Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Jak zdjąć zderzak z Peugeota 307 Cc ?

Jeśli jesteś trochę poręczną osobą, prawie na pewno chętnie zarządza większością prac konserwacyjnych, które należy przeprowadzić w Twoim Peugeot 307 Cc, ale niektóre są bardziej złożone niż inne i wymagają usunięcia części ciała lub części, aby uzyskać dostęp do części, nad którą chcesz pracować. Naprawdę chcemy Ci w tym pomóc. Dlatego na tej stronie zobaczymy jak zdjąć zderzak z Peugeota 307 Cc. Ta operacja nie jest bardzo złożona i powinieneś być w stanie to zrobić za pomocą kilku narzędzi. Aby to osiągnąć, najpierw zobaczymy, jak zdjąć przedni zderzak Twojego Peugeot 307 Cc, a następnie jak usunąć tylny zderzak tego.

Jak zdjąć przedni zderzak z Peugeot 307 Cc

Zacznijmy więc naszą stronę z treścią od przedniego zderzaka Twojego Peugeot 307 Cc. Aby go zdjąć, wystarczy zestaw kluczy z grzechotką, trochę śrubokrętów i bitów torx. Oto kilka prostych kroków, których musisz przestrzegać, aby zdemontować zderzak Twojego Peugeot 307 Cc w dobrych warunkach:

 • Jeśli chcesz być bardziej komfortowy, zachęcamy do podniesienia Peugeota 307 Cc i zdjęcia przednich kół, aby mieć dobry dostęp do całego przedniego zderzaka.
 • Otwórz maskę swojego pojazdu: Wydaje się oczywiste, ale będziesz musiał mieć dostęp do mocowania zderzaka w komorze silnika.
 • Wyjmij nadkola: są również znane jako błotniki, ale będą przeszkadzać i uniemożliwiać dostęp do wszystkich śrub na przednim zderzaku Twojego Peugeot 307 Cc. W zależności od cech pojazdu i rocznika modelu, będziesz mógł również znaleźć zszywki, aby to osiągnąć, wystarczy użyć wyciągacza zszywek lub zrobić to delikatnie dużym płaskim śrubokrętem i użyć dźwigni otworzyć zszywkę.
 • Następnie będziesz musiał odkręcić śruby, które znajdują się za błotnikiem i które blokują przedni zderzak Twojego Peugeot 307 Cc po bokach.
 • Odkręć śruby lub zdejmij klipsy na górnej części zderzaka w komorze silnika.
 • Teraz pora zejść pod swojego Peugeota 307 Cc, aby odkręcić śruby, które są na podwoziu pojazdu mechanicznego, znajdziesz kilka w środku zderzaka i po bokach.
 • Upewnij się, rozłączyć połączenie oświetlenia płyty i czujnika odległości; Jeśli to masz.
 • Ostrożnie zdejmij przedni zderzak najpierw odpinając boki. Jeśli nie odpada, prawdopodobnie zapomniałeś śrubki lub klipsa. Pomyśl o pracy z dywanem lub innym, aby zapobiec porysowaniu go przez dotknięcie ziemi.
Weiterlesen:
Jak zmienić głośniki w Peugeot 307?

To wszystko, widziałeś wszystkie kroki jak zdjąć przedni zderzak z Twojego Peugeot 307 Cc, aby umieścić go z powrotem, trzymaj się schodów w przeciwnym kierunku.

Jak zdjąć tylny zderzak z Peugeota 307 Cc

Aby stwierdzić, czy proces jest podobny, przyjrzymy się przypadku demontażu tylnego zderzaka z Twojego Peugeot 307 Cc. Dla każdego kroku, aby uniknąć powtarzania się, przedstawimy tylko ogólne zarysy, przeczytaj część 1, jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości lub pytania, aby uzyskać więcej informacji.

 • Zacznij od wykonania tego samego pierwszego kroku, czyli podnieś swojego Peugeota 307 Cc i wyjmij tylne koła, aby mieć idealne miejsce do pracy, aby spokojnie zdjąć zderzak Twojego Peugeot 307 Cc
 • Zdejmij tylne nadkola swojego Peugeot 307 Cc, aby uzyskać dostęp do bocznych wsporników zderzaka
 • Otwórz bagażnik
 • Wyjmij boczne wsporniki w nadkolach, aby ułatwić zdejmowanie zderzaka z Twojego Peugeot 307 Cc.
 • Usuń dolne wiązania znajdujące się pod Twoim Peugeot 307 Cc.
 • Jednocześnie należy odłączyć oświetlenie tylnej tablicy rejestracyjnej i czujniki radaru cofania, jeśli są w nie wyposażone.
 • Odkręć górne wsporniki od górnej części bagażnika.
 • Teraz wszystko, co musisz zrobić, to zdejmij tylny zderzak z Twojego Peugeot 307 Cc, trzymaj się tej samej techniki co przy przednim zderzaku

Tutaj odkryłeś przez te dwie części, jak zdjąć zderzak z Peugeota 307 Cc czy to przedni czy tylny? sposoby są zasadniczo takie same i wystarczy uważać, aby wszystko poszło dobrze.

Weiterlesen:
Where to find air conditioner fuse on Peugeot 307 Cc ?

Jeśli masz dodatkowe pytania dotyczące Peugeota 307 Cc, nie wahaj się skonsultować z naszą kategorią Peugeot 307 Cc.

Ссылка на основную публикацию