Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Jak zmienić lusterko boczne w moim Infiniti QX80?

Lusterka samochodowe są jednym z najważniejszych elementów bezpieczeństwa, które musisz stale sprawdzać, aby działały prawidłowo, ponieważ jest to Twoje bezpieczeństwo, bezpieczeństwo innych użytkowników dróg i Twojego portfela, ponieważ możesz zostać ukarany grzywną, jeśli masz wadliwe lusterko boczne. To jest sprawa, która nas interesuje na tej stronie, doświadczyłeś kolizji, jedno z Twoich lusterek bocznych jest uszkodzone i teraz się zastanawiasz jak zmienić lusterko boczne w Twoim Infiniti QX80? Jesteś w najlepszym miejscu, opiszemy wszystkie procedury, które pomogą Ci to trafnie zmienić. Najpierw zastanowimy się, co przyciąga Cię na tej stronie, jak wymienić kompletne lusterko boczne w Twoim Infiniti QX80, a następnie jak wymienić tylko szkło lustrzane.

Jak wymienić kompletne lusterko boczne w moim Infiniti QX80?

Chodźmy, ten przewodnik zaczynamy od części, która z pewnością Cię najbardziej dotyczy, jak zmienić lusterko boczne w moim Infiniti QX80? Ta operacja jest dość łatwa i powinieneś być kompetentny, aby wykonać ją bez pomocy przy minimalnej ilości narzędzi. Wystarczy wyjąć plastikową osłonę z wnętrza samochodu, zazwyczaj jest ona przyczepiona do drzwi. W przypadku lusterek elektrycznych pamiętaj o odłączeniu złącza zasilania, które zobaczysz z tyłu obudowy. Na koniec będziesz musiał odkręcić śruby mocujące lusterko, ogólnie są trzy, prosty śrubokręt powinien wystarczyć, aby umożliwić ci ukończenie tego kroku wymiany lusterka bocznego twojego Infiniti QX80. Upewnij się, że podczas odkręcania ostatniej śruby trzymasz lusterko na zewnątrz samochodu, aby nie wypadło. Na koniec, aby zainstalować nowe lusterko boczne, wystarczy zamontować nowe w 3 osiach śrubowych, wkręcić je z powrotem, ponownie podłączyć prąd, jeśli jest elektryczne, a na koniec założyć plastikową osłonę. To wszystko, właśnie nauczyłeś się, jak zmienić lusterko boczne w Twoim Infiniti QX80, teraz wiesz, że nie było to takie skomplikowane.

Weiterlesen:
Jak podłączyć Android Auto do Infiniti QX80?

Jak po prostu zmienić okno lusterka bocznego mojego Infiniti QX80?

W przypadku, gdy chcesz tylko zmienić szybę w lusterku bocznym swojego Infiniti QX80, musisz przede wszystkim określić rodzaj blokady lusterka. Aby to osiągnąć, najłatwiejszym sposobem jest przyjrzenie się systemowi mocowania na wymiennej szybie.

Wymiana szkła lusterka bocznego: szkło blokowane na język

 • Jeśli chcesz wymienić szybę lusterka bocznego w swoim Infiniti QX80 i korzysta z systemu pióro-wpust, masz szczęście, jest to najmniej skomplikowany system do usunięcia. Wystarczy, że użyjesz plastikowego przedmiotu, aby „na siłę” wyjąć okno.
 • Aby zmienić jego położenie, zrób to samo i wepchnij go z powrotem na miejsce z siłą. Aby sprawdzić, czy jest idealnie umieszczony, przesuń go.

Wymiana szkła lusterka bocznego: metalowa sprężyna blokująca szkło

  • Dzięki temu systemowi blokowania, aby zmienić szkło lusterka bocznego swojego Infiniti QX80, musisz zlokalizować sprężynę blokującą, obrócić szkło w przeciwnym kierunku, aby uzyskać do niego dostęp, zdemontować je.
  • Upewnij się, że zachowałeś sprężynę, ponieważ możliwe, że nie masz jej w nowym oknie, wymień ją na nową, zdemontuj starą zwracając uwagę na przewody elektryczne w przypadku odszraniania systemu

.

 • Przytrzymaj prowadnicę pozycjonującą (nacięcie) i ostrożnie wepchnij ją w obudowę, aby jej nie złamać. Sprawdź, czy jest dobrze ustawiony, przesuwając go.

Wymiana szkła lusterka bocznego: obrotowa taca blokująca szkło

  • Na lusterku bocznym Twojego Infiniti QX80 możesz odkryć położenie obrotowej płyty okna, które ma zostać zmienione, przez większość czasu jest na dole za oknem
Weiterlesen:
Jak wyczyścić czujnik masowego przepływu powietrza w Infiniti QX80?

.

 • Obróć szybkę w przeciwnym kierunku, aby uzyskać znacznie łatwiejszy dostęp do urządzenia i za pomocą śrubokręta obróć urządzenie.
 • Jeśli Twoje lustro jest wyposażone w system odszraniania, wykonaj operację odwrotną, aby ponownie je założyć i sprawdzić, czy jest idealnie umieszczone.

Jeśli masz dodatkowe pytania dotyczące Infiniti QX80, nie wahaj się zajrzeć do naszej kategorii Infiniti QX80.

Ссылка на основную публикацию