Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Jak zmienić lusterko boczne w moim Land Roverze Range Roverze?

Lusterka samochodowe to jedna z najważniejszych funkcji bezpieczeństwa, o której musisz stale mieć pewność, że działają prawidłowo, ponieważ jest to Twoje bezpieczeństwo, bezpieczeństwo innych kierowców i Twojego portfela, ponieważ możesz zostać ukarany grzywną, jeśli masz wadliwe lusterko. W tym przypadku skupimy się na tej stronie, poradziłeś sobie z awarią, jedno z twoich lusterek bocznych jest uszkodzone i teraz chcesz to wiedzieć jak zmienić lusterko boczne w Land Roverze Range Roverze? Jesteś we właściwym miejscu, szczegółowo opiszemy wszystkie kroki, aby pomóc Ci je wymienić we właściwy sposób. Na początek zastanowimy się, co przyciąga Cię na tej stronie, jak wymienić kompletne lusterko boczne w Land Roverze Range Rover, a następnie jak wymienić tylko szkło lusterka.

Jak wymienić kompletne lusterko boczne w moim Land Roverze Range Roverze?

Chodźmy, zaczynamy ten artykuł od części, która prawdopodobnie najbardziej Cię interesuje, jak wymienić lusterko boczne w moim Land Roverze Range Roverze? Ten proces jest dość łatwy i powinieneś być w stanie to zrobić bez pomocy przy minimalnej ilości narzędzi. Wystarczy wyjąć plastikową osłonę z wnętrza samochodu, zwykle jest ona przypinana na drzwiach. W przypadku lusterek elektrycznych upewnij się, że odłącz złącze zasilania, które zobaczysz z tyłu obudowy. W końcu będziesz musiał odkręcić śruby mocujące lusterko, generalnie są trzy, prosty śrubokręt powinien wystarczyć, aby umożliwić przejście przez ten krok zmiany lusterka bocznego twojego Land Rover Range Rover. Upewnij się, że podczas odkręcania ostatniej śruby trzymaj lusterko na zewnątrz samochodu, aby nie wypadło. W końcu, aby zainstalować nowe lusterko boczne, będziesz musiał po prostu zamontować nowe w 3 osiach śrub, wkręcić je z powrotem, ponownie podłączyć prąd, jeśli jest elektryczny, a na koniec ponownie umieścić plastikową osłonę. To wszystko, właśnie odkryłeś, jak wymienić lusterko boczne w Land Roverze Range Rover, widzisz, że nie było to takie trudne.

Weiterlesen:
Gorący grzechoczący silnik w moim Land Roverze Range Rover

Jak po prostu wymienić szybę lusterka bocznego mojego Land Rovera Range Rovera?

Jeśli chcesz tylko wymienić szybę w lusterku bocznym swojego Land Rovera Range Rovera, najpierw musisz określić rodzaj blokady lusterka. Aby to zrobić, najbardziej podstawową metodologią jest sprawdzenie systemu mocowania na szybie zastępczej.

Wymiana szkła lusterka bocznego: szkło blokowane na język

 • Jeśli chcesz wymienić szybę lusterka bocznego w swoim Land Roverze Range Rover i używa on systemu pióro-wpust, masz szczęście, jest to najmniej skomplikowany system do usunięcia. Wystarczy użyć plastikowego przedmiotu, aby „na siłę” wyjąć okno.
 • Aby zmienić jego położenie, zrób to samo i wepchnij go z powrotem na miejsce siłą. Aby sprawdzić, czy jest idealnie umieszczony, przesuń go.

Wymiana szkła lusterka bocznego: metalowa sprężyna blokująca szkło

  • Dzięki temu systemowi blokowania, aby wymienić szybę lusterka bocznego Land Rovera Range Rovera, musisz znaleźć sprężynę blokującą, obrócić szybę w przeciwnym kierunku, aby uzyskać do niej dostęp, zdemontować ją.
  • Zachowaj sprężynę, ponieważ możliwe, że nie dołączono jej do nowego okna, wymień ją w nowym oknie, zdemontuj starą, zwracając uwagę na przewody elektryczne na wypadek, gdyby był system odszraniania

.

 • Idź za prowadnicą pozycjonującą (nacięciem) i delikatnie wepchnij ją w obudowę, aby jej nie złamać. Sprawdź, czy jest dobrze umieszczony, przesuwając go.

Wymiana szkła lusterka bocznego: obrotowa taca blokująca szkło

  • Na lusterku bocznym Land Rovera Range Rovera możesz zlokalizować pozycję obrotowej płyty okna, które ma zostać zmienione, w większości przypadków znajduje się na dole za oknem
Weiterlesen:
Jak odczytać kod błędu w Land Roverze Range Rover Sport?

.

 • Obróć szybkę w przeciwnym kierunku, aby uzyskać znacznie łatwiejszy dostęp do urządzenia i za pomocą śrubokręta obróć urządzenie.
 • Jeśli twoje lustro jest wyposażone w system rozmrażania, wykonaj procedurę odwrotną, aby ponownie je przymocować i sprawdzić, czy jest idealnie zamocowane.

Jeśli masz dodatkowe pytania dotyczące Land Rovera Range Rovera, nie wahaj się zapoznać z naszą kategorią Land Rover Range Rover.

Ссылка на основную публикацию