następnie będziesz musiał odkręcić śruby znajdujące się z tyłu błotnika i blokujące przedni zderzak Twojego Chevroleta Silverado po bokach.
 • Odkręć śruby lub zdejmij spinki w górnej części zderzaka w komorze silnika.
 • Teraz czas wejść pod swojego Chevroleta Silverado i odkręcić śruby, które są na podwoziu samochodu, znajdziesz trochę w środku zderzaka i po bokach.
 • Pamiętaj by rozłączyć połączenie oświetlenia płyty i czujnika odległości; Jeśli to masz.
 • Ostrożnie zdejmij przedni zderzak najpierw odpinając boki. Jeśli nie odpada, prawdopodobnie zapomniałeś śrubki lub klipsa. Pomyśl o pracy z dywanem lub innym, aby uniknąć zarysowania przez dotknięcie ziemi.
Weiterlesen:
Gdzie znaleźć bezpiecznik świateł postojowych w Chevrolecie Silverado ?

To wszystko, widziałeś wszystkie kroki jak zdjąć przedni zderzak z Twojego Chevroleta Silverado, aby go ponownie złożyć, należy przykleić się do stopni w odwrotny sposób.

Jak zdjąć tylny zderzak z Chevroleta Silverado

A teraz, niezależnie od tego, czy proces jest całkiem identyczny, przyjrzymy się przypadku demontażu tylnego zderzaka z twojego Chevroleta Silverado. Dla każdego kroku, aby uniknąć powtarzania się, podamy tylko ogólne zarysy, zapoznaj się z częścią 1, jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości lub pytania, aby uzyskać więcej informacji.

 • Zacznij od wykonania tego samego pierwszego kroku, czyli podnieś swojego Chevroleta Silverado i zdejmij tylne koła, aby mieć idealną przestrzeń roboczą, aby spokojnie zdjąć zderzak swojego Chevroleta Silverado
 • Zdejmij tylne nadkola swojego Chevroleta Silverado, aby uzyskać dostęp do bocznych wsporników zderzaka
 • Otwórz bagażnik
 • Zdejmij boczne wsporniki w nadkolach, aby uprościć demontaż zderzaka z Twojego Chevroleta Silverado.
 • Usuń dolne wiązania poniżej swojego Chevroleta Silverado.
 • Jednocześnie pamiętaj o odłączeniu tylnego oświetlenia tablicy rejestracyjnej oraz czujników radaru cofania, jeśli jesteś w nie wyposażony.
 • Odkręć górne wsporniki od górnej części bagażnika.
 • Teraz wszystko, co musisz zrobić, to zdejmij tylny zderzak z Twojego Chevroleta Silverado, postępuj zgodnie z tą samą operacją jak dla przedniego zderzaka

Tutaj nauczyłeś się przez te dwie części, jak zdjąć zderzak z Chevroleta Silverado czy to przedni czy tylny? sposoby są zasadniczo takie same i wystarczy uważać, aby wszystko poszło dobrze.

Weiterlesen:
Światło stopu Chevrolet Silverado pozostaje włączone, co robić?

Jeśli chcesz więcej przewodników po Chevrolecie Silverado, przejdź do naszej kategorii Chevrolet Silverado.

Ссылка на основную публикацию