Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Jak zmienić lusterko boczne w moim Bmw X2?

Lusterka samochodowe to jedna z najważniejszych funkcji bezpieczeństwa, o którą musisz stale dbać, aby działały prawidłowo, ponieważ jest to Twoje bezpieczeństwo, bezpieczeństwo innych kierowców i Twoje finanse, ponieważ możesz zostać ukarany grzywną, jeśli masz wadliwe lusterko boczne. To jest okoliczność, na której się dzisiaj skupimy, poradziłeś sobie z kolizją, jedno z twoich bocznych lusterek jest zepsute i teraz się zastanawiasz jak zmienić lusterko boczne w swoim Bmw X2? Jesteś w najlepszym miejscu, wyjaśnimy wszystkie metody, które pomogą Ci to właściwie zmienić. Na początek przyjrzymy się, co przyciąga Cię na tej stronie, jak wymienić kompletne lusterko boczne w Twoim Bmw X2, a następnie jak zmienić tylko szkło lustrzane.

Jak wymienić kompletne lusterko boczne w moim Bmw X2?

Chodźmy, zaczynamy ten artykuł od części, która z pewnością najbardziej Ci się spodoba, jak zmienić lusterko boczne w moim Bmw X2? Ten proces jest dość prosty i powinieneś być w stanie zrobić to sam przy minimalnej ilości narzędzi. Wystarczy wyjąć plastikową osłonę z wnętrza samochodu, zazwyczaj jest ona przypinana na drzwiach. W przypadku lusterek elektrycznych należy odłączyć złącze zasilania widoczne z tyłu obudowy. Na koniec będziesz musiał odkręcić śruby mocujące lusterko, w większości przypadków są trzy, prosty śrubokręt powinien wystarczyć, aby przejść ten krok zmiany lusterka bocznego w Twoim Bmw X2. Upewnij się, że podczas odkręcania ostatniej śruby trzymasz lusterko na zewnątrz pojazdu, aby nie wypadło. W końcu, aby zainstalować nowe lusterko boczne, wystarczy włożyć nowe w 3 osie śrubowe, wkręcić je z powrotem, ponownie podłączyć prąd, jeśli jest elektryczne i na koniec założyć plastikową osłonę. To wszystko, właśnie nauczyłeś się, jak zmienić lusterko boczne w swoim Bmw X2, widzisz, że nie było to takie skomplikowane.

Weiterlesen:
Wycieraczka utknęła w Bmw X2

Jak po prostu zmienić okno lusterka bocznego mojego Bmw X2?

W przypadku, gdy chcesz zmienić tylko okno w lusterku bocznym swojego Bmw X2, początkowo będziesz musiał rozpoznać rodzaj blokady lusterka. Aby to zrobić, najmniej skomplikowaną procedurą jest przyjrzenie się systemowi mocowania na wymiennej szybie.

Wymiana szkła lusterka bocznego: szkło blokowane na język

 • Jeśli chcesz zmienić boczne lusterko w swoim Bmw X2 i wykorzystuje ono system pióro-wpust, masz szczęście, jest to najmniej skomplikowana jednostka do wyjęcia. Wystarczy użyć plastikowego przedmiotu, aby „na siłę” wyjąć okno.
 • Aby zmienić jego położenie, zrób to samo i wepchnij go z powrotem na miejsce z siłą. Aby sprawdzić, czy jest idealnie ustawiony, przesuń go.

Wymiana szkła lusterka bocznego: metalowa sprężyna blokująca szkło

  • Dzięki temu systemowi blokowania, aby zmienić szkło lusterka bocznego swojego Bmw X2, musisz znaleźć sprężynę blokującą, obrócić szkło w przeciwnym kierunku, aby uzyskać do niego dostęp, zdemontować je.
  • Zachowaj sprężynę, ponieważ możliwe, że nie masz jej w nowym oknie, wymień ją na nową, zdemontuj starą zwracając uwagę na przewody elektryczne w przypadku odszraniania

.

 • Trzymać się prowadnicy pozycjonującej (nacięcia) i płynnie wsuwać ją w obudowę tak, aby jej nie złamać. Sprawdź, czy jest dobrze ustawiony, przesuwając go.

Wymiana szkła lusterka bocznego: obrotowa taca blokująca szkło

  • Na lusterku bocznym Twojego Bmw X2 możesz zlokalizować położenie płyty obrotowej okna, które ma zostać zmienione, przez większość czasu jest na dole za oknem
Weiterlesen:
Jak uruchomić Bmw X2?

.

 • Obróć szybkę w przeciwnym kierunku, aby uzyskać znacznie łatwiejszy dostęp do urządzenia i za pomocą śrubokręta obróć urządzenie.
 • Jeśli twoje lustro jest wyposażone w system odszraniania, wykonaj procedurę odwrotną, aby je ponownie założyć i sprawdzić, czy jest idealnie umieszczone.

Aby uzyskać więcej wskazówek na temat Bmw X2, spójrz na kategorię Bmw X2.

Ссылка на основную публикацию