Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Jak zmienić lusterko boczne w moim Ford F 150?

Lusterka samochodowe to jedna z najważniejszych funkcji bezpieczeństwa, o której musisz stale mieć pewność, że działają poprawnie, ponieważ jest to Twoje bezpieczeństwo, bezpieczeństwo innych użytkowników dróg i Twój budżet, ponieważ możesz zostać ukarany grzywną, jeśli masz wadliwe lusterko boczne. To jest okoliczność, na której się dzisiaj skupimy, doznałeś wypadku, jedno z twoich lusterek jest zepsute i teraz chcesz wiedzieć jak zmienić lusterko boczne w swoim Ford F 150 ? Jesteś w najlepszym miejscu, przedstawimy wszystkie metody, które pomogą Ci w prawidłowej wymianie. Najpierw przyjrzymy się, co Cię interesuje na tej stronie, jak wymienić kompletne lusterko boczne w Twoim Ford F 150, a następnie jak wymienić tylko szkło lusterka.

Jak wymienić kompletne lusterko boczne w moim Ford F 150?

Chodźmy, ten przewodnik zaczynamy od części, która najprawdopodobniej najbardziej Cię dotyczy, jak wymienić lusterko boczne w moim Ford F 150 ? Ten proces jest dość prosty i powinieneś być kompetentny, aby zrobić to sam przy minimum narzędzi. Wystarczy zdjąć plastikową osłonę z wnętrza samochodu, zwykle jest ona przypinana na drzwiach. W przypadku lusterek elektrycznych należy odłączyć złącze zasilania widoczne z tyłu obudowy. Na koniec będziesz musiał odkręcić śruby mocujące lusterko, generalnie są trzy, prosty śrubokręt powinien załatwić sprawę, abyś mógł wykonać ten krok wymiany lusterka bocznego twojego Ford F 150 . Upewnij się, że podczas odkręcania ostatniej śruby trzymasz lusterko na zewnątrz samochodu, aby nie wypadło. W końcu, aby zainstalować nowe lusterko boczne, będziesz musiał po prostu zamontować nowe w 3 osiach śrubowych, wkręcić je z powrotem, ponownie podłączyć prąd, jeśli jest elektryczny i na koniec założyć plastikową osłonę. To wszystko, właśnie odkryłeś, jak wymienić lusterko boczne w Twoim Ford F 150, widzisz, że nie było to takie trudne.

Weiterlesen:
Jak złożyć przednie siedzenie w Ford F 150 ?

Jak po prostu wymienić szybę lusterka bocznego mojego Ford F 150 ?

Jeśli chcesz po prostu wymienić szybę w lusterku bocznym swojego Ford F 150 , najpierw będziesz musiał rozpoznać sposób blokowania lusterka. Aby to osiągnąć, najprostszym podejściem jest przyjrzenie się systemowi mocowania na wymiennej szybie.

Wymiana szkła lusterka bocznego: szkło blokowane na język

 • Jeśli chcesz wymienić szybę lusterka bocznego w swoim Ford F 150 i jest ono wyposażone w system pióro-wpust, masz szczęście, jest to najłatwiejsza jednostka do startu. Wystarczy użyć plastikowego przedmiotu, aby „na siłę” zdjąć okno.
 • Aby zmienić jego położenie, zrób to samo i wepchnij go z powrotem na miejsce siłą. Aby sprawdzić, czy jest idealnie umiejscowiony, przesuń go.

Wymiana szkła lusterka bocznego: metalowa sprężyna blokująca szkło

  • Dzięki temu systemowi blokowania, aby wymienić szybę lusterka bocznego w Twoim Ford F 150, będziesz musiał zlokalizować sprężynę blokującą, obrócić szybę w przeciwnym kierunku, aby uzyskać do niej dostęp, zdemontować ją.
  • Zachowaj sprężynę, ponieważ możliwe, że nie masz jej w nowym oknie, wymień ją na nowe, zdemontuj starą zwracając uwagę na przewody elektryczne w przypadku odszraniania systemu

.

 • Postępuj zgodnie z prowadnicą pozycjonującą (wycięciem) i delikatnie wepchnij ją do obudowy, aby jej nie złamać. Sprawdź, czy jest dobrze umiejscowiony, przesuwając go.

Wymiana szkła lusterka bocznego: obrotowa taca blokująca szkło

  • Na lusterku bocznym Twojego Ford F 150 . możesz odkryć położenie obrotowej płyty okna do wymiany , w większości przypadków znajduje się na dole za oknem
Weiterlesen:
Kiedy wymienić filtr cząstek stałych w Ford F 150 ?

.

 • Obróć szybę w przeciwnym kierunku, aby uzyskać mniej skomplikowany dostęp do urządzenia i za pomocą śrubokręta obróć system.
 • Jeśli Twoje lustro jest wyposażone w system odszraniania, wykonaj operację odwrotną, aby ponownie je założyć i sprawdzić, czy jest idealnie umieszczone.

Jeśli potrzebujesz więcej przewodników po Ford F 150, przejdź do naszej kategorii Ford F 150.

Ссылка на основную публикацию