Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Jak zmienić lusterko boczne w moim Buick Envision?

Lusterka samochodowe to jedna z najważniejszych funkcji bezpieczeństwa, o którą musisz zawsze dbać, aby działały prawidłowo, ponieważ jest to Twoje bezpieczeństwo, bezpieczeństwo innych kierowców i Twojego portfela, ponieważ możesz zostać ukarany grzywną, jeśli masz wadliwe lusterko boczne. To jest okoliczność, na której się dzisiaj skupimy, doświadczyłeś kolizji, jedno z twoich lusterek bocznych jest uszkodzone i teraz się zastanawiasz jak zmienić lusterko boczne w Buick Envision? Jesteś we właściwym miejscu, opiszemy wszystkie wskazówki, które pomogą Ci to poprawnie zmienić. Najpierw przyjrzymy się, co przyciąga Cię na tej stronie, jak wymienić kompletne lusterko boczne w Buick Envision, a następnie jak zmienić tylko szkło lustrzane.

Jak wymienić kompletne lusterko boczne w moim Buick Envision?

Chodźmy, zaczynamy ten przewodnik od części, która najprawdopodobniej najbardziej Ci się spodoba, jak zmienić lusterko boczne w moim Buick Envision? Ten proces jest dość prosty i powinieneś być w stanie to zrobić bez pomocy przy minimum narzędzi. Wystarczy zdjąć plastikową osłonę z wnętrza samochodu, zwykle jest ona przypinana na drzwiach. W przypadku lusterek elektrycznych pamiętaj o odłączeniu złącza zasilania, które zobaczysz z tyłu obudowy. Na koniec będziesz musiał odkręcić śruby mocujące lusterko, zwykle są trzy, prosty śrubokręt powinien wystarczyć, abyś mógł przejść ten krok zmiany lusterka bocznego twojego Buick Envision. Upewnij się, że podczas odkręcania ostatniej śruby trzymasz lusterko na zewnątrz pojazdu, aby nie wypadło. Na koniec, aby zainstalować nowe lusterko boczne, wystarczy zamontować nowe w 3 osiach śrubowych, wkręcić je z powrotem, ponownie podłączyć prąd, jeśli jest elektryczne, i na koniec założyć plastikową osłonę. To wszystko, właśnie odkryłeś, jak zmienić boczne lusterko w swoim Buick Envision, widzisz, że nie było to takie skomplikowane.

Weiterlesen:
Lampka silnika pozostaje na Buick Envision

Jak po prostu zmienić okno w lusterku bocznym mojego Buicka Envision?

W przypadku, gdy chcesz zmienić tylko okno bocznego lusterka swojego Buick Envision, musisz przede wszystkim określić rodzaj blokowania swojego lustra. Aby to osiągnąć, najprostszą techniką jest przyjrzenie się systemowi mocowania na wymiennej szybie.

Wymiana szkła lusterka bocznego: szkło blokowane na język

 • Jeśli chcesz zmienić boczne lusterko w swoim Buick Envision i korzysta z systemu pióro-wpust, masz szczęście, jest to najmniej skomplikowana jednostka do startu. Wystarczy użyć plastikowego przedmiotu, aby „na siłę” zdjąć okno.
 • Aby zmienić jego położenie, zrób to samo i wepchnij go z powrotem na miejsce z siłą. Aby sprawdzić, czy jest idealnie zainstalowany, przesuń go.

Wymiana szkła lusterka bocznego: metalowa sprężyna blokująca szkło

  • Dzięki temu systemowi blokowania, aby zmienić szkło lusterka bocznego swojego Buick Envision, będziesz musiał znaleźć sprężynę blokującą, obrócić szkło w przeciwnym kierunku, aby uzyskać do niego dostęp, zdemontować je.
  • Zachowaj sprężynę, ponieważ możliwe, że nie masz jej w nowym oknie, wymień ją na nowe okno, zdemontuj starą zwracając uwagę na przewody elektryczne w przypadku odszraniania

.

 • Trzymać się prowadnicy pozycjonującej (nacięcia) i płynnie wsuwać ją w obudowę tak, aby jej nie złamać. Sprawdź, czy jest dobrze zainstalowany, przesuwając go.

Wymiana szkła lusterka bocznego: obrotowa taca blokująca szkło

  • Na lusterku bocznym Buick Envision możesz odkryć położenie obrotowej płyty okna, które ma zostać zmienione, w większości przypadków znajduje się na dole za oknem
Weiterlesen:
Nieprzyjemny zapach w klimatyzatorze Buick Envision

.

 • Obróć szybę w odwrotny sposób, aby uzyskać znacznie łatwiejszy dostęp do urządzenia i za pomocą śrubokręta obróć mechanizm.
 • Jeśli twoje lustro jest wyposażone w system odszraniania, wykonaj operację odwrotną, aby ponownie je zamocować i sprawdzić, czy jest idealnie zamocowane.

Jeśli masz jakieś pytania dotyczące Buick Envision, nie wahaj się skonsultować z naszą kategorią Buick Envision.

Ссылка на основную публикацию