Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Jak zmienić lusterko boczne w moim Chevrolecie HHR?

Lusterka samochodowe to jedna z najważniejszych funkcji bezpieczeństwa, o której zawsze musisz mieć pewność, że działają prawidłowo, ponieważ jest to Twoje bezpieczeństwo, bezpieczeństwo innych użytkowników dróg i Twoje finanse, ponieważ możesz zostać ukarany grzywną, jeśli masz wadliwe lusterko boczne. W tym przypadku skupimy się w tym artykule, przeżyłeś kolizję, jedno z twoich lusterek jest zniszczone i teraz się zastanawiasz jak zmienić lusterko boczne w Twoim Chevrolecie HHR? Jesteś we właściwym miejscu, podkreślimy wszystkie procedury, które pomogą Ci to zmienić we właściwy sposób. Na początek przyjrzymy się, co Cię interesuje na tej stronie, jak wymienić kompletne lusterko boczne w Twoim Chevrolecie HHR, a następnie jak zmienić tylko szkło lusterka.

Jak wymienić kompletne lusterko boczne w moim Chevrolecie HHR?

Chodźmy, zaczynamy ten przewodnik od części, która najprawdopodobniej najbardziej Ci się spodoba, how to change a side mirror on my Chevrolet HHR? Ta operacja jest dość prosta i powinieneś być w stanie zrobić to sam przy minimalnej ilości narzędzi. Wystarczy zdjąć plastikową osłonę z wnętrza kabiny samochodu, w większości przypadków jest ona zapinana na drzwiach. W przypadku lusterek elektrycznych pamiętaj o odłączeniu złącza zasilania, które zobaczysz za pokrywą. Na koniec będziesz musiał odkręcić śruby mocujące lusterko, zwykle są trzy, prosty śrubokręt powinien wystarczyć, abyś mógł wykonać ten krok wymiany lusterka bocznego twojego Chevroleta HHR. Upewnij się, że podczas odkręcania ostatniej śruby trzymasz lusterko na zewnątrz pojazdu, aby nie wypadło. W końcu, aby zainstalować nowe lusterko boczne, wystarczy zamontować nowe w 3 osiach śrubowych, wkręcić je z powrotem, ponownie podłączyć prąd, jeśli jest elektryczny, a na koniec ponownie umieścić plastikową osłonę. To wszystko, właśnie odkryłeś, jak zmienić lusterko boczne w swoim Chevrolecie HHR, widzisz, że nie było to takie trudne.

Weiterlesen:
Chevrolet HHR, który ginie podczas jazdy

Jak po prostu zmienić szybę lusterka bocznego mojego Chevroleta HHR?

Jeśli być może potrzebujesz tylko zmienić szybę w lusterku bocznym swojego Chevroleta HHR, najpierw musisz rozpoznać sposób blokowania lusterka. Aby to osiągnąć, najłatwiejszym sposobem jest przyjrzenie się systemowi mocowania na wymiennej szybie.

Wymiana szkła lusterka bocznego: szkło blokowane na język

 • Jeśli musisz wymienić szybę lusterka bocznego w swoim Chevrolet HHR i wykorzystuje ono system pióro-wpust, masz szczęście, jest to najłatwiejsze urządzenie do usunięcia. Wystarczy, że użyjesz plastikowego przedmiotu, aby usunąć okno „na siłę”.
 • Aby zmienić jego położenie, zrób to samo i wepchnij go z powrotem na miejsce z siłą. Aby sprawdzić, czy jest dobrze ustawiony, przesuń go.

Wymiana szkła lusterka bocznego: metalowa sprężyna blokująca szkło

  • Dzięki temu systemowi blokującemu, aby zmienić szybę lusterka bocznego Twojego Chevroleta HHR, musisz zlokalizować sprężynę blokującą, obrócić szybę w przeciwnym kierunku, aby uzyskać do niej dostęp, zdemontować ją.
  • Upewnij się, że zachowałeś sprężynę, ponieważ możliwe, że jej nie dostarczyłeś z nowym oknem, wymień ją na nowe okno, zdemontuj starą zwracając uwagę na przewody elektryczne w przypadku systemu rozmrażania

.

 • Postępuj zgodnie z prowadnicą pozycjonującą (wycięciem) i płynnie wepchnij ją do obudowy, aby jej nie złamać. Sprawdź, czy jest dobrze ustawiony, przesuwając go.

Wymiana szkła lusterka bocznego: obrotowa taca blokująca szkło

  • Na lusterku bocznym Twojego Chevroleta HHR możesz odkryć położenie obrotowej płyty okna do wymiany, generalnie jest na dole za oknem
Weiterlesen:
Jak naprawić zablokowany kluczyk w moim Chevrolecie HHR?

.

 • Obróć szybkę w przeciwnym kierunku, aby ułatwić sobie dostęp do urządzenia i za pomocą śrubokręta obróć mechanizm.
 • Jeśli twoje lustro jest wyposażone w system odszraniania, wykonaj procedurę odwrotną, aby ponownie je przymocować i sprawdzić, czy jest dobrze umieszczone.

Jeśli potrzebujesz więcej poradników na temat Chevroleta HHR, przejdź do naszej kategorii Chevrolet HHR.

Ссылка на основную публикацию