Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Jak zdjąć zderzak z Hondy Accord?

Jeśli jesteś trochę majsterkowiczem, najprawdopodobniej gotowi zająć się większością prac do wykonania na Twojej Honda Accord, ale niektóre są trudniejsze niż inne i wymagają usunięcia części ciała lub elementów, aby uzyskać dostęp do komponentu, nad którym chcesz pracować. Chcemy Ci pomóc w tej operacji. Dlatego w tym artykule zobaczymy jak zdjąć zderzak z Hondy Accord. Ta procedura nie jest zbyt wymagająca i powinieneś być w stanie to zrobić za pomocą kilku narzędzi. Aby to zrobić, najpierw dowiemy się, jak zdjąć przedni zderzak Twojej Hondy Accord, a następnie jak usunąć tylny zderzak tej Hondy.

Jak zdjąć przedni zderzak z Hondy Accord

Zacznijmy więc treść naszego artykułu od przedniego zderzaka Twojej Hondy Accord. Aby go usunąć, wystarczy zestaw kluczy z grzechotką, trochę śrubokrętów i bitów torx. Oto proste kroki, których musisz przestrzegać, aby móc zdemontować zderzak Twojej Hondy Accord w dobrych warunkach:

 • Jeśli chcesz być bardziej komfortowy, zachęcamy do postawienia Hondy Accord na stojakach i zdemontowania przednich kół, aby mieć jak najlepszy dostęp do całego przedniego zderzaka.
 • Otwórz maskę swojego samochodu: Wydaje się oczywiste, ale będziesz musiał mieć dostęp do mocowania zderzaka w komorze silnika.
 • Zdejmij nadkola: są również identyfikowane jako błotniki, ale będą przeszkadzać i uniemożliwiać dostęp do wszystkich śrub na przednim zderzaku Twojej Hondy Accord. W zależności od cech pojazdu i rocznika modelu, będziesz mógł również znaleźć zszywki, aby to osiągnąć, wystarczy użyć wyciągacza zszywek lub zrobić to delikatnie dużym płaskim śrubokrętem i użyć dźwigni otworzyć zszywacz.
 • Następnie będziesz musiał odkręcić śruby znajdujące się za błotnikiem i blokujące przedni zderzak Twojej Hondy Accord po bokach.
 • Odkręć śruby lub zdejmij klipsy na górnej części zderzaka w komorze silnika.
 • Teraz nadszedł czas, aby wejść pod swoją Hondę Accord i odkręcić śruby znajdujące się na podwoziu pojazdu mechanicznego, znajdziesz trochę w środku zderzaka i po bokach.
 • Bądź pewny, że rozłączyć połączenie oświetlenia płyty i czujnika odległości; Jeśli to masz.
 • Ostrożnie zdejmij przedni zderzak najpierw odpinając boki. Jeśli nie odpada, być może zapomniałeś śrubki lub klipsa. Pomyśl o zastosowaniu dywanu lub innego, aby uniknąć zarysowania przez dotknięcie ziemi.
Weiterlesen:
Moja Honda Accord skręca w prawo, co robić?

To wszystko, widziałeś wszystkie kroki jak zdjąć przedni zderzak z Twojej Hondy Accord, aby go ponownie złożyć, przyklej do stopni w przeciwnym kierunku.

Jak zdjąć tylny zderzak z Hondy Accord

I na koniec, niezależnie od tego, czy proces jest dość podobny, przyjrzymy się sprawie demontażu tylnego zderzaka z Twojej Hondy Accord. Na każdym etapie, aby uniknąć powtarzania się, po prostu przedstawimy Ci ogólne zarysy, przeczytaj część 1, jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości lub pytania, aby uzyskać więcej szczegółów.

 • Zacznij od wykonania tego samego pierwszego etapu, czyli podnieś swoją Hondę Accord i zdejmij tylne koła, aby mieć optymalną przestrzeń roboczą, aby spokojnie zdjąć zderzak Hondy Accord
 • Zdejmij tylne nadkola swojej Hondy Accord, aby uzyskać dostęp do bocznych wsporników zderzaka
 • Otwórz bagażnik
 • Zdejmij boczne wsporniki w nadkolach, aby wygodniej było zdjąć zderzak z Twojej Hondy Accord.
 • Wyjmij dolne wiązania pod swoją Hondą Accord.
 • Jednocześnie upewnij się, że odłączysz oświetlenie tylnej tablicy rejestracyjnej i czujniki radaru cofania, jeśli są w nie wyposażone.
 • Odkręć górne wsporniki od górnej części bagażnika.
 • Teraz wszystko, co musisz zrobić, to zdejmij tylny zderzak z Twojej Hondy Accord, trzymaj się tej samej metody co do przedniego zderzaka

Tutaj odkryłeś przez te dwie części, jak zdjąć zderzak z Hondy Accord czy to przedni czy tylny? sposoby są praktycznie takie same i wystarczy być drobiazgowym, aby wszystko poszło dobrze.

Weiterlesen:
Honda Accord, który przechodzi w tryb awaryjny

Jeśli potrzebujesz więcej samouczków na temat Hondy Accord, przejdź do naszej kategorii Honda Accord.

Ссылка на основную публикацию