Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Jak zmienić głośniki w Volkswagenie Golfie 8?

Mamy szczęście, że mamy samochody, które są wyposażone w wiele opcji, z których jedną z najlepszych jest funkcja audio w naszym Volkswagenie Golfie 8. Czy to gra w radiu, słuchanie ulubionego artysty lub podłączenie smartfona i odtwarzanie playlisty , większa część użytkowników korzysta z tej funkcji w swoich samochodach. Możliwe jednak, że system dźwiękowy Twojego Volkswagena Golfa 8 jest zepsuty, możesz odczuwać trzaski i chcesz wymienić głośniki w swoim Volkswagenie Golfie 8 . W rzeczywistości, gdy wykryjesz wibracje z głośników lub gdy ogólna jakość dźwięku jest słaba, korzystanie z jednostki głównej staje się irytujące. W tym przewodniku szczegółowo pokażemy Ci dokładnie, jak wymienić głośniki w Twoim Volkswagenie Golfie 8. Aby to osiągnąć, najpierw pomożemy Ci naprawić głośniki, jeśli chcesz to zrobić, następnie wybrać najlepsze głośniki do Twojego samochodu, a na koniec, z pewnością, co Cię sprowadza na tej stronie, jak wymienić głośniki w Twoim Volkswagenie Golf 8.

JAK MOCOWAĆ GŁOŚNIK / MEMBRANĘ W Volkswagen Golf 8

Zacznijmy nasz przewodnik dotyczący zmiany głośników w Volkswagenie Golfie 8 z etapem naprawy głośników . Ważne jest, aby wiedzieć, że nie jest to praca bez wysiłku, a jeśli to robisz, to musi być wykonana na wysokiej jakości głośnikach, ponieważ koszt i czas zainwestowany w to może nie być opłacalny w celu zastąpienia go dobrym głośnikiem. Niemniej jednak, jeśli zdecydowałeś się to zrobić, ponieważ twój głośnik skwierczy, a twój dźwięk jest słabej jakości, jedyną manipulacją, przy której możemy ci towarzyszyć, jest wymiana elementów, które nazywamy zawieszeniem i membraną twoich głośników, jest to czarna krawędź, w wielu przypadkach wykonana z poliuretanu, która pozwoli membranie głośników Twojego Volkswagena Golfa 8 na poruszanie się i generowanie dźwięku. W przypadku, gdy jeden z jego dwóch elementów ulegnie pęknięciu lub rozkładowi, będziesz mógł na nim operować. Na koniec, tuż przed rozpoczęciem naprawy głośnika, delikatnie i kilkakrotnie popchnij membranę w kierunku dolnej części głośnika, a jeśli poczujesz odgłos tarcia, oznacza to, że głośnik jest uszkodzony i wymaga wymiany. Zamiast tego przejdź do następujących części tego przewodnika.

Weiterlesen:
Jak włączyć klimatyzację w Volkswagenie Golfie?

Jeśli nie wydaje żadnego szczególnego hałasu, możesz przystąpić do naprawy głośnika swojego Volkswagena Golfa 8, oto najważniejsze kroki:

 • Zmierz średnicę i grubość zawieszenia/membrany, zamów przez internet i nie zapomnij o kleju (1 tuba na 2 głośniki).
 • Przytrzymaj membranę dociśniętą do dolnej części głośnika na czas zabiegu, na przykład za pomocą puszki.
 • Używając przecinaka ostrożnie odepnij zawieszenie od ramy głośnika, będziesz musiał uzbroić się w cierpliwość i delikatność w tym kroku, nie zapomnij usunąć wszystkich resztek zawieszenia, które mogą być przymocowane do ramy.
 • Zapoznaj się z instrukcją montażu dołączoną do nowego zespołu membrany zawieszenia, aby zakończyć naprawę głośników Twojego Volkswagena Golfa 8.

JAK WYBRAĆ GŁOŚNIKI DO Volkswagena Golfa 8?

Teraz jest czas, aby wybierz głośniki do swojego Volkswagena Golfa 8. Należy pamiętać, że wysokiej jakości system audio wiąże się z niepewną równowagą. Jeśli więc chcesz wymienić jeden lub więcej głośników w samochodzie, musisz dokonać tego wyboru w sposób metodyczny, aby zachować jakość dźwięku. Podamy Ci różne parametry i rzeczy, o których musisz pomyśleć przy wyborze głośników, które chcesz wymienić w swoim Volkswagenie Golfie 8:

 • Określanie, które głośniki należy wymienić (czasami tylko blok w dolnej części drzwi, podczas gdy w niektórych wykończeniach będziesz miał głośniki średniotonowe, które stale obsługują basy w dolnej części drzwi i głośniki wysokotonowe, które obsługują wysokie tony w górnej części drzwi).
 • Aby to zrobić, zdejmij pokrywę lub panel drzwi i zmierz średnicę głośników, które mają zostać wymienione, dostępne są 3 standardowe rozmiary: 100, 130 i 165 mm.
 • Im więcej głośników wybierzesz rozmiarem i mocowaniem Twojego Volkswagena Golfa 8, im więcej wybierzesz modelu głośnika wyposażonego w dużą liczbę kanałów, tym bardziej poprawny będzie dźwięk Twojego samochodu. Upewnij się, że głębokość głośnika jest odpowiednia do głębokości drzwi.
 • Upewnij się, że moc w watach i omach jest odpowiednia dla Twojej instalacji.
Weiterlesen:
Jak aktywować automatyczną blokadę mojego Volkswagena Golfa 4 ?

JAK ZMIENIĆ GŁOŚNIK Volkswagena Golfa 8? JAK ZAMONTOWAĆ GŁOŚNIKI

Wreszcie jesteśmy na ostatnim etapie naszego przewodnik po wymianie głośników w Volkswagenie Golfie 8 . Odkryjemy teraz różne kroki, które należy wykonać, aby zainstalować nowe głośniki w samochodzie:

 • Odłącz baterię, aby uniknąć porażenia prądem…
 • W razie potrzeby zdejmij pokrywę głośnika, który ma zostać wymieniony, lub poszycie drzwi urządzenia xxx (uważaj, aby nie złamać mocowań wykończeniowych, które zwykle są delikatne).
 • Wyjmij głośnik, który ma zostać wymieniony, wykręcając śruby mocujące go, uważaj na długość przewodu znajdującego się za nim, odłącz złącza przed całkowitym wyjęciem (nie zaniedbuj zachowania śrub na wypadek, gdy chcesz włożyć stary głośnik z powrotem razem).
 • Podłącz nowy głośnik do swojego Volkswagena Golfa 8 i wypróbuj go z radiem, zanim go naprawisz, aby nie tracić czasu w razie kłopotów.
 • Zamontuj nowe głośniki i załóż pokrywę lub wykończenie drzwi.
 • Powtórz procedurę dla liczby średnich głośników wysokotonowych, które chcesz wymienić w swoim Volkswagen Golf 8.

Kilka wskazówek, pamiętaj o dokręceniu śrub mocujących podczas wymiany głośników, ponieważ wytwarzają one dość dużo wibracji i mogą się poluzować w miarę postępów. To wszystko, właśnie nauczyłeś się, jak wymienić głośnik w Volkswagenie Golfie 8, teraz jedyne, co musisz zrobić, to cieszyć się ulubionymi utworami dzięki temu zupełnie nowemu systemowi audio. Jeśli chcesz dokończyć modernizację swojego systemu dźwiękowego, sugerujemy wymianę radia samochodowego w swoim Volkswagenie Golfie 8, ponieważ będzie to określać ogólną jakość dźwięku Twoich głośników, więc koniecznie sprawdź naszą stronę z treścią na tej stronie. Przedmiot.

Jeśli potrzebujesz więcej poradników na temat Volkswagena Golfa 8, przejdź do naszej kategorii Volkswagen Golf 8.

голоса
Рейтинг статьи
Weiterlesen:
Silnik Volkswagena Golfa 2 grzechocze, gdy jest zimny
Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector