Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Jak zmienić lusterko boczne w moim Jaguar E-Pace?

Lusterka samochodowe to jedna z najważniejszych funkcji bezpieczeństwa, o którą zawsze musisz dbać, aby działały prawidłowo, ponieważ jest to Twoje bezpieczeństwo, bezpieczeństwo innych kierowców i Twój budżet, ponieważ możesz zostać ukarany grzywną, jeśli masz wadliwe lusterko. To jest przypadek, który nas interesuje w tym artykule, przeżyłeś awarię, jedno z twoich lusterek jest uszkodzone i teraz się zastanawiasz jak zmienić lusterko boczne w Jaguarze E-Pace? Jesteś we właściwym miejscu, szczegółowo opiszemy wszystkie procedury, które pomogą Ci to właściwie zmienić. Na początek przyjrzymy się, co Cię tutaj przyciąga, jak wymienić kompletne lusterko boczne w Twoim Jaguar E-Pace, a następnie jak zmienić tylko szkło lustrzane.

Jak wymienić kompletne lusterko boczne w moim Jaguar E-Pace?

Chodźmy, ten przewodnik zaczynamy od części, która najprawdopodobniej Cię najbardziej interesuje, jak zmienić lusterko boczne w moim Jaguar E-Pace? Ten proces jest bardzo prosty i powinieneś być kompetentny, aby zrobić to sam przy minimalnej ilości narzędzi. Wystarczy zdjąć plastikową osłonę z wnętrza kabiny samochodu, zazwyczaj jest ona przypięta do drzwi. W przypadku lusterek elektrycznych należy odłączyć złącze zasilania widoczne z tyłu obudowy. Aby zakończyć, będziesz musiał odkręcić śruby mocujące lusterko, generalnie są trzy, prosty śrubokręt powinien wystarczyć, aby umożliwić ci ukończenie tego kroku wymiany lusterka bocznego twojego Jaguara E-Pace. Upewnij się, że podczas odkręcania ostatniej śruby trzymasz lusterko na zewnątrz pojazdu, aby nie wypadło. Na koniec, aby zainstalować nowe lusterko boczne, wystarczy zamontować nowe w 3 osiach śrubowych, wkręcić je z powrotem, ponownie podłączyć prąd, jeśli jest elektryczne, i na koniec założyć plastikową osłonę. To wszystko, właśnie nauczyłeś się, jak zmienić lusterko boczne swojego Jaguara E-Pace, teraz wiesz, że nie było to takie skomplikowane.

Weiterlesen:
Leaking injector on my Jaguar E-Pace, what to do ?

Jak po prostu zmienić okno lusterka bocznego mojego Jaguara E-Pace?

W przypadku, gdy musisz po prostu zmienić szybę w lusterku bocznym swojego Jaguara E-Pace, najpierw musisz określić rodzaj blokady lusterka. Aby to osiągnąć, najbardziej podstawową procedurą jest przyjrzenie się systemowi mocowania na wymiennej szybie.

Wymiana szkła lusterka bocznego: szkło blokowane na język

 • Jeśli musisz zmienić boczne lusterko w swoim Jaguar E-Pace i korzysta z systemu pióro-wpust, masz szczęście, jest to najłatwiejszy system do usunięcia. Wystarczy za pomocą plastikowego przedmiotu usunąć okno „na siłę”.
 • Aby zmienić jego położenie, zrób to samo i wepchnij go z powrotem na miejsce z siłą. Aby sprawdzić, czy jest idealnie ustawiony, przesuń go.

Wymiana szkła lusterka bocznego: metalowa sprężyna blokująca szkło

  • Dzięki temu systemowi blokowania, aby zmienić szybę lusterka bocznego Jaguara E-Pace, będziesz musiał znaleźć sprężynę blokującą, obrócić szybę w przeciwnym kierunku, aby uzyskać do niej dostęp, zdemontować ją.
  • Upewnij się, że zachowałeś sprężynę, ponieważ możliwe, że nie dostarczyłeś jej z nowym oknem, wymień ją w nowym oknie, zdemontuj starą zwracając uwagę na przewody elektryczne w przypadku systemu odszraniania

.

 • Przykleić do prowadnicy pozycjonującej (nacięcia) i delikatnie wcisnąć ją w obudowę tak, aby jej nie złamać. Sprawdź, czy jest dobrze ustawiony, przesuwając go.

Wymiana szkła lusterka bocznego: obrotowa taca blokująca szkło

  • Na lusterku bocznym swojego Jaguara E-Pace możesz zlokalizować położenie obrotowej płyty okna, które ma zostać zmienione, w większości przypadków znajduje się na dole za oknem
Weiterlesen:
How to fold side mirrors on a Jaguar E-Pace ?

.

 • Obróć szybkę w przeciwnym kierunku, aby ułatwić sobie dostęp do urządzenia i za pomocą śrubokręta obróć mechanizm.
 • Jeśli Twoje lustro jest wyposażone w system odszraniania, wykonaj operację odwrotną, aby ponownie je założyć i sprawdzić, czy jest idealnie umieszczone.

Jeśli masz dodatkowe pytania dotyczące Jaguara E-Pace, nie wahaj się zajrzeć do naszej kategorii Jaguar E-Pace.

Ссылка на основную публикацию