Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Jak zmienić lusterko boczne w moim Land Roverze Range Rover Evoque?

Lusterka samochodowe są jednym z najważniejszych elementów bezpieczeństwa, które zawsze musisz zapewnić, aby działały prawidłowo, ponieważ jest to Twoje bezpieczeństwo, bezpieczeństwo innych kierowców i Twoje finanse, ponieważ możesz zostać ukarany grzywną, jeśli masz wadliwe lusterko. To jest przypadek, na którym skupimy się w tym artykule, doświadczyłeś kolizji, jedno z twoich lusterek jest zniszczone i teraz się zastanawiasz jak zmienić lusterko boczne w Land Roverze Range Rover Evoque? Jesteś w najlepszym miejscu, opiszemy wszystkie procedury, które pomogą Ci to zmienić we właściwy sposób. Na początek zastanowimy się, co przyciąga Cię na tej stronie, jak wymienić kompletne lusterko boczne w Twoim Land Roverze Range Rover Evoque, a następnie jak wymienić tylko szkło lusterka.

Jak wymienić kompletne lusterko boczne w moim Land Roverze Range Rover Evoque?

Chodźmy, ten przewodnik zaczynamy od części, która prawie na pewno Cię najbardziej dotyczy, jak zmienić lusterko boczne w moim Land Roverze Range Rover Evoque? Ta procedura jest bardzo prosta i powinieneś być kompetentny, aby zrobić to bez pomocy przy minimalnej ilości narzędzi. Wystarczy zdjąć plastikową osłonę z wnętrza samochodu, zazwyczaj jest ona przypięta do drzwi. W przypadku lusterek elektrycznych upewnij się, że odłącz złącze zasilania, które zobaczysz z tyłu obudowy. W końcu będziesz musiał odkręcić śruby mocujące lusterko, generalnie są trzy, prosty śrubokręt powinien wystarczyć, aby umożliwić ci przejście przez ten krok zmiany lusterka bocznego twojego Land Rover Range Rover Evoque. Pamiętaj, aby podczas odkręcania ostatniej śruby trzymać lusterko na zewnątrz samochodu, aby nie wypadło. W końcu, aby zainstalować nowe lusterko boczne, wystarczy włożyć nowe w 3 osie śrubowe, wkręcić je z powrotem, ponownie podłączyć prąd, jeśli jest elektryczne i na koniec założyć plastikową osłonę. To wszystko, właśnie odkryłeś, jak zmienić lusterko boczne w swoim Land Roverze Range Rover Evoque, widzisz, że nie było to takie trudne.

Weiterlesen:
Jak zainstalować czujniki parkowania w Land Roverze Range Roverze?

Jak po prostu zmienić okno lusterka bocznego mojego Land Rovera Range Rovera Evoque?

W przypadku, gdy potrzebujesz tylko zmienić okno w lusterku bocznym swojego Land Rovera Range Rover Evoque, najpierw musisz określić rodzaj blokady lusterka. Aby to osiągnąć, najłatwiejszą metodologią jest przyjrzenie się systemowi mocowania na wymiennej szybie.

Wymiana szkła lusterka bocznego: szkło blokowane na język

 • Jeśli musisz zmienić boczne lusterko w swoim Land Roverze Range Rover Evoque i korzysta ono z systemu pióro-wpust, masz szczęście, jest to najmniej trudne do usunięcia urządzenie. Wystarczy, że użyjesz plastikowego przedmiotu, aby usunąć okno „na siłę”.
 • Aby umieścić go z powrotem na miejscu, zrób to samo i wepchnij go z powrotem na miejsce siłą. Aby sprawdzić, czy jest dobrze umiejscowiony, przesuń go.

Wymiana szkła lusterka bocznego: metalowa sprężyna blokująca szkło

  • Dzięki temu systemowi blokowania, aby zmienić szybę lusterka bocznego Land Rovera Range Rover Evoque, będziesz musiał zlokalizować sprężynę blokującą, obrócić szybę w przeciwnym kierunku, aby uzyskać do niej dostęp, zdemontować ją.
  • Zachowaj sprężynę, ponieważ możliwe, że nie masz jej w nowym oknie, wymień ją na nową, zdemontuj starą zwracając uwagę na przewody elektryczne w przypadku odszraniania

.

 • Idź za prowadnicą pozycjonującą (nacięciem) i delikatnie wepchnij ją w obudowę, aby jej nie złamać. Sprawdź, czy jest dobrze umiejscowiony, przesuwając go.

Wymiana szkła lusterka bocznego: obrotowa taca blokująca szkło

  • Na lusterku bocznym Twojego Land Rovera Range Rover Evoque możesz zlokalizować pozycję obrotowej płyty okna do zmiany, w większości przypadków znajduje się na dole za oknem
Weiterlesen:
Jak ręcznie zablokować Land Rovera Range Rovera Evoque?

.

 • Obróć szybę w odwrotny sposób, aby ułatwić sobie dostęp do urządzenia i za pomocą śrubokręta obróć system.
 • Jeśli twoje lustro jest wyposażone w system odszraniania, wykonaj operację odwrotną, aby ponownie je zamocować i sprawdzić, czy jest dobrze zamocowane.

Jeśli potrzebujesz więcej samouczków na temat Land Rovera Range Rover Evoque, przejdź do naszej kategorii Land Rover Range Rover Evoque.

Ссылка на основную публикацию