Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Jak zdjąć zderzak z Chevroleta Volta ?

Jeśli jesteś trochę poręczną osobą, prawdopodobnie chętny do zarządzania prawie wszystkimi pracami konserwacyjnymi, które należy wykonać w Twoim Chevrolet Volt, ale niektóre są bardziej skomplikowane niż inne i wymagają usunięcia części ciała lub części, aby uzyskać dostęp do komponentu, nad którym chcesz pracować. Bardzo chcielibyśmy Ci w tym pomóc. Dlatego na tej stronie zobaczymy jak zdjąć zderzak z Chevroleta Volta. Ta procedura nie jest zbyt skomplikowana i powinieneś być w stanie to zrobić za pomocą kilku narzędzi. W tym celu najpierw dowiemy się, jak zdjąć przedni zderzak z Twojego Chevroleta Volta, a następnie jak usunąć tylny zderzak tego.

Jak zdjąć przedni zderzak z Chevroleta Volta?

Zacznijmy więc nasz artykuł od przedniego zderzaka Twojego Chevroleta Volta. Aby go usunąć, wystarczy zestaw kluczy z grzechotką, trochę śrubokrętów i bitów torx. Oto proste kroki, które musisz wykonać, aby zdemontować zderzak Twojego Chevroleta Volta w dobrych warunkach:

 • Jeśli chcesz być bardziej zrelaksowany, zalecamy podniesienie swojego Chevroleta Volta i zdjęcie przednich kół, aby mieć jak najlepszy dostęp do całego przedniego zderzaka.
 • Otwórz maskę swojego pojazdu: Wydaje się oczywiste, ale będziesz musiał mieć dostęp do mocowania zderzaka w komorze silnika.
 • Wyjmij nadkola: są również określane jako błotniki, ale będą przeszkadzać i uniemożliwiać dostęp do wszystkich śrub na przednim zderzaku Twojego Chevroleta Volta. W zależności od cech pojazdu i rocznika modelu, będziesz mógł również znaleźć zszywki, aby to zrobić, wystarczy użyć wyciągacza zszywek lub zrobić to delikatnie dużym płaskim śrubokrętem i użyć dźwigni otworzyć zszywkę.
 • Następnie będziesz musiał odkręcić śruby, które znajdują się za błotnikiem i które blokują przedni zderzak Twojego Chevroleta Volta po bokach.
 • Odkręć śruby lub zdejmij klipsy na górnej części zderzaka w komorze silnika.
 • Teraz pora zejść pod swojego Chevroleta Volta, aby odkręcić śruby, które są na podwoziu pojazdu, znajdziesz trochę w środku zderzaka i po bokach.
 • Bądź pewny, że odłączyć połączenie oświetlenia płyty i czujnika kontroli odległości Jeśli to masz.
 • Ostrożnie zdejmij przedni zderzak najpierw odpinając boki. Jeśli nie odpada, prawdopodobnie zapomniałeś śrubki lub klipsa. Pomyśl o pracy z dywanem lub innym, aby zapobiec porysowaniu go przez dotknięcie ziemi.
Weiterlesen:
Jak przerobić 2-osobowego Chevroleta Volta na 5-osobowego?

To wszystko, widziałeś wszystkie kroki jak zdjąć przedni zderzak z Twojego Chevroleta Volta, aby umieścić go z powrotem na miejscu, należy przystąpić do stopni w przeciwnym kierunku.

Jak zdjąć tylny zderzak z Chevroleta Volta?

A teraz, niezależnie od tego, czy proces jest podobny, przyjrzymy się przypadku demontażu tylnego zderzaka z Twojego Chevroleta Volta. Dla każdego kroku, aby uniknąć powtarzania się, przedstawimy tylko ogólne informacje, zapoznaj się z częścią 1, jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości lub pytania, aby uzyskać więcej informacji.

 • Zacznij od wykonania tego samego pierwszego kroku, czyli podnieś swojego Chevroleta Volta i zdejmij tylne koła, aby mieć optymalny obszar roboczy, aby spokojnie zdjąć zderzak z Chevroleta Volta
 • Zdejmij tylne nadkola swojego Chevroleta Volta, aby uzyskać dostęp do bocznych wsporników zderzaka
 • Otwórz bagażnik
 • Wyjmij boczne wsporniki w nadkolach, aby ułatwić zdjęcie zderzaka z Twojego Chevroleta Volta.
 • Wyjmij dolne wiązania pod swoim Chevroletem Voltem.
 • Pamiętaj przy tym o odłączeniu tylnego oświetlenia tablicy rejestracyjnej i czujników radaru cofania, jeśli jesteś w nie wyposażony.
 • Odkręć górne wsporniki od górnej części bagażnika.
 • Teraz wszystko, co musisz zrobić, to zdejmij tylny zderzak z Twojego Chevroleta Volta, trzymaj się tej samej techniki co w przypadku przedniego zderzaka

Tutaj nauczyłeś się przez te dwie części, jak zdjąć zderzak z Chevroleta Volta czy to przedni czy tylny? rozwiązania są prawie takie same i wystarczy uważać, aby wszystko poszło dobrze.

Weiterlesen:
Gdzie znajduje się gniazdo w Chevrolecie Volt ?

Jeśli chcesz więcej samouczków na temat Chevroleta Volta, przejdź do naszej kategorii Chevrolet Volt.

Ссылка на основную публикацию