Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Jak zmienić lusterko boczne w moim Audi Sq7?

Lusterka samochodowe to jedna z najważniejszych funkcji bezpieczeństwa, o którą zawsze musisz dbać, aby działały prawidłowo, ponieważ jest to Twoje bezpieczeństwo, bezpieczeństwo innych użytkowników dróg i Twoje finanse, ponieważ możesz zostać ukarany grzywną, jeśli masz nieprawidłowo działające lusterko. To jest okoliczność, która nas interesuje na tej stronie, doświadczyłeś awarii, jedno z twoich lusterek jest zrujnowane i teraz się zastanawiasz jak zmienić lusterko boczne w swoim Audi Sq7? Jesteś w najlepszym miejscu, przedstawimy wszystkie procedury, które pomogą Ci to zmienić we właściwy sposób. Na początek przyjrzymy się, co Cię interesuje w tym artykule, jak wymienić kompletne lusterko boczne w Twoim Audi Sq7, a następnie jak zmienić tylko szkło lustrzane.

Jak wymienić kompletne lusterko boczne w moim Audi Sq7?

Chodźmy, zaczynamy ten artykuł od części, która z pewnością najbardziej Ci się spodoba, jak zmienić lusterko boczne w moim Audi Sq7? Ta operacja jest dość prosta i powinieneś być kompetentny, aby wykonać ją samodzielnie przy minimalnej ilości narzędzi. Wystarczy zdjąć plastikową osłonę z wnętrza kabiny samochodu, zwykle jest ona przyczepiona do drzwi. W przypadku lusterek elektrycznych należy odłączyć złącze zasilania widoczne z tyłu obudowy. Aby zakończyć, będziesz musiał odkręcić śruby mocujące lusterko, zwykle są trzy, zwykły śrubokręt powinien wystarczyć, aby przejść przez ten etap zmiany lusterka bocznego Twojego Audi Sq7. Pamiętaj, aby podczas odkręcania ostatniej śruby trzymać lusterko na zewnątrz pojazdu, aby nie wypadło. Na koniec, aby zainstalować nowe lusterko boczne, wystarczy włożyć nowe w 3 osie śrubowe, wkręcić je z powrotem, ponownie podłączyć prąd, jeśli jest ono elektryczne, i dokończyć zmianę położenia plastikowej osłony. To wszystko, właśnie nauczyłeś się, jak zmienić lusterko boczne w swoim Audi Sq7, teraz wiesz, że nie było to takie skomplikowane.

Weiterlesen:
Co powoduje przegrzewanie się mojego Audi Sq7?

Jak po prostu zmienić szybę lusterka bocznego mojego Audi Sq7?

Jeśli chcesz po prostu zmienić szybę w lusterku bocznym swojego Audi Sq7, najpierw musisz odkryć sposób blokowania lusterka. Aby to osiągnąć, najbardziej podstawową strategią jest sprawdzenie systemu mocowania na wymiennym szkle.

Wymiana szkła lusterka bocznego: szkło blokowane na język

 • Jeśli chcesz wymienić szybę lusterka bocznego w swoim Audi Sq7 i wykorzystuje ono system pióro-wpust, masz szczęście, jest to najmniej skomplikowana jednostka do usunięcia. Wystarczy za pomocą plastikowego przedmiotu usunąć okno „na siłę”.
 • Aby zmienić jego położenie, zrób to samo i wepchnij go z powrotem na miejsce z siłą. Aby sprawdzić, czy jest idealnie zainstalowany, przesuń go.

Wymiana szkła lusterka bocznego: metalowa sprężyna blokująca szkło

  • Dzięki temu systemowi blokowania, aby zmienić szybę lusterka bocznego Twojego Audi Sq7, musisz znaleźć sprężynę blokującą, obrócić szybę w przeciwnym kierunku, aby uzyskać do niej dostęp, zdemontować ją.
  • Pamiętaj, aby zachować sprężynę, ponieważ możliwe, że nie dostarczyłeś jej z nowym oknem, wymień ją na nowe okno, zdemontuj starą zwracając uwagę na przewody elektryczne w przypadku odszraniania systemu

.

 • Idź za prowadnicą pozycjonującą (nacięciem) i płynnie wepchnij ją w obudowę tak, aby jej nie złamać. Sprawdź, czy jest dobrze zainstalowany, przesuwając go.

Wymiana szkła lusterka bocznego: obrotowa taca blokująca szkło

  • Na lusterku bocznym Twojego Audi Sq7 możesz zlokalizować położenie płyty obrotowej okna, które ma zostać zmienione, przez większość czasu jest na dole za oknem
Weiterlesen:
Jak zainstalować zaczep w Audi Sq7 ?

.

 • Obróć szybkę w odwrotny sposób, aby uzyskać znacznie łatwiejszy dostęp do urządzenia i za pomocą śrubokręta obróć urządzenie.
 • Jeśli Twoje lustro jest wyposażone w system rozmrażania, wykonaj procedurę odwrotną, aby ponownie je przymocować i sprawdzić, czy jest idealnie umieszczone.

Jeśli potrzebujesz więcej samouczków na temat Audi Sq7, przejdź do naszej kategorii Audi Sq7.

Ссылка на основную публикацию