Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Jak zmienić lusterko boczne w moim Mercedesie GLS Class?

Lusterka samochodowe to jedna z najważniejszych funkcji bezpieczeństwa, o którą musisz zawsze dbać, aby działały prawidłowo, ponieważ jest to Twoje bezpieczeństwo, bezpieczeństwo innych użytkowników drogi i Twojego portfela, ponieważ możesz zostać ukarany grzywną, jeśli masz uszkodzone lusterko boczne. To jest okoliczność, która nas dzisiaj interesuje, doświadczyłeś kolizji, jedno z twoich lusterek jest zepsute i teraz się zastanawiasz jak zmienić lusterko boczne w Twoim Mercedesie GLS Class? Jesteś we właściwym miejscu, przedstawimy wszystkie metody, które pomogą Ci to poprawnie zmienić. Przede wszystkim przyjrzymy się, co Cię interesuje w tym artykule, jak wymienić kompletne lusterko boczne w Twoim Mercedesie GLS Class, a następnie jak wymienić tylko szkło lusterka.

Jak wymienić kompletne lusterko boczne w moim Mercedesie Benz GLS Class?

Chodźmy, ten przewodnik zaczynamy od części, która najprawdopodobniej najbardziej Cię interesuje, jak zmienić lusterko boczne w moim Mercedesie Benz GLS Class? Ta operacja jest dość prosta i powinieneś być w stanie zrobić to sam z minimum narzędzi. Wystarczy zdjąć plastikową osłonę z wnętrza samochodu, zwykle jest ona przypięta do drzwi. W przypadku lusterek elektrycznych należy odłączyć złącze zasilania widoczne z tyłu obudowy. Aby zakończyć, będziesz musiał odkręcić śruby mocujące lusterko, w większości przypadków są trzy, zwykły śrubokręt powinien wystarczyć, aby przejść ten etap zmiany lusterka bocznego Twojego Mercedes Benz GLS Class. Pamiętaj, aby podczas odkręcania ostatniej śruby trzymać lusterko na zewnątrz samochodu, aby nie wypadło. W końcu, aby zainstalować nowe lusterko boczne, wystarczy zamontować nowe w 3 osiach śrubowych, wkręcić je z powrotem, ponownie podłączyć prąd, jeśli jest elektryczne, a na koniec założyć plastikową osłonę. To wszystko, właśnie nauczyłeś się, jak zmienić lusterko boczne Twojego Mercedesa Benz GLS Class, teraz wiesz, że nie było to takie trudne.

Weiterlesen:
Jak zmienić głośniki w Mercedes Benz GLS Class?

Jak po prostu zmienić szybę lusterka bocznego mojego Mercedesa Benz GLS Class?

Jeśli chcesz po prostu zmienić szybę w lusterku bocznym swojego Mercedesa Benz GLS Class, musisz najpierw określić rodzaj blokady lusterka. Aby to osiągnąć, najprostszą strategią jest przyjrzenie się systemowi mocowania na wymiennej szybie.

Wymiana szkła lusterka bocznego: szkło blokowane na język

 • Jeśli chcesz wymienić szybę lusterka bocznego w swoim Mercedes Benz GLS Class i używa ono systemu pióro-wpust, masz szczęście, jest to najprostsze urządzenie do usunięcia. Wystarczy za pomocą plastikowego przedmiotu usunąć okno „na siłę”.
 • Aby zmienić jego położenie, zrób to samo i wepchnij go z powrotem na miejsce siłą. Aby sprawdzić, czy jest dobrze umieszczony, przesuń go.

Wymiana szkła lusterka bocznego: metalowa sprężyna blokująca szkło

  • Dzięki temu systemowi blokowania, aby zmienić szybę lusterka bocznego Twojego Mercedes Benz GLS Class, będziesz musiał znaleźć sprężynę blokującą, obrócić szybę w przeciwnym kierunku, aby uzyskać do niej dostęp, zdemontować ją.
  • Zachowaj sprężynę, ponieważ możliwe, że nie posiadasz jej w nowym oknie, wymień ją na nowe okno, zdemontuj starą zwracając uwagę na przewody elektryczne w przypadku systemu odszraniania

.

 • Postępuj zgodnie z prowadnicą pozycjonującą (wycięciem) i ostrożnie wepchnij ją do obudowy, aby jej nie złamać. Sprawdź, czy jest dobrze umieszczony, przesuwając go.

Wymiana szkła lusterka bocznego: obrotowa taca blokująca szkło

  • Umiejscowienie płytki obrotowej okna do zmiany można znaleźć na lusterku bocznym Twojego Mercedes Benz GLS Class, przez większość czasu jest na dole za oknem
Weiterlesen:
Jak otworzyć bagażnik Mercedes Benz GLS Class od wewnątrz?

.

 • Obróć szybę w odwrotny sposób, aby uzyskać mniej skomplikowany dostęp do urządzenia i za pomocą śrubokręta obróć mechanizm.
 • Jeśli twoje lustro jest wyposażone w system odszraniania, wykonaj odwrotną procedurę, aby je ponownie zamontować i sprawdzić, czy jest dobrze zamocowane.

Jeśli masz dodatkowe pytania dotyczące Mercedes Benz GLS Class, nie wahaj się skonsultować z naszą kategorią Mercedes Benz GLS Class.

Ссылка на основную публикацию