Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Jak zmienić lusterko boczne w moim Chevrolecie Equinox?

Lusterka samochodowe to jedna z najważniejszych funkcji bezpieczeństwa, o którą zawsze musisz dbać, aby działały prawidłowo, ponieważ jest to Twoje bezpieczeństwo, bezpieczeństwo innych kierowców i Twoje finanse, ponieważ możesz zostać ukarany grzywną, jeśli masz wadliwe lusterko boczne. To jest sprawa, na której skupimy się dzisiaj, uległeś awarii, jedno z twoich lusterek jest zniszczone i teraz chcesz wiedzieć jak zmienić lusterko boczne w swoim Chevrolet Equinox? Jesteś we właściwym miejscu, szczegółowo opiszemy wszystkie procedury, które pomogą Ci to dokładnie zmienić. Przede wszystkim przyjrzymy się, co Cię tutaj przyciąga, jak wymienić kompletne lusterko boczne w Twoim Chevrolecie Equinox, a następnie jak zmienić tylko szkło lusterka.

Jak wymienić kompletne lusterko boczne w moim Chevrolet Equinox?

Chodźmy, ten przewodnik zaczynamy od części, która prawie na pewno Cię najbardziej interesuje, jak zmienić lusterko boczne w moim Chevrolecie Equinox? Ta procedura jest dość prosta i powinieneś być w stanie zrobić to sam przy minimalnej ilości narzędzi. Wystarczy wyjąć plastikową osłonę z wnętrza samochodu, zazwyczaj jest ona przyczepiona do drzwi. W przypadku lusterek elektrycznych należy odłączyć złącze zasilania widoczne z tyłu obudowy. Na koniec będziesz musiał odkręcić śruby mocujące lusterko, generalnie są trzy, prosty śrubokręt powinien wystarczyć, aby przejść przez ten krok zmiany lusterka bocznego w twoim Chevrolet Equinox. Upewnij się, że podczas odkręcania ostatniej śruby trzymasz lusterko na zewnątrz samochodu, aby nie wypadło. W końcu, aby zainstalować nowe lusterko boczne, będziesz musiał po prostu zamontować nowe w 3 osiach śrubowych, wkręcić je z powrotem, ponownie podłączyć prąd, jeśli jest elektryczny i na koniec założyć plastikową osłonę. To wszystko, właśnie odkryłeś, jak zmienić lusterko boczne w swoim Chevrolet Equinox, widzisz, że nie było to takie skomplikowane.

Weiterlesen:
Silnik trzęsie się w Chevrolecie Equinox, co robić ?

Jak po prostu zmienić okno w lusterku bocznym mojego Chevroleta Equinox?

Jeśli chcesz tylko zmienić okno w lusterku bocznym swojego Chevroleta Equinox, najpierw musisz określić rodzaj blokady lusterka. Aby to zrobić, najprostszą strategią jest sprawdzenie systemu mocowania na wymiennej szybie.

Wymiana szkła lusterka bocznego: szkło blokowane na język

 • Jeśli chcesz wymienić szybę lusterka bocznego w swoim Chevrolet Equinox i jest ono wyposażone w system pióro-wpust, masz szczęście, jest to najmniej skomplikowana jednostka do usunięcia. Wystarczy użyć plastikowego przedmiotu, aby „na siłę” wyjąć okno.
 • Aby zmienić jego położenie, zrób to samo i wepchnij go z powrotem na miejsce z siłą. Aby sprawdzić, czy jest idealnie umieszczony, przesuń go.

Wymiana szkła lusterka bocznego: metalowa sprężyna blokująca szkło

  • Dzięki temu systemowi blokowania, aby zmienić szybę lusterka bocznego swojego Chevroleta Equinox, będziesz musiał zidentyfikować sprężynę blokującą, obrócić szybę w przeciwnym kierunku, aby uzyskać do niej dostęp, zdemontować ją.
  • Zachowaj sprężynę, ponieważ możliwe, że nie masz jej w nowym oknie, wymień ją na nową, zdemontuj starą zwracając uwagę na przewody elektryczne w przypadku odszraniania

.

 • Postępuj zgodnie z prowadnicą pozycjonującą (wycięciem) i ostrożnie wepchnij ją do obudowy, aby jej nie złamać. Sprawdź, czy jest dobrze umieszczony, przesuwając go.

Wymiana szkła lusterka bocznego: obrotowa taca blokująca szkło

  • Na lusterku bocznym Twojego Chevroleta Equinox możesz znaleźć położenie obrotowej płyty okna do zmiany, przez większość czasu jest na dole za oknem
Weiterlesen:
Gdzie jest bezpiecznik rozrusznika Chevrolet Equinox ?

.

 • Obróć szybę w przeciwnym kierunku, aby uzyskać mniej skomplikowany dostęp do urządzenia i za pomocą śrubokręta obróć system.
 • Jeśli twoje lustro jest wyposażone w system rozmrażania, wykonaj procedurę odwrotną, aby ponownie je przymocować i sprawdzić, czy jest idealnie zamocowane.

Jeśli masz jakieś pytania dotyczące Chevroleta Equinox, nie wahaj się zajrzeć do naszej kategorii Chevrolet Equinox.

Ссылка на основную публикацию